Megamysl (2010)

Black Mamba, a hóóódně obrovská modrá gebule. Né, šmolkovia to nejsou, a to už vůbec né v černém hábitu a s makovici jak mega nafouklej balón, to už vůbec. To je jen padouch kterej, je zvláštnej v tom že už padouchem být nechce, tudíž se tak krapet zamiloval, a láska dělá divy. Megamind mě vcelku milé překvapil když jsem ho viděla poprvě s bratrancem, můžů říct že je to na dosť podobné latce s Užasňákovými, možná tohle o trochu víc. Takže tenhle animák zaručeně zabaví.

Pařba v Bangkoku (2011)

Když tahle ptákovina hrá v TV, jelikož na ňu nemám chuť na nete, tak si ju opět rada kouknu. A to i bez donucení a přivazaní k posteli, a nalitá. Opět tá samá čtyřka (pětka, Kung Pao nesmí chybět), která zas nedobrovolnĕ nadopovaná Alanom, zjistujě že po druhé jsou zas ve sračkách, opět jsou sfetovaní, opět Čaem, ale tentokrát bez ufňukaného Čong Kinga. Protože Mají vopicu, živou vopičku,která je překupníci drog, na zábavnosti tady neušlo, únos mnícha stálo za celkem zábavnou momentku. 3,5 hvězd.

Okrsek 13 (2004)

Mocnému gangu v Okrsku 13 se podařilo ukrást nukleární hračičku která by dokázala pěkně rozjebat hubu každého zatraceného šmejda v gette a jěště by to stihli pěkně a vostřě oslávit svíma kvérama jelikož všichni tam jsou voháknutý bouchačkama a každej druhej se už narodil s bouchačkama místo rukou. Damien se snaží zlikvidovať matroš ve své koupelně, kterej čmajznul Mocnému vůdci kterej sedí na prdeli, 24,7,356 dní vkuse a jenom buzeruje své gorili ať pohnou svíma žlutejma a černejma zatkama a Leita zneškodní. Jenše, nerátali s tým že se seznámi s Damienem, důstojníkem špeciální jednotky, který se mocně dožaduje dárku co má v rukách Taho. Jakožto naschvál Tahovi cvičení vopice unesou Leitovou ségru která nevyzerá ani z pohledu XY kamer a různejch uhlů jako sexy kosť, ale spíše jako fetka, kterou se ne chcene staně. Ponaučení? Neserte lidi který mají bouchačky, páč to dopadne špatně..pro VÁS.

Sám doma 3 (1997) odpad!

Zastraceně, tohle se prostě nedá. Člověk se na tohle smí koukat jedině po pár panákoch čtyřicetdva procentního Jagermaistera, jelikož střízlivý to nedá ani v půlce filmu.

Texaský masakr motorovou pilou (2022) odpad!

Já se s Váma o tohle jednoducho musím podělit. Pokračování hororu, ve kterém skupina influencerů čtyř členné skupiny v hlavě s negrem, blondskou a dvoma pitchami z níž si jedna myslí že je drsná jak podrážka, tudiž je drsná jak kus hovna. Její ségra která má nočný můry i vedne jelikož byla na střední postřelená zřejmě blbou mířenou ranou, která projela cez její rameno. Na zastávce v Texasu narazí na chlápka který se jím mírně řečeno vrije do paměti,když se dá do menší potíčky s drsnou podrážkou osobně. Pak se vydají na cestu, když dorazí do města duchů se kterým mají v plánu ho opět postavit zalidnit (dosť možná I sexuálne, Buddhova noho, se to nestane). Ale co se stane, je to, že v baráku najdou Bábušku která se tam rozhodla trávit důchod se svím synáčkem který je napůl zdegenerovanej zmrd a napůl masovej řezník kterej svou motorovku odložil do zdi, jelikož zmasakroval celou dedinu která ale už nebude městem duchů.. Scéna v autobusu je extrém ale tá nelogičkost a zmýšlení postáv je zatraceně až na ránu do držky bejsbalovou páslkou a rozmlácení skrz na skrz že z ní mozeg poteče jak ruská ruleta.

Poslední jednorožec (1982)

Tak tohle mě vrátilo do dětství! Osemdesáta léta to s pohádkami pro deti věděli se vším všudy, zaujmout, fascinovat, potěšit lidské vočko, a i když byl den nasračku tohle to rozhodně potešilo.

Rozbitý robot Ron (2021)

Ron's Gone Wrong dle mého názoru měl celkem úspěch, nemám co bych animáku vytkla ale co bych kritizovala budíž, asi jen Babuška mi příšlá mírně řečeno trhlá. A pošuk s rozbitým Botem mi příšel celkem fajn na rychle vlečení se filmem.

Loudilové (2009)

Fired Up je až zatraceně teen komédie při které se divák nesmí zamýšlět co, proč, jak ..a pak člověk dostane ku podivu Béčkovej nářez kde vidí dva pošuky který by šukali vše co má lasturu, tak se přepašujou na tábor kde je 300 rostleskávaček se kterými se dva vocasi mají v plánu telesně zblížit. Panteři byli docela a to fuckt, dosť vostrí krávy a já jsem měla žůžo pocit, jak to vše dopadne a kto komu dřív natrhne prdel. Hlavně tá ,,Co? To Já jen tak." mohla bejt dobrá psycho grill..

Útok z hlubin (1999)

Žraločí múvi nejsou moc pro mě, tudíž musím ale zmínit to, že scenářisti udělali zatraceně dobře že spojili takový pitomce, který nevědí hrát, něvědí nic, jenom sockovat kdo je zatraceně větší dement a hádat se kdo za co může, a hele. Já to vím. Může za to tá trhlá dementní doktorka, která měla vidinu toho, jak už se drží v balíků pro to, žralokům dala větší IQ, tak to už nebyla jen rybka co je pitomá a žere vše co se hýbe nebo čemu chýba ruka sem, noha tam, ale rybka co už má sakra plán jak celou základnu zničiť a s tým i jejich dementných par zaměstnanců. Šmákocinka.

Lovec trolů (2010)

Ačkoli zbytek světa zná troly především jako fantasy malé roztomilé skřítky s veľkými bříšky a naježenými vlasy, ačkoli ti panenky co používají random čůzy ze střední na woodoo rituál vyvolávaní Čupakabry a doufaní nech se něco deje, něco přičenž se na sebe zvrátěně kouknu jak kdyby právě viděli nahýho Bezdedu na tripu jak si to nakláda se všemi najednou. Co se týče filmu, tak Škvadra amatérů filmařů se vydáva do Nórska aby natočili zabíjení Méďu kterýho údajně zmasakrovalo něco jako trol. Páč najdou džíp kterej po pečlivě přoskoumaní zjistí že je potlučenéj a v karavaně to páchne jak tisíc let stará BáBa kterou už ani svatej Buddha nezachráni a tak se ji radši nechal ať se o to postará matka přiroda. Páč když se vráti do svého auta za chvíli příde podivín s vousem a kloboukem kterýho chcú nafilmovat, když to jim řekne ať táhnou do faka. Film vcelku zajímavej.