Protivný sprostý holky 2 (2011) (TV film)

Tohle je snáď zlej sen a nočná můra v jednom. Jednička byla lepší, zabavnější a vlastně vše, co tady chybí.

Mardi Gras: Jarní prázdniny (2011)

Tohle snád bylo mix všeho hroznýho, děsnýho, a nevím co jěště, ale zábava rozhodně ne. I když Elektra je pořád ... nebudu říkat co. Ale pár vtipných scén tady bylo, takže filmu vytknout nic nemůžu, hlavně scéna s hovnem, byla totálně haluzně finální, až mi místami bylo na blití ale rozdejchala jsem to.

Vězněm v cizině (2007) (seriál)

Viděla jsem jeden díl "vězněm v cizině" no a byla jsem až šokantně zaskočená jak mistrovsky reálně to dokázali dáť před obrazovky diváků. Díl jenž jsem mohla spatřiť byl o Mafiánském bossu, který radšej šel za svími mafiánskými kumpanmi aníž by byl raději se svou ženou a dětmi. Toulal se různejma krajinama až byl po dlouhé době chycen a vrhnout do nějhorší věznici v cizině, když jsem viděla jak se k němu správají jak k psovi tak mi bylo až nechutně blbě.. jinak díl se tutově povedl!

Stíny mezi námi (2018)

Uvidím jesti zdější hodnocení změním, ale zatím to tak nevypadá. Alespoň Bella a Kirk tvoří zajímavéj pár. Děj takovej divnej. S Bellou sme jsi v něčem podobné, já taky vidím lidi co mizej.

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

Ty vole tohle snáď fakt ne! Banda zmutovanejch kanibalů opět v akci. Jenomže tohle pokračovaní nemělo vzniknout, jenom že za předpokladů kdyby s toho tvůrci udělali lepší horor, a né pouhý průjem na kterej se nedá ani koukat. Jenom pár scén bylo delikátní.

Jízda do pekel 3 (2014)

Masakrovanie teenegerov opět zaujalo, a hlavně nepřemožitelněj, zatracenej parchant Rusty Neil. Bavili mě tady vraždy které byli vskutku labůžné takže jsem o gore nemĕla noudzi. Dějově to je to stejný, dálnice, parta lidí který jedou postupně všichni k jatkám, nasratej kamionista Rusty. Plus to má u mě v tom, že vraždy byli opět zajímavé a Rusty pořád Houdini.

Medvídek Pú: Krev a med (2023)

Sledujeme bandu vypatlanejch holek které jdou na chatu do stokorcového lesa kde ale žijí Medvidek Pú a Prasátko, který už mají dosť všeho a začnou vraždiť pro své potěšění. Kamera je tady víc jak špatná, hlavně když se už někto rozhodně k útěku, je to prostě bolesť sledovať. Čekala jsem rozhodně víc kdyby si s tým tvůrci lépe pohrali, mohl z toho vzniknout slibnej horor.. jenže, nestalo se tak. Kdy má prísť na nejakú gore scénu tak je buď mimo záběr nebo je tak hrozne natočená že jsem byla až zhrozená a cítila jsem se trápně že jsem na to vůbec šla. Nĕkdy se ale na to koukat dalo, místami to vtipný i bylo, ale jen někdy.

V zajetí (2020)

Run je neskutečnej psycho Thriller, už od první minúty je neskutěčně bodování napětí. Herečka Sarah Paulson, to zde hraje na pošuka a zvrátenou matku až neuvěřitelně dokonale. Děj se točí jen kolem dvou osob, matky a dcéry, která přišla o dítě ale hněd si obstarala nové. Až mi šel mráz po zádech a to jsem si myslela, že to bude no funny, celý film se táhne v tom nepříjemném duchu kdy jsem nevěděla co zmýšli šílená matka špekulovať dál, o to mě to víc táhlo ke konci, kde je zajímavéj zvrat událostí.

Přátelé z dovolené (2021)

No to měě posééer!! To bylo totálně ujetý, hlavně je vidět že John Cena je na komédie prostě udělaný. Hoci se to sprovoti táhne jak kus hadru, ale pak si mě celkem dloužka filmu i získala, hlavně bylo vidět že si John C. Neskutečně film užíval a bral ho i s hlaškami za koule. Ujetý pár si jede na drogách, a je jim jedno jak by měl vypadať zítřek. Několkokrát jsem se i dobře zabavila.

Jízda do pekel 2 (2008)

Rusty Neil jede stále tou stejnou trasu, jenom že už s jiními obětmi, které masakruje přiměženě, jenom mě sere že pokaždé musí skončiť, buď zestřílenej mimo záběr, a tady akože upálenej. Tohle bylo přišerně trapný. Alespoň šlapka Nick, si to užil, I když mi ho bylo líto, díky ňěmu se film dal v pohodě dokoukat.