foto

Lucas Black

  • nar. 29.11.1982 (34 let)
    Speake, Alabama, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Lucas se narodil 29. listopadu 1982 v Alabamě. Začal hrát už ve 14 letech a to roličku ve filmu STROM SNŮ, kde si zahrál po boku Kevina Costnera nebo Elijaha Wooda nebo ve seriálu TAJEMNÝ PŘÍBĚH AMERIKY.

Více prostoru mu bylo dáno ve filmu SMRTÍCÍ BUMERANG, kde se objevil vedle Billy Bob Thortona. Dále následovala vedlejší role ve filmu DUCH MINULOSTI a pak se mu naskytla šance se ukázat v dramatu BLESK, kde si zahrál hlavní roli chlapce. Vedlejší roli získal ve filmu AKTA X, OUR FRIEND MARTIN nebo LÉTO V ALABAMĚ. Také se objevil v méně známých filmech jako je VYCHOVATELKA, nebo KRÁSA DIVOKÝCH KONÍ, kde opět dostal jednu z menších vedlejších rolí.

Měl možnost si zahrát jednu z rolí ve filmu NÁVRAT DO COLD MOUNTAIN a potom se mu naskytla šance se objevit ve filmu SVĚTLA PÁTEČNÍ NOCI, kde hrál jednu z hlavních rolí a díky ní se o něm více vědělo a obsazení do hlavní role dramatu TEMNÉ VODY se dalo čekat.

Jako jeden z vojáků si zahrál ve filmu MARIŇÁK po boku Jakea Gylenhaala. Potom následovala hlavní role ve třetím pokračování RYCHLE A ZBĚSILE : TOKIJSKÁ JÍZDA, kde měl zatím asi nejvíce prostoru a možnost se ukázat. Tento mladý herec má za sebou celkem dost žánrů, ale velká role na něj asi teprve čeká.

Hana "Aknah" Kalivodová

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace