6. den (2000)

Anoštek zde opět ukázal, jaké by to bylo kdyby, byl i Arnoštek čisto 2. Jo, kolosárně vymrdaná sračka, nicméně, odpad tomu dát nemůžů.

Panna nebo orel (2010) odpad!

Tohle byl hooodněě nepříjemnej zážitek, až se mi chtělo blejt. Celkom divná holka, která sví větší kópií Rien, poskytla informaci, kterou si vymyslela protože, nechtěla vypadat jako pořád panna která neměla v sobě jen vokurku, ale i brokolici, a tým pádem začala bejt čoraz větší pozorností na střední. Nic horšího sem snáď ani vydět nemohla. Trapných chvílek tam bylo hněd několik. Při pohledu na to jsem si chtěla vydlabat oči z důlků.

Fakjů pane učiteli 2 (2015)

Být úspěšným lupičem vyžaduje mít pevné nervy. A jako plus jse učitelem na střední, tak vaše nervy musej bejt z ocele, a jako plus musíte znášet 10. B v čele s nafrnenou čůzou, zmalovanou krávu kde se její krása rovná jejímu IQ které je mín než houpacího koníka. Zeki Műller zde měl dobrou fušku z minulosti kde jsi s parťákem rozdelili diamanty a prachy, kto bych to čekal, kámoše rozstřílej na maďěru a tak Zeki musel na nákej čas úkryt diamanty, na bezpečné místo. U striptérky, v aute, které teďkom splašil spět a uložil ho do školnýho maskota. Jééénže Zeki má táák totááálně drbnutou přítelkýni která se rozhodla třídit plyšáky její ségry a chudáka maskota také vyhodit a poslat na charitu do Thajska. Profesor tak rychle vymyslel výlet do Thajska za účelem a vidinou že tam maskota nájde, jenom, to nebude jediné, co tam je.. Dvojka se celkem dá, i děti moře jsou celkem praštený ale jinak v pohode myslím..

Spider-Man: Bez domova (2021)

Nevím zda psát tenhle koment, nebo se na něj vysrat. Tudýž když jsem šla do kina myslela jsem si že to bude Spiderman který mě už ničím nedokáže překvapit a ono hele! Při prvých 20 minútach jsem myslela že uteču z kina a na film se z nebeských výšin vyseru ale když byla scéna na mostě a koněčně se něco začalo dít, když jsem zbadala humbúk, vybuchujúce a lítajíce auta, když v tom se zjavil Dr.Octávius. TO jsem jen čuměla a konečne se z filmu kterej jsem plánovala hodnotiť sprovoti odpadem, rázem celkom příjemně zemele koukatelnu spidermanovku. Jenom musím zmínit že za námi v kině seděli totálně zasraný 15ky kterým sem měla 100 chutí jednou rozmlátit svou pravačkou a rozkopnou xicht tak, že by stěny kina dostali odtín červené. No ale ..spátky k filmu, Parker se snaží honosně zachranovat situaci na mostu, a také sví příjmačky na vysokou spolu éMdŽéJn a Kungpaem, když to ale zbadá létajíciho zeleného emzáka z jedničky. Dál se mi nechce srát s komentovaním. O to víc mě pohltilo to, když jsem zbadala starýho Pítra Párkra a písečnýho člověka, tak to si film už zasloužil mou plnou pozornosť. I když tam byli i scény které tam být vůbec nemuseli protože, z toho byl jen zmatek, a já jsem se strácela jako v tých kaňonech, s Dr. Strangem, to byl totálnej chaos.

A Good Woman Is Hard to Find (2019)

Že by mě to postavilo ze židle, se říct nedá, ani že by sem se na to koukala vkuse aniž bych kontrolovala čas na mobile, a neodepsala na správu, zas tak s toho napichaná nejsem. Né moc zajímavý příbeh, o ženskej kterej chcípnul manžel, jelikož strkal nos tam kam se strkat nemá. Drogovej Boss chce své zboží kterej Tito Riliey čmajznul, a jako úkryt použil dům v nemž žena se svíma dvěma děckama žila. Pár krát se spolu bavili, když pak v jeden den, Tito přišel pro drogy, jest píča mu nepríšla odemknou protože byla zesraná až za ušima, co bude ..až to zjistí. A Tito zjistil, malej zasraň mu vyndal z vany drogy, možná je i skúsil, to se už nedozvíme. Každopádně, si Tito vyžádal mrdání s píčou, jenomže tá ho namiesto toho, aby byla rada že už se nemusí dělat robertkem do kterýho na začátku mocně hľadala baterky, ale vona néé. Pro změnu ho mrdne robertkem do oka, pak se mlátej, Sara vezme nůž a bodne ho, rovnou 3x, jak kdyby nestačilo jenom 2. I blbo mířená rána je předce jen rána, né? Děcká se pak ozvou, mamča jim přikáže ať se jdou koukat na telku, zatím ji na dům zazvoní policie. Že prý sousedí se stěžovali na hluk, (moha se odvolat na porno, nebo že mela swingers party), ale jen cekne že jsi dala láhev vína a policejtov vyjebe z domu. Pak si zájde druhej den, nakoupit do obchodu, sekeru a pílu bohužel, ručnou. Při otázce zda je normanej spůsob vyhodzení muže z domu, než rozsekaní ho na kousky a vyhození do popelnic. A když je doma, děcka předtým vodnesla babče, jelikož nebude porcovať mŕtvolu když jsou parchanti doma. Či? No, a ..když je už naporcovanej, zabalenej do saklů. I když zasmála jsem se když mu sťahovala nohavice, a spatřila při tom gepardí trenky. Na samca dvakrát nevypadal. Můj názor. Pak jednou Sára zahlédne auto, v némž jsou hlavný gangstři, který se začnou vloupavat do domu. S Děckámi se vykradnou zadným vchodem, kde jim hnědka skříži cestu banda drogovejch dealerů, když vtu chvíli tam dojdou i popeláři kterých zmátí hlavnej Boss a také vrah který zabil jejího muže, toho chlapec spozná tak se rozhodne zdrhnout, poté I mamka s dcérou k babke. Konec filmu je takovej že se S. rozhodne se..no, to je silné slovo, skôr jí mrdne v palici nalíči se šeredně, a jde do getta kde je hlavnej Boss se dvěma tupejma gorilama, kterých zvládne vodkráglovat, jaboby nic. I když konec mi přišel jemně vypíčenej, a film místami fakt nudnej, kde jsem uvažovala o tom či si radši nevezmu prášky na spaní a zabudnú na tuhle mega píčovinu jak mraky. S připosraní holky se vyklubal jemně psychopat. Nenudilo, ani nebavilo.

