Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Někomu přoste McCulkin, leze na nervy, mě připomene že jsou Vánoce a že tu je zas kopa srandy, rvaček, vynalézavých pastí a nervy droucí zločinci které už znám z předchodzího dílu. Takže se mám opět na co těšiť! Pokračování je na chlup stejné, Kevin se musí opět na vlastný pěst postarať o dva hledaní zločince, který mu jen tak pokoj nedají, dokud budou vidět že dejchá. Bohužel se to převráti přoti ním. Home alone opět nesklamalo.

Jeepers Creepers (2001)

Trish a její braška Darry, jdou za rodičema, kde nešťastnou náhodou narazí na sřezavělou starou dodávku a řidičě který své oběti kydá do roury kde jim usekáva hlavy. Celkem psycho. Mohl to bejt ale lepší horor, I když ten závěr byl šokujúci, tak sem zvědavá co přezradí pokračovaní. I když musím říct, že řídim mnohem líp než Trish za volantem. Jeepers creepers.. divná hororová postava, I když jeho proměna, byla celkem ..divná. A poldové, tuším jsem viděla nejdebilnější poldy ve filmu.

Odpočívadlo (2006)

Mladej dynamickej pár který prchají napříč novému životu, jenomže to skazí holka která chce čůrat, tak zastaví na motoreste, kde je jen jeden záchod, a kolem jezdí uchylnej magor v žlutý rachotině a nějradši chce rozmrdať každýho kto se na něj blbě koukne. Buddžel kolem pitomího motorestu je 100 kiláku holá prdel, tak hrdinka raději ostane zavřená v hajzlu, kde jí pak sem tam mrdne v makovici, né aby skusila uniknout co jí budou sili stačiť aby se jen nějak pokúsila zdrhnout ale ona raději bude čekať když ji ten parchant pořádně kuchne.. divnej film který se hrá na psycho.

Grotesque (2009) odpad!

Já ani nevím, zda, si tohle zaslouží nějak komentovať. Já jsem trpěla taky. Ale při koukání téhle 69 minútové sračky.O příběhu se ani nedá mluvit protože zde žádnej nebyl, jenom sadistickej psychopat který si vyhlížel své oběti a ve svém laboratoři je s velkou oblibou mučil. Sakra to bylo úbohý! Svatej hostel.

Kocour v botách: Poslední přání (2022)

V kině jsem si tuhlé kočko rvačku nemohla nechať ujít. Miluju kočičky, a ani tenhle squost jsem si nemohla nechat uniknout medzi prsty. Hudba mi tady vůbec nevadila, jakožto býva u jiných pohádek které skouknu. Hlavně tam byli staré známe tváře, dokonce jedna i s pohádky kterou sem četla jako malé dítě vždy kdy jsem měla chuť. A to jsem jí měla každej večer, to se vsaďtě! Říka se, že kočka má devět životů..a tady to bylo I v kočičákovém případě. Bohužel koucourek má to štěstí v neštěstí že se musí vydat ku "kočičimámě", kde zde chce prožít důchod. Jenomže po kocourovi je vydaná stále odměna za jeho hlavu, takže odchod do důchodu bude muset odložiť a zas vzít do rukou svou vohoz a tentokrát utíkat před nepřátely aby našel co hledá..

Bite (2015)

To bylo krutě nechutný! Pod dlouhé době jsem zas sáhla po něčém co připomína Slimáka, ale nechutnosti to má po Thanatomorphose, či Contructed co byla třešnička na dortů. Tady je jen nakažené kousnutí a už to pak jede do pěkných nechutností, I když ani zďaleka né takových jako už u spimínaných filmů. Čekala bych víc, no co bych víc měla čekat ale i tak to je celkem nechutárna. Alespoň, se to tady nevzťahuje jen na jednu osobu ako, už bylo zmíňeno v komentářech, mě se to celkem líbilo.

Návrat domů (2009)

Takovéhle filmy mě něčím baví a něčím mi zase říkají že je to hrozný výplach mozgu, a já jsem byla zase tupá že jsem naletěla. Psycho trailer který nenadchne, který jsem už viděla miliónkrát, a který si bere inšpiraci u milión jiných filmů, nějvíc mi to příde na Mysery, jenže tam to bylo alespoň promakaný, a tady? To je totálně blbý.

Cyberbully (2015) (TV film)

Dítě, počítač, internet, pokoj, hacker to vše v jedném pokoji. Herečka zahrala avou teen roli totálně fatálně až jsem měla chuť jí uvěřit to zvracení na koberec. Vyhrožování zvěřejněním háklivých fotek, nebo dokonce videí na internet dokáže pořádně rozhoupat psychiku náctiletých dětí. Vím to, sama jsem to málem zažila. Nebudú říkat jak to pokračovalo, ale k filmu, mohli alespoň oběť šikany udělať sympatočtější.

Šmoulové 2 (2013)

Jako malá jsem na šmoulou koukala pokaždé, kdykoli jen jej dávali v TV, takže sem nepřemeškala ani jedinú časť. A když se šeptalo o sfilmované verzií byla jsem celá zvědavá jestli to scenáristi neposerou. Jednička byla zajimavá, strejda Gargamel tam byl, dědko Šmoula a hlavně malá Šmoulinka, Babroš a jěště pár ďalších měli průser jak se dostať domov, protože zachraňovali Šmoulinku z pázúr Gargamejla. A tady tomu není jinak, opět padouch v černem hábitě s kocourem za zadkem a dvoma trolly, ktoré oddaně poslouchají čo jim Gargababroš přikáže. Konec se dal čakať.

Poslední samuraj (2003)

Americký veľkolepý film, ku kterýmu jsem byla připoutaná na dvě a půl hodiny protože to je sakra nejdělší film jakej jsem mohla za svůj život vidět, a to jsem filmy viděla že hodně. Válka medzi Samuraji a Američané, byla nězábavnější, I život jako zajatec Samurajů měl hodně do sebe i pro Toma, který se ich jazyk a zvykům Samurajské kultúry učil dva roky. Mě by asi šlehlo, kdyby jsem se měla učiť jistým zvykům něco přes dva roky a pak si vzít věci a jen tak odejít a na vše "zapomenout." Tady jsem měla pár wtf chvíľ, kdy jsem zrovna nechápala uvažování Samurajů při boji, prostředí zde bylo ale úchvatné takže jsem měla i jistou pastvu pro oči. Tenhle film by se zaslouženě dal sledovať i v kině s balení nachos a popcornu.