Žhavé výstřely 2 (1993)

-Víte co máte dělat, když se nevrátím do 15minut? -Ano, odjet pryč!!!? -Ne, počkat dalších patnáct minut!

Bláznivá střela (1988)

Bez komentáře. Snad jedině....doktoři mu dávaj 40%, to znamená tak 10%.

Připoutejte se, prosím! (1980)

Název filmu nás jasně k něčemu vyzývá. Já se připoutal a od té doby nedám na Zuckerovi parodie dopustit. Toto je matka všech parodií.

Scary Movie 3 (2003)

Z celé trilogie jediné hodnotitelné. Zucker má sice zenit za sebou, ale steně pozvedl scary movie o třídu výše. Hlavně díky matadorům Sheenovi a miláčkovi Lesliemu Nielsenovi. To je totiž bůh všech parodií.

Romeo musí zemřít (2000)

Bylo pěkné vypnout na dvě hoďky mozek a užívat si smršti kvalitních rvaček. Ani vlastně nevím, o čem že to bylo. Asi o lásce, co?:)

Lovec policajtů (2001)

Znovu Seagalův film, kterej si na to, že je ostrej jenom hraje. Hlavně díky tomu, že se vedle Seagala pohybuje neherec(DMX) nevypadá Steve tak trapně jako v jeho předchozích "opuses". Ale ze scény s rozmlácenou židličkou se mi chce spíš brečet, než se smát. Dvě hvězdy pouze srovnám-li tento s předchozími slátaninami.

Román pro ženy (2004)

Musím dát 60 už jen kvůli Svěrákovi a jeho mini roli. Ta je prostě kouzelná. Renč odvedl dobrou práci, Viewegh nikoli. Hlavně dialogy byly kámenem úrazu. Dobrý spisovatel nutně neznamená dobrý scénarista.

Old Boy (2003)

Většina filmů pro mě končí závěrečnými titulky. Ne však tento! Nezapomenutelný zážitek

Casablanca (1942)

MIlostný příběh světové úrovně. Na takové filmy se nezapomíná.