Brazilský masakr (2006)

I když se horor táhl přes hodinu totálnýho kolisálny sračky, spoznávaní se s brazílskými deckami co by ukradli obličku jen co bys zamouřil oka na pět vtěřin. Zas survival múvi z Brazílského masakru je prostě pro mé vočičká jako ten nějlepší šálek kafe, takovéj mírnější texasko-Brazílskej masakr. I já jsem prežívala stejnej masakr když se tam setmělo a byla tma jak v prdeli, sakra ta kamera mohla bejt kvalitnejší, asi si rejža řekl ,, Mhmm, no natáčení v noci bude takhle, všichni si připravíte objektív z aliexpressu, nařvetě ho na statív a jedem, a serte na to když to bude vypadat jako z Uzbekistanu. Hlavně at tam je akce a mám to na háku" i když bejt na místě Alexe tak doktůrkovi Himlerovi rozmlátim palici mnohem hůř, končatiny mu useknu jednu po druhé, a orgány bych dala sežrat tým jeho čtyřnohým havom. Jóóóóó tým by zaručeně chutnalo, žrali by ho nejměně 20 minút jelikož a začali by slezinou..

Madhouse (2004)

Faktor strachu asi tak 1,5/10 hvězd, herecké obsazení hlavný postavy bylo celkem super, hlavně co se dajú týče. Taková 91 minutová sračka kde je i houno na sluníčku víc sexy jak tenhle múvi.

Cesta do Ameriky 2 (2021) odpad!

I mocní Buddhové a Egyptský bohové mě z tohoto sebevíc nezachráni i kdyby jsem si šla oči vyrvat z důlků a spáchat na sebe satanstkej rituál ať se má duše smaží v pekle a ať tam nedávají tuhle kolosální megasráčku jak mraky. Dokonce i samotnej Satan by mi vzhlížel a udělal bych cokoli ať se tahle Token komédie už v mém žlutém životě nikdy NIKDY NIKDY NIKDY neopakuje. Amen.

Zkus mě rozesmát (2011)

Tuhle sračkárnu jsem viděla poprvý před 6 leti ale pořád tahle pšouklá Sandlerovská mýsti komická komédie dokáže rozesmát Nyšku (Le me) a to jsem sáákra buddžel vždy potřebovala, skvěle se pobavit u dobré komédií, kde neřešíte Proč a jak to je, ale prostě se jen koukáte na televízii (neboli noťas) a chechtáte se. Když jeli na dovolenou se mi hlavně mocně líbilo když šel Dolph křísit ovci jelikož to bylo až tak komické že jsem sakra nemohla a musela jsem se rechtát tak moc že jsem probudila všechny členy domácnosti co s nima bydlím. Alespoň jse ujistili že stále žiju. No nedá mi to, ja musím, ale hodně sakra mi byla nesympatická Devlin, já bejt ve filmu tak jí nacpu kokos přímo tam kde by bejt rozhodně neměl.

Oběť zla (2007)

Ďalší a tentokrát třetí survivál jsem si nechala naposled. Rodina pošahanců opět s šerifem v domácnosti jak to bylo v Texaském Masakru,jenomže tady je jejich synáček pěknej slizký zmrd který má xicht jak kdyby mu sežrali půlku tvaře a dali to do vývaru s olejem a pák si dali k večeri, mamka s tatou jsou křestanský hovada, který zoufale chce decko a udělají vše pro to aby toho dosáhli.. Spokojnosť 4/10, Humor>Žádny, Krv 6/10, Prostředí 6/10.

Killing Ground (2016)

Druhý survivál v lese to si nechám líbit. Tohle nebylo až tak kruto-mega-hustý jakožto jiné survival múvi, todle to bylo koukáni za trest přičém jsem si chtěla z cela dobrovoľně udělat lobotomií mozgu, jen pro to abych na tuhle mega ptákovinu už nemusela nikdy vzpomínat. Protože tohle bylo snáď nějhorších 89 minút v mém žlutém živote co jsem sakra mohla za noc skouknout. Nelogika postav byla až mrtě hrozná, přelínavost medzi časem byla celkem v poho, a to decko tam nechali umrznout i s chudákem psem, ďalšej háčiko.

Ruiny (2008)

Síce jsem se na trailer nedívala protože jsem si nechcela kaziť mé žluté smisly a udělala jsem dobře. Lesní survival ze čtyžčlenní skupiny, která se skladá z nejchytřejšího Jeffe kterej měl bejt doktor, čubka ktorou jsem od prvního pohledu nenáviděla a přála jí smrt, buddžel její kamoška bylá taký vypatlaná ku-kunda na kterou smrt teprv čeká, a pák ďalší vocas který byl kučeravéj špinavej blondák který zemřel zapíchnout svou přítelkýni která byla už šlehlá a nebo zjetá rastlinou která jich tam pěkne žrala jednoho po druhém, ale ještě před tým blondák si stil užít ručnou práci od čubky která mi šla regulérně na nervy počas celého filmu. Plus tam byl Mathias co šel hledat svého brachu Heinricha, který se nevrátil z vykopávek. Jlikož když šli do džungle zjistili že na nich čekají domorodci který se bojí požírajíci rostliny a nedovolí jim jen tak odejít.. Pak tam byli hezky orální momenty s rostlinou a rosekávaní končatín. Závěr se dal čekat.

Pokoj 1408 (2007)

Skutečný příbeh dle kterého je film inšpirovaný, nemá nic spoločné s číslem 1408. V hotelu, kde se skutečnej příbeh odehral, si milenka stavitela hotelu ustřelila palici skrz na skrz, ktorou našli po pěti dnech na schodech vedoucí k moři. Girl jménem Kate Morgan bydlela v pokoji 3312, krom toho že se v témhle zatraceném pokoji nic zvláštnýho nestalo. Všechna nadpřirodzené síly se stávali u hospodiny v pokoji, která beze stop i jakíchkoly pomůcek prostě zmizla a buddhožel se nenašli dodnes její pozostatky, bydlela v pokoji 3502. Žádnej ďalší incident se za 130 let v hotelu nezopakoval. Pravdou ale zní, že uklízecí personál pracuje výhradně v tyhle pokojů ve dvou.

Křižovatka smrti (1998)

Bezvýznamné tři hvězdy za Cartera který je vtipnej jak kus hovna na sluníčku,ale musím říct bez nej by to byla ještě větší sračka, alespoň se postaral o vtipné momenty. Jackie opět lítal jak naspeedovaná vopice a snažil se mlátit všechny hlava sem, noha tam, bicák sem, bicák tam. Kdyby nebylo Cartera tak je to hodně hodně velkej průjem.

Harry Potter 20 let filmové magie: Návrat do Bradavic (2022) (TV film)

Čakala jdem že to bude totálna srabárna plná keců o tom jak kdo byl úžasný a jak trojka byla že všeho nějlepší, jak by ne. Trochu mě sklamalo že se 90% Harryho točila před zeleným plátnem a více méně vše z Harryho tvořili kulisi, jakožto doopravdy v lese a nebo u Hagrydově chýši. Ale musím vzdát hold palec hore pro Harryho a Bell, jelikož tam bylo vidět jak jim to spolu perféktně pasuje a dokonale jse dobírají jeden druhého i když tam byl větčí věkový rozdíl, což se podepsal i malej Harry v milostném dopisu pro Bell. Já jsem si to celkom užila proto mé sračkocení bude také mňamózne. I když jsem čakala že bude ďalší díl Harryho, to byl trochu prudes.