Villains (2019)

Pár ujízdíci na fetu a krádežech, si vezmú trošku větší oříšek než by byli schopní rozlosknout. Vlopají se do domu, kde žijí na pohled příjemný starouši který jsou tak trochu psycho ve sklepě mají přivázanou dcéru a její trhlý rodičě to nemají v hlavě dvakrát v pořádku. Celkem jednoduchý filmek.

Vyléčení (2017)

Pomalá drámatická zombárna která ukazuje na to, jako by to dopadlo, kdyby lidé co byli kousnuti nakaženýma, zase byli lidé. Námĕt zajímavý, určitĕ by se z toho dalo ale udělat více ménĕ akčnejší a né nudnĕjší horor. Ale I tak zajímavé, se rozhodnout dát milosť jednému z těch stvůr toužíci po lidském masíčku dát druhou šanci a adoptovat si jej a nechať ať bydlí s váma. Já bych mu jeho vlastným mozgem vymalovala svůj obyvák. Konec byl trocha předvídatelnej ale i tak celkem pohoda.

Nemrtví (2009)

Tak tohle vůbec špatný nebylo, ale ani dobrý, což mi tentokrát nevadilo, potřebovala jsem se prostě dívať na pitomost u které se můj mozog neuškvaří nad přemýšlením kdo,kdy, jak.. Tenhle zombie film, vypadal strašně, mizerná kamera, zvuky ze kterých jsem málem myslela že se páří vopice a né, že se svolávějí zombíčci. Francouzské zasněženě prostředí vypadalo ale hezky. To příbĕh až tak ne, klasický, spousta takových jsem už viděla jinde.

Bitva o planetu Endor (1985) (TV film)

Ewokové jsou malý chlupatí rožtáci, ale jakožto scifi Star wars to celkem chápů, viděla jsem její jako dítě jěště kdy mi to pouštěl taťka, tak mĕ to celkem bralo, ale teď? To celkem UJDE..

Watcher (2022)

Dívka v oknĕ, kterou sleduje sociopat v oknĕ, je prostĕ dosť nechutný a naženĕ husí kůží i mĕ, a to nejsem naštěstí středobodem pozornosti sousedů když uklízím pokoj, který by mi chtěli useknout makovici. Tenhle mrazivý trailer je síce pomalĕjší ale za to navnadí na tu nechutnou strunu, kdy divák nezví, zdá hrdince jenom straší v makovici, nebo je to ten divák kterýmu straší v makovici, nebo scénáristovi straší v makovici, nebo všem najednou. Zaporák je slizkej až dosť, kterej v metru sebou táhne palici Iriny, chudínka..to už i vĕ mĕ vzbudilo kapku strachu. Jop, takovéhle filmečky můžů!

Tlusťoch (2020)

Ty vóóle, tohle bylo ale že sakra nudný, vidno že Mell se jako Santa nehodí, ale zas až tak přehnanĕ nudný to nebylo. Malej fagan, který se stará o svou babču, tetku, nebo kdo to k sakru je .. plus ve sklepĕ šikanuje elektickým drátem holku s kterou má nevyřízené účty ohlĕdnĕ jednoho pokusu. Zavolá si tedy kámoše který mĕl se Santem jedno blbý období a společnĕ se chtějí Santu nadobro zbaviť. Buddhožel, tohle zas až tak pro mrňata není a to se mi líbi. Závĕrečný Fight byl celkem dobrej. Když je na scénĕ Walton apropo šílenej vrah, tak to koukatelný je, ale když tam je Gibbson, tak to mírnĕ upadá do nudy.

Rio (2011)

Papoušek Blue, je k zulíbání, jinak se mi víc líbil když neumĕl lítat a pohyboval se jen pomocí klofáku, na nĕkterých scénach jsem se nudila jak pes, ale jindy jsem mĕla chuť tančit, když jse projevila hudba, alespoň barvy a papoušci byli k sežrání. Takže za tři.

Černý telefon (2021)

Taková delikátní záležitosť která je skvĕlě a hlavnĕ napínavĕ natočená, takže jsem sledovala a mé napĕtí by se dalo krájet, když jsem čĕkala každou chvíli co bude následovat dál. Medzi hlavné postavy se kterými budeme disponovať jsou sourozenci Gwen a Finney ...mega divný jméno..já bych mu žíkala posero..protože byl posrán až za ušima když, borec s jeho partou mu chtĕli uštědriť malou lekci. Ve mĕstĕ záhadnĕ, začnou mizet dĕti, i když některý jsi to vyloženĕ zasloužili. Jenomže Finn bohužel moc mozgu nezdĕdil, tak se skámoši s jedným borcem s šatkou, který bude jeho anďĕl strážny. Buddhožel, dlouho létat nebude. Když Finneya unese magor na černé balónky kde ho vtáhnou do dodávky a následnĕ se probudí v temný ošarpaný místnosti, kde bude počuť hlasy, černej telefón, a to né všechno se bude dít v jeho makovici..hlavně se mi líbila komunikace medzi mŕtvymi obětmi, skrze černej telefón, kterej údajně dle Grabbera, nefunguje.. Jo, Bavilo. I když se mělo jednať o horor, já byla spokojená, nebyla tam krv, ale to napĕtí, to já zbožňuju.

Poslední Mohykán (1992)

Jáá jsem snáď byla ve snu! Tohle bylo tak zatracenĕ dobrý, že bych na to šla do kina kdyby dávali znova premiéru. Kamera, příbĕh, hudba spolu výtečně koegzistovali! O postavách se toho tak říct nedalo, jědinĕ indiáni byli geniálný. Sakra dobrý tak něco sledovať. A to jsem dlouho tenhle film odkládala, protože ..jsem si myslela, že to bude jen ďalší Vinnetou s old Shurenhandom..

Evoluce (2001)

Abnormální komédie nebo skôr paródie, kde obří mimozemské bytosti chtĕjí ovládnout pozemskou planétu, jenomže jednému obřímu červovi se to málem povede, jenomže príjde satira záchranaru s nápadem že do análnýho otvoru vstříknou head a shouders, šampón proti lupům, takže s toho červotoč dostanĕ kvalitný průjem a od samého naplnení prostĕ přeteče a bouchne jako prošlé vejce..Krávovina u které se dá baviť a S.Scott má tady rozumnou roli.