• Thriller

Meg 2: Příkop (2023)

Ja som sa ešte nikdy takto nesmial v kine. Slzy mi tiekli z toho ako som sa rehnil 😂😂😂😂

Plameny vášně (2003) (seriál) odpad!

Tento vymažmozog pozerá moja priateľka a ja to občas musím trpieť, keď ležím na gauči. Nedá sa to ani počúvať, nie že pozerať. Viackrát som sa vzal a šiel do postele, keď som počul tu prijeb@nu zvučku ktorá hrá v každom prestrihu... Nepozerajte to pokiaľ sa nechcete zblázniť.

Godzilla (1998)

V porovnani s tými novými Godzillami je toto fucking masterpiece ****

The Orville (2017) (seriál)

Pôvodne som seriál hodnotil na päť hviezdičiek. Bol úžasný v tom, že dokázal byť na jednu stranu správne dramatický, ale zároveň tam bol úžasné nadávkovaný humor. Prvá a čiastočne druhá séria si držala tento status. Týmto sa seriál líšil od jeho všetkej konkurencie a bol výnimočný. Ale ako to pokračovalo, humor sa začal postupne vytrácať a tretia séria (videl som zatiaľ 4 časti) je úplne bez štipky humoru a je to len ďalšie scifi podobajúce sa na star trek, či hviezdnu bránu (aj keď výborné scifi). Chcem späť úroveň kvality a perfektne dávkovaného humoru z prvých dvoch seeii. Potom zmením hodnotenie na päť hviezd.

Ztracené město (2022)

Opäť počin, kde trailer je lepší a zaujímavejší ako film samotný. Všetko to bolo tak priemerné a fádne až ma to miestami iritovalo. Jediný highlight filmu je Brad Pitt. Tento film je dobrý na jednu vec. Na nudné nedeľné poobedie po opici...

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Nedokázal som to dopozerať ani do konca prvej série. Malo to veľmi dobrý rozbeh a potenciál, potom to začalo škrýpať v logike. A také nezmysli čo sa tam stali by nevymyslel snáď ani scenárista Paneláku. Plus veľa nesympatických postáv, klišé... Nerozumiem ako môže byť tento seriál tak vysoko hodnotený. Ale tak máme rôzne preferencie...

Zrodila se hvězda (2018)

Uf. Tak bud som nemal naladu, alebo som malo pil. Pretoze nieco tak umele a z mojho pohladu nadhodnotene som uz dlho veru nevidel. Pribeh bol klasicka romanca s jasnym koncom od zaciatku. Vsetko bolo tak vykonstruovane a napisane aby to silno hralo na city divaka. Hudba vo filme je uplne mimo moj vkus tak to mi len napomohlo k hodnoteniu. Cely ten pribeh mi pripadal ako keby sa odohral v priebehu par dni, mozno tyzdna. Dnes stala prvykrat na podiu, par strihov a uz prebera Grammy. Jedna hviezda za Coopera, jedna za Gagu. Stacilo mi to vidiet raz. Uz nikdy viac. **

Jurský svět: Zánik říše (2018) odpad!

Jeeej! co mozme ocakavat v dalsom diely? Indo-tyrano-stego-diplodo-Raptora? to bude tak originalne! A hrozne sa na to tesime ze?... Tento film je vysmech kazdemu jednemu dielu serie. Dokonca aj tym najslabsim. Amen.

Noční hra (2018)

Vysvetli mi niekto co bolo na tomto filme zabavne? Film som videl par tyzdnov dozadu a ked si na to tak spatne zaspominam, nenapada ma ani jedna scena, ktora by ma rozosmiala. Cely ten humor vo filme bol ako tlaceny do divaka nasilu a skor trapny nez intelgentny. Samozrejme, mam rad film kde sa vyskytuje trapny humor, ale v Game night to nemalo ziadnu uroven Cely film mi pripadal ako nejaka narychlo spraskana umelina, bez stipky originality. Nieco tak nadhodnotene som veru nevidel roky.