Láska nebeská (2003)

Curtis mě nikdy nezaujal jako scénárista a podobně to dopadlo i s režií. Je to pěkně natočená umělá slátinina, kde nevidíte nikoho živého. 90% všech těch postav(a že jich tam je) mě nepřišla důvěryhodná, ale možná jsem přízemní a nekoukám pořádně kolem sebe. A co na tom, že je to občas i vtipné?!

Ples příšer (2001)

Výborně propracované postavy, které jsou přesně zahrané. Hlavně pocity, které ve mě vyvolával celý film Thorton jsou velice rozporuplné. To on vede jinak slabou Halle k ceněné sošce. O tom, jestli si ji ale zašloužila, rozhodli jiní.

Tmavomodrý svět (2001)

Je mi líto, ale nemůžu jinak. Příjde mi to celé jakési umělé až jednoduché + přes všechnu snahu získat na film co nejvíce peněz to vypadá, že tvůrci ždímali ostošest.

Úžasňákovi (2004)

Nebudu se upejpat jenom proto, že se mi infantilní Hledá se Nemo líbilo více. Porovnávat tyhle ty dvě díla je stejné jako rozmýšlet se, jestli si koupím ferrari či porsche.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Homer, Homer Simpson...............to je nejlepší postava dějin hýbajících se obrázků.

Přátelé (1994) (seriál)

Kdyby přestali točit v 5. serii, tak je to plná, takhle si jen a jen kazili reputaci. Přesto je mám všechny rád.........hlavně Chandlera! Beru zpět, je to za pět.

Ally McBealová (1997) (seriál)

No není tohle tak celkem trapné? Není nad to když scénarista vymyslí co "nejzajímavější" postavy, který maj s realitou tolik společného, co vietnamci s kvalitním oblečením. Když k tomu připojím neustálé přehrávání, tak mi to vychází jen tak tak od odpadu.....(nic na tom nezmění ani vychrtlá hlavní představitelka).

Jistě, pane ministře (1980) (seriál)

Jistě, že 100%. Tohle si prostě nic jinýho nezaslouží. Pro mě je to nejoblíbenější večerníček. No a ten dabing je brilantní.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Kampak se hrabou americký sitcoms??? Vedle tohohle vypada všechno ostatní jako trapná břečka. Snad jedině díly bez generála Rimmerra jsou slabší, ale to se dá pochopit.