Podfukáři (2013)

Není to síce Harry Potter, síce z Bradavicemi se to porovnávať nedá a ani si nemyslím že nemůže, pretože Harry je najlepší len do trojky, a pák Harryho neznám. Ale "Podfukáři" jsou leda banda vocasů co umì ukazovať jen triky a tak lidi si pěkně vomotat kolem prstů, nakladať s nimi jak se jim zachce jelikož jsou to jen pěšáci a hlavný Králové jsou zde 'podfukáři'. Jakooo nebylo to vyslovene že otrasný, koukat se na to dalo i přes prsty nebo hrát na notasu Cyberpunk i ty bugy tam byli vic digi a síce s toho mel nejeden hráč chuť rozbít comp, vyhodiť ho von oknom s trhavinou C4, než tady.. tohle znovu.

Psí domov (2019)

Jáá tudíž sakra hodně veľká milovníčka psů a zvířat obecně, jsem si tenhle filmek nepozrela dobrovoľne a to jako, fakt. Síce mě dvakrát pichlo u srdce, když jsem zaslechla že Bella mluví tak mi bolo i solídně zle, pretože filmy kde zvířatá kecají je buď takmer (vždy) na pištol u hlavy, samozrejme, Psí Duše má výnimku a taky neuvěřitelná cesta o dvou psech a jedné kočce. Tady nebylo nic nové, jen to že Bella vystřídala párik teplej bratrů, bezdomovce, kočku,pumu a dál šla domů. X krát ohraný scěnař, který jsem viděla už i jinde, tady to už nemá čím víc nadchnout.

Baby Blues (2008)

Horory o deťoch sú vždy nejak creepy a tak tomu je aj v tomto prípade, malý spratek v troj člennej súrodeneckéj posádky si ako jediný všimne že jeho mamka je zrelá na psychiatriu. Tatko je častejšie preč než by mal byť pri žene a deťoch, aj keď mu syn naznačuje že jeho matka je skurveny sociopat ktorý by vraždil od rána do večera, tak ho taťka buddhožel nebere dvakrát vážne. Toto sa mi sakra že páčilo. Nemám dôvod nedať päť hviezd. Plus je to že to je na opustenom mieste.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Kdyby bolo po mém tak bych továrnu na čokoládu nikdy nezavřela, mala bych spústu zamestnanců a byla bych známa po celým světě jako čokoládová kráľovná Caipone. A späť k filmu, to co mu dodáva tu mrtě božskou eufórii je pravě Mr.Depp alá W.Wonka jako blázen a nejúspěšnejší zamestnanec kteremu pák trocha ruplo v makovici a tovarnu zavřel a vykopl tak i zamestnance a nakopal jich pri tom squostne do prdele. Jóóóó Willy.

Zabiják proti své vůli (2019)

Asi bych si věděla u tohoto múví představit někde i zasraného Cagea, i když takéto punkové, herné, zabijácke kde se musí hráči neboli par vocasu sejmout někoho aby postoupili o level vejš a nebyli na zasraný 0. Někdy to bylo až moc přehnané, někdy to bylo až moc vtipný, ale každopádně Nix byla zasrana čubka která se mi nelíbila od prvního nasazení na scénu, dobíjela si životy koxem a cela byla jak kus hovna, Harry Pošuk tady jenom v župánu a namísto prutikov ma v rukach nastřelený pistole které se boji použít ale pak zisti jak na to, a plus tam chodí se zasranou aziatkou..

Kill Bill (2003)

Tarantino je zvrhlej parchant jak už jsem mohla zhlédnout Od soumraku do úsvitu když měl něco veľkýho v nohavicach když sledoval vlhké upírky co se vobšmejtali kolem Tarantínoveho jazýčku. A tady tomu neni vůbec jinak, když si představíte Tarantina v Umě (té herečky), která se fakt věděla oháňet nejen v posteli při manželovi ale i s katánou dokázala švihnout a lítala noha tam, noha sem, ruka tam, ruka sem, hlava tam, hlava sem, pero tam, pero sem a dokazala udělat nejen sushi ale z každého šikmookeho i Kung Pao. Souboje byly na můj vkus sakra akční takže jsem si to ééé skvělé užila, jenom co bych vytkla je zdlhouhavá stopáž která občas diváka unudi tak si stihnete vyprat, spraviť véču, a zhlednout nějaký ten stream na Twitchu. Zaslouží si to ale sračkocení čtyř hvězd.

Resident Evil: Raccoon City (2021)

Asi budu nucena změniť mé rozhodnutí a zhodnotiť tohle jěště jednou. V první řade 1. Chybý Mill Javovich, po 2. Bez Mill je to kolosálna sračka. Po 3. Tři hvězdičkové hodnocení snáď nemůže ničím pokaziť. Uvidím, jestli tohle bude mít pokračovaní což se dosť obávam, že bude.

Jackass: Film (2002)

Ja Jackass žeru, jsou to prostě hovada co se buď snaží sebe co nejvíc zničit nebo nasrat druhý a to jim jde tutově! Hlavně mě baví děda mizera ten je podle mě tutovy. Ale v kůži Nixwella bych bejt teda nechtěla, jsem sice praštěná a psycho, ale zas zlámaní rebro, srání na veřejnosti, a vopchat si do rektu autíčko je dosť i na mě a to že hovado k sakru jsem. Jsem zvědavá na rok 2022 co bude za šíleně dementne pokračování tejto šíleně zatracenej bandy, buddhožel už i bez některých celkem fajn herců. Ve stříhačce jse našli ale i dost sakra zábavné kousky u kterých jsem se smala az tak že jsem se musela držet za břicho protože to byly prostě pekelný křeče až jsem se divila že mě neslišeli na cele ulici. Za mě Fajná pohoda která se nemusí zdát každému jelikož to je někdy až za hranici morálního rozumu, no ja jsem spokojena! Jen tak dal kluci!

Wind River (2017)

Na mrazivé peklo, drsný Stopař Cory se vydává do Wyomingu kde náleze mŕtve a na kost stuhlé telo indiánky Sekagawaji, plus byla solidně znásilněná jelikož si o prvé znásilnění žobrala sama až dobrovolně zašla za mrdačem do karavanu, a o druhé vomrdání žádala nedobrovolně tak se mrdač číslo 2 sebral sám a vomdral ji, páč solidně skopali jejího mrdače číslo 1. Mrazivé peklo se tak trochu táhlo, jelikož náš Stopař má v seznamu nelen Sekagawaju ale i pumu s mladými která jim tak trochu jede do kšeftu a ničí jim krávu za kozou která jim ale vsem zachrání zadky zvlášť méně Stopařovmu novému objevů v ženském kabátu FBI Jane. Nebylo to vysloveně špatný, hlavně Indián mě fascinoval, že chodí normálně oblečení jako každej jinej bilej amík, přesto aby nosil te své hadry a 40 pírku na čelenke ktera mu vysi z kotrby a jejich 3 metrových černejch indiánskej vlasů.