Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Akční
  • Krimi

Oblíbené filmy (9)

Klub sráčů

Klub sráčů (2000)

Národní klenot dětství každého správného puberťáckého labužníka. Nelze hodnotit jinak než 5*.

Avengers: Endgame

Avengers: Endgame (2019)

´´Thore, je zpátky, ten spratek z telky mi zase řekl že jsem pičus.´´ ´´Mistránek.....´´ ´´Jo, mistránek 69, řek mi že jsem pičus!´´ ´´Mistránku, tady zas Thor. Hromovládce, vzpomínáš? Poslouchej, jestli se okamžitě neodloguješ tak zaletím k tobě domů, vlezu ti do toho sklepa, kde se schováváš, urvu ti obě ruce a narvu ti je doprdele!! A teď se jdi vybrečet tatínkovi na rameno, oposume!!´´  (zde)    -     Vyřkl Thor, syn Odinův a pak se vydal na cestu k poražení Thanose, jak poetické. Endgame má hodně co do sebe, narozdíl od mnoha filmových ság, Marvel se nebojí okořenit děj nějakou obětí, fandové co mají rádi všechny postavy a nesnesou úmrtí jistě skáčou radostí. No, Iron Man měl hodně skvělých momentů, ale ke konci, když řekl tohle a zachránil tím lidstvo a zemi samotnou to dovršil. Kdyby tu byl Tony s námi, určitě by souhlasil, to se vsadím, ale mohl nahrát aspoň nějakou poslední zprávu i pro nás, nu což, rodina přednější. No, celkově je to opravdu skvělý film, ale jak řekl Kapitán Amerika, pokud umřít, tak spolu. 10/10. Rozpočet: 356 milionů $, Výdělek: 2 797 501 328 $.

Rychle a zběsile: Tokijská jízda

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

!SPOILERY! Fast & Furious 3, neboli řečeno Tokyo Drift, je další pokračování světoznámé série. Tentokrát nás děj zavede mimo hlavní dějovou linku, seznámí nás s novou postavou Seanem (Lucas Black) a jeho příběhem. Sean má problémy, musí do Tokya za svým otcem. Tam se dostane do prvního pořádného závodu kde dostane na prdel. Při splácení dluhů se zamiluje do přítelkyně svého rivala a “Drift Kinga”, jak se mu přezdívá. Ten mu dá co proto a on se o respekt utká v závodu, na trati ve které kraluje. Upřímně, nečekal bych že díl, který jde mimo děj předchozích dvou filmů mne tolik nadchne. Úžasné! Atmosféra, příběh,… Chápu to hodnocení negativní ale já si nemohu pomoci, prostě se mi to líbilo. Rozpočet: 85 milionů $, Výdělek: 158,468,292 $.

Iron Man

Iron Man (2008)

Ikonický ´´železný muž´´. Skvělý Robert Downey Jr., dodává Iron Manovi skvělý zážitek a osobnost. Skvěle do toho zapadá. Začátek dlouhé ságy Marvelu, kdy Iron Man si získá srdce všech diváku a divaček, fanoušků i fanynek, rodin a všech občanů USA.  Rozpočet: 140 milionů $, Výdělek: 585,2 milionů $.

Avengers

Avengers (2012)

Válka, která spojí všechny superhrdiny. Neskutečný začátek a zážitek v jednom. Začátek spojení a názvu Avengers. Nu, vydávají se na dlouhou etapu, která je zavede na mnohokterá místa, uvidí všelijaké jevy, zažijí mnoho dobrodružství, výher i proher. Skvělý to začátek. Rozpočet: 220 milionů $, Výdělek: 1 518 815 515 $.