Megamysl (2010)

Black Mamba, a hóóódně obrovská modrá gebule. Né, šmolkovia to nejsou, a to už vůbec né v černém hábitu a s makovici jak mega nafouklej balón, to už vůbec. To je jen padouch kterej, je zvláštnej v tom že už padouchem být nechce, tudíž se tak krapet zamiloval, a láska dělá divy. Megamind mě vcelku milé překvapil když jsem ho viděla poprvě s bratrancem, můžů říct že je to na dosť podobné latce s Užasňákovými, možná tohle o trochu víc. Takže tenhle animák zaručeně zabaví.

Pařba v Bangkoku (2011)

Když tahle ptákovina hrá v TV, jelikož na ňu nemám chuť na nete, tak si ju opět rada kouknu. A to i bez donucení a přivazaní k posteli, a nalitá. Opět tá samá čtyřka (pětka, Kung Pao nesmí chybět), která zas nedobrovolnĕ nadopovaná Alanom, zjistujě že po druhé jsou zas ve sračkách, opět jsou sfetovaní, opět Čaem, ale tentokrát bez ufňukaného Čong Kinga. Protože Mají vopicu, živou vopičku,která je překupníci drog, na zábavnosti tady neušlo, únos mnícha stálo za celkem zábavnou momentku. 3,5 hvězd.

Okrsek 13 (2004)

Mocnému gangu v Okrsku 13 se podařilo ukrást nukleární hračičku která by dokázala pěkně rozjebat hubu každého zatraceného šmejda v gette a jěště by to stihli pěkně a vostřě oslávit svíma kvérama jelikož všichni tam jsou voháknutý bouchačkama a každej druhej se už narodil s bouchačkama místo rukou. Damien se snaží zlikvidovať matroš ve své koupelně, kterej čmajznul Mocnému vůdci kterej sedí na prdeli, 24,7,356 dní vkuse a jenom buzeruje své gorili ať pohnou svíma žlutejma a černejma zatkama a Leita zneškodní. Jenše, nerátali s tým že se seznámi s Damienem, důstojníkem špeciální jednotky, který se mocně dožaduje dárku co má v rukách Taho. Jakožto naschvál Tahovi cvičení vopice unesou Leitovou ségru která nevyzerá ani z pohledu XY kamer a různejch uhlů jako sexy kosť, ale spíše jako fetka, kterou se ne chcene staně. Ponaučení? Neserte lidi který mají bouchačky, páč to dopadne špatně..pro VÁS.

Sám doma 3 (1997) odpad!

Zastraceně, tohle se prostě nedá. Člověk se na tohle smí koukat jedině po pár panákoch čtyřicetdva procentního Jagermaistera, jelikož střízlivý to nedá ani v půlce filmu.

Texaský masakr motorovou pilou (2022) odpad!

Já se s Váma o tohle jednoducho musím podělit. Pokračování hororu, ve kterém skupina influencerů čtyř členné skupiny v hlavě s negrem, blondskou a dvoma pitchami z níž si jedna myslí že je drsná jak podrážka, tudiž je drsná jak kus hovna. Její ségra která má nočný můry i vedne jelikož byla na střední postřelená zřejmě blbou mířenou ranou, která projela cez její rameno. Na zastávce v Texasu narazí na chlápka který se jím mírně řečeno vrije do paměti,když se dá do menší potíčky s drsnou podrážkou osobně. Pak se vydají na cestu, když dorazí do města duchů se kterým mají v plánu ho opět postavit zalidnit (dosť možná I sexuálne, Buddhova noho, se to nestane). Ale co se stane, je to, že v baráku najdou Bábušku která se tam rozhodla trávit důchod se svím synáčkem který je napůl zdegenerovanej zmrd a napůl masovej řezník kterej svou motorovku odložil do zdi, jelikož zmasakroval celou dedinu která ale už nebude městem duchů.. Scéna v autobusu je extrém ale tá nelogičkost a zmýšlení postáv je zatraceně až na ránu do držky bejsbalovou páslkou a rozmlácení skrz na skrz že z ní mozeg poteče jak ruská ruleta.