Annabelle 3 (2019)

Při téhle posledný série všech Bell jsem myslela, že usnu a už se nikdy neprobudím. Nestalo se tak a já musela koukat na túhle tragysračk a říkat si ,,Co to mrtě jako má bejt? To už ani horší být nemůže" a poserte se, může..Nuže, otravná, nervyžeroucí děcka, která najdou opět Bell a opět se to musí cele zesrat. Jak jinak. Předchodzí díl mě alespoň bavil, když to tenhle je megasračkou roku, při kterém jsem si měla sto chutí vydlabat nechtama oči z dulků. Alespoň to má u mě plus že se to točilo na štýl Warrenových, kde jsem mohla nakouknout do sklepa, kde měli ti úžasný kousky z vyvolávaní. A mrdám to!.., proč tam drbli vlkodlaka, kterýho stačí mrdnout kytarou a vlkodlak je rázem fuč? Žeby dochádzela scenáristům fantázie? Zřejmě.. tady teda skoro žádne bubu scénky fuckt nebyli ..

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

Prvních 45 minut máme možnosť se důkladně seznámit s postavami, černou sestrou Ágnes, a jejími děckami které veze do děckého domova, na odlehlém místě, kde ani vítr neveje. V ůvodu spoznávame sympatické děfky které nenávidí a šikanují železnou holčičku, který to je šumafuk která z nich zhebne jako první. Chválim, že se to odehráva právě v domě, který působí za šera dosť tajemně, po 45 minútach se film konečně rozjede kdy se objěví na scéne Bell a začnou se dít bubu scény, kde se mi nějvíce líbili schody a Pani s jedným okem, která kurvažel nebude mít nějlepší smrt. Čekala jsem že toho chcípaní tam bude více, jelikož já gore hodně ráda, o to bych dala i hvězdu navíc ale takto dávam slabé tři, jelikož jsem si moc nepochutila i když jsem se snažila hlědat na filmu i to dobré.

Paroží (2021)

Já jsem v tomhle jakože hororu, nic špeciálnýho neviděla, jen to že kluk značně podviživenej, scháni jídlo pro svého otce a brašku, který jsou oba zavřetí v pokroví a klučina jim sháni potravu, dokud jí dřív nesežerou červy. Jeho úča si všimně že je kluk jaksi pošuk a pořád sám, tak se jako správna chůva rozhodne navštíviť chlapcův dům a zjistí, že je tak podělaná strachy že ani nevkročí do domu když se jí dvěřě celkom dobrovolně otěvřou..jeho taťka se změní v jelena co má tři metri a namísto toho aby žral trávu,brokolici,avokádo, žere mäso. Co ja vím, námet fáájn, jen to chtělo větší akci ..

Ghostland (2018)

To čumím pýčo! Mě se to fucking líbilo jak kráva! Film se odehráva v odlahlém prostředí, kde Matka s dvěma dceruškama se jede stěhovať do domu sví pra, pra, tety nebo dokonce i babičky z páteho kolena. Zastaví na pumpe, tam si jedna z dcér přečte že v okolí řádi vrah, jenomže to netuší že to je transvestita a k tomu magor, kterej má za zadkem pořád ..Beth se očividně nelíbi že jim jen tak máva, tak se rozhodne učiniť svá rozhodnutí které ale budou mít lecos své následky..Tak zajedou do domu, zabydlí se, stihnou si navzájem vypičovat, jedna z nich dostane krámy, z čeho Beth není dvakrát nadšená, protože jí mamka musí obskakovat jako malého parchanta. Netrvá dlouho a máme tady 300 kilovího obra, co žere jenom KFC, a ííkvéé má akváriové rybky, takže matku jebne po hlavě a tá se sesype jak vrece brambor. Poté, jsou holky odtáhnuté do sklepa. Beth, stihne vystrčit čumák ze sklepa když v tom zbadá Transvestitu, kterýho mrdne mamka po hlavě a chvíli s ním zápasí v kuchyni, kde se na to Beth vyděšeně kouká a kouká a nic nedělá..Né žeby pomohla, když vidí jak vlastnou mamku kuchá Transvestit, ale prostě pitomě ječí, tak si to matka musí vybaviť ručně stručně a útočníka nakonec zabiť sama .. Film pokračuje dál, ale to se mi už zatraceně spoilerovat nechce. Tohle byl kruto-přísnej nářez!

Modrý blesk (1999)

A to jsem myslela, že už mě nic nedokáže nasrat a ono hele! Nasere. Že se Martin vůbec na něco takového podepsal, já na jeho místě, berú ten diamant a padám pryč, šnupnu si koxu, ať to nevypadá že prchám pryč s čistíma úmyslama, ukradnu camaro a už po mě není ani čmouha od pneumatik. Léénže tady Martin, se podepsal na takovouhle obrovskou sračku, že to lejno je prostě víc a víc sčervavený, až se na to nikdo nemůže dívat, a i kdyby, to radši podstoupit zcela dobrovolně lobotomií ať na tuhle pitchovinu hóódně ale hóódně rychle zapomenu.

Zataženo, občas trakaře 2 (2013)

Mě to docela sedlo, opět jsem slintala na monitor hernýho notbuku, a opět jsem byla milé překvapená, jak to je zase tutově buddží!

South Park: Post COVID: The Return of COVID (2021) (TV film)

Pokračování mě hodně bavilo, než předošlí díl, ale i Cartman ako Žid byl fucking good! Hlavně Kennny McCormik je stejnej psychouš jako kdysi, opět kluci pobavili. Buttersa jsem čekala víc ňuňáka, jak jsme ho ználi všichny, tenhle byl až moc komerčný. Nicméně pokračovaní bylo perfektní.

Chůva na zabití: Krvavá královna (2020)

Podlě mě jakožto i podaktorí zmínili, Babysitter two je jednoznačně lepší, a to se říka že pokračovaní jsou sračky. Leda houno. U tohoto to teda rozhodně nepatří. Jsou tady pařádny odkazy na filmy,Hanibal Lecter, Terminátor, Chata v horách, můj miláček Jackass, a další.. Nicméně jsi tvůrci, mohli odpustiť zbytečné digi efekty, dle kterých by to bylo stokrát lepší. Ale i tak chválim, zábavnost je mnohem víc než u předošlýho dílu. Scénka s jeleňíma parohama byla menší mňamka. Tvůrci nam se zakonponovali i pár nových postav, ale zanechali i známe tváře, za co mají u mě palec nahoru. A opět tam byla, Bee..

Chůva na zabití (2017)

Tak tohle rozhodně potěšilo mou hříšnou duši. Tohle bylo krůto-přísny! Bee jakožto mega mrtě sviňa, což je tak skoro jako moje dvojčě, si to rozhodně vidět, že pařádně užíva. Cole je prostě ten typ štěnětě kterej, skrátka nechcete. Tudle je vše, gore to já můůžu a tí dialógy, skrátka ledacos pro mě.

Psí poslání 2 (2019)

Filmy s huňatejma, hafanama se studenýma čumákama si rada kouknu ať, to je sračka, nebo ten nějlepší film s čtyřnohejma chupatejma koulama (myslím psy ve filmu). Tady pokračovaní mě nerozbrečelo buddžel pro psy, ale i na ti jse koukalo hezky, ale dejově to bylo docela pochmúrně spravený. Alespoň, tam byli známi herci z prvý části.