Cesta do Ameriky (1988)

Komické, praštěné, ale lidské. Kde jsou ty časy......Miluju Ameriku, tak svobodná země, lidi si tu můžou házet sklem po ulici. Sexybonbónky...

Úkryt (2002)

Jsem zvyklej na lepšího Finchera, tohle je pro mě až moc standartní.

Klub rváčů (1999)

Když jsem tenkrát vylezl z kina, hlava se mi točila celou cestu domů, takovej to byl zážitek.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Rozhodně nebudu novou sérii srovnávat se starou. 20 let je 20 let. Za tu dobu se změní věcí. Musím říct, že jsem se ovšem z fanouška Star Wars změnil (po shlédnutí I. a II. episody) v SWskeptika. Trojka pro mne ale znamená zlom, něco na co čekáte už od 99´ a divíte se, že to nepřichází. Pak si člověk skoro začne namlouvat, jestli to co 3.dílu předcházelo nebylo schválně nastraženo....pokud ano, tak musím smeknout.

Street Fighter: Poslední boj (1994)

Hodnotím nadprůměrně(na zdejší poměry). Ale musím uznat, že na pohádku je to místy trochu kruté. Občas je to i vtipné(např. scéna s Van Damma s nožem). Nicméně, hlavně je to hloupé, hloupé, hloupé.

Shrek (2001)

Hodně dobrý, ale pixar je pixar.

Shrek 2 (2004)

Tady se laťka nezatřásla ani trochu, ale byla hladce přeskočena. Shrek 1 + * = *****.

Trainspotting (1996)

Je jen malo filmařů, kteří dokáží natočil sirové hodnocení společnosti a přitom zbytečně nemoralizovat. Navíc, citace z tohoto filmu vždy podpoří dobrou náladu.

Mulholland Drive (2001)

Nápověda: děj fimu znovu změní jen jeden jediný záběr. A myslím, že stojí za to si ho ve filmu najít.

Konec světa (1999)

Jediný co stojí za zmíňku je, že se Arnold už neholí.