Frog.cz

prodavač dámských bot

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 16.9.2019  14:05
    To se ví (TV pořad) (2019)

Agitka že by komanči za totáče tiše záviděli.

• 2.6.2019  11:24

Jako dítě jsem chtěl být taky takový skvělý rošťák jako Vašek,pak doba postoupila a já chtěl být takový skvělý táta jako Luboš a jelikož čas nezastavíš snažím se být takový super děda jako pan Karlík.To poslední mi jde asi nejlíp :-))

• 19.4.2019  10:53
    Děda (2016)

Navzdory některým hodnotitelům kteří zřejmě nebyli dál než na Malé Straně a nemají páru o životě na Valachoch jsem se pobavil, ačkoliv jsem už český film odepsal. 80%

• 15.3.2019  07:02
    Mezek (1985)

Pravda je že hlavních rolí Jiří Hálek moc neměl,vím o dvou a to v tomhle filmu a pak v povídkovém filmu "Motiv pro vraždu" v příběhu "Rukojmí".Myslím že obou se zhostil opravdu skvěle. https://www.csfd.cz/film/6518-motiv-pro-vrazdu/komentare/

• 12.3.2019  18:04
    Příběh Evropy (TV seriál) (2017)

Ten šestý díl se hodně povedl,samozřejmě myslím v tom špatném.

• 5.1.2019  20:19

Do Arnolda to má pravda daleko ale zase úplně k zahození to není,líbí se mi jak se pozemská kóča spřáhne s predátorem a vypráskají tu vetřeleckou bandu. 3*

• 5.1.2019  18:42

Teď na to čučím,nejvice se mi líbilo dyž cikáni stávkovali a přijel Labuda coby jejich baron nebo král a všichni šli.A tak to funguje dodnes.

• 5.1.2019  15:40
    Zákony pohybu (TV seriál) (1978)

Herci kvalitní ale opravdu jsem se musel smát jak soudruzi - ne všichni dtželi lajnu.Pamatoval jsem si to jen útržkovitě z dětsví kdy mne to samozřejmě nebralo,tak jsem se ze zvědavosti rozhodl kouknout na to jako že z dospělého pohledu.Jak říkám opravdu jsem se i zasmál.Na druhou stranu proti slavnému "Muži na radnici" je tohle klenot.

• 26.12.2018  20:33
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Tak nevím no,naše koncesní poplatky v akci? To nelze ani komentovat a ještě se panáček pohoršoval že není hetero..............

• 21.12.2018  07:48

Ta by neřekla hovno ani kdyby jí teklo z huby :-))

• 15.12.2018  08:39

Po ohromném začátku filmu jsem teda čekal lepší akci.

• 13.11.2018  19:10
    Pamětnice (2009)

Ač to je zde popliváno ze všech stran,viděl jsem spostu daleko,dááleko horších českých rádoby filmů.3* si to určitě zaslouží.

• 11.11.2018  08:14
    168 hodin (TV pořad) (2005)

Nejulhanější pořad čt který všichni sponzorujeme.

• 7.11.2018  19:06
    Události (TV pořad) (1993)

Kdysi dávno...to měl snad ještě Žižka obě oči to byla opravdu nezávislá zpravodajská relace,ovšem pomalu a plíživě čt začala ovládat dnes už naštěstí pidi strana na hraně propasti a celý tento gigant i s jeho událostmi došel taky na hranu propasti a přeji mu aby mu koncesionářské poplatky byli po zásluze odebrány.Už jenom třeba proto že jednostranou propagandu i cenzuru už jsem tady v tomto státě zažil.Ale musím říci že komanči za totáče by žasli nad tím,jak to dnešní čt umí.

• 7.11.2018  18:55
    StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)

A na tohle mám přispívat jo? Hnus fialový.

• 12.9.2018  17:30
    Jan Palach (2018)

No myslím,nebo jsem si spíše jistý že Palach plní úplně stejnou úlohu jak kdysi Fučík komančům,jenom režim který ho zneužívá se změnil..............

• 5.9.2018  17:05

Nejméně podařená verze,Monte Christa mám rád a nejvíce asi tohoto : https://www.csfd.cz/film/69844-hrabe-monte-cristo/komentare/

• 6.7.2018  20:11
    Julek (1979)

Hodnotit film jako odpad jenom kvůli tomu že to byl Julius Fučík aniž by se na něj podíval dokáže jenom dement.Já říkám že je to normálně dívatelné a né úplně špatné.Howg.

• 6.7.2018  19:53
    Tetička (1941)

Miluji tento film,Ferenc Futurista jako vlídný i velmi tajemný služebník zde opravdu exceluje a myslím že to je jedna z jeho nejvýznamnějších rolí v životě.Jinak skvělá Růžena Nasková,standartně hodný František Smolík a ostatní herci kteří se velmi dobře zhostili role hrabivé rodiny i Lída Chválová se svým "já se bojím" dělají z tohoto filmu jednu z neljepších komedií svého času.

• 16.5.2018  17:33

I když jsem dopředu o filmu neslyšel,tak nějak jsem tušil co ČT vypotí za shit když jsem ho uviděl v programu a nemýlil jsem se,opravdu mne čím dál víc štve že musím přispívat na něco co nechci a co sleduji jen v krajním případě anebo jako v tomto případě,abych si potvrdil že bezedná žumpa jménem česká televize zahnívá čím dál víc.Za mne odpad jak sviňa.

• 13.4.2018  17:27
    Prezident Blaník (2018)

Trapnost,nestojí za to komentovat.

• 18.3.2018  08:11

Ti co tady kritizují Stargate by si asi měli raději pustit třeba komisaře Rexe,třeba je to uspokojí,pro mne to je prostě FENOMÉN HVĚZDNÁ BRÁNA. 5*

• 14.12.2017  19:03
    Trucky na ledě (TV pořad) (2007)

No,jako někdo má za sebou 30 let v kamionu můžu říct,díky za naše zimy :-)Nejlepší je Liza,s tou bych jel no:-))Jinak přijde mně to dost nahrané, z pohledu furt toho profesionála,kdo nezažil třeba Mohelničák nebo Vrchy jako by nebyl.......

• 23.11.2017  14:43
    Život Muhammada (TV seriál) (2011)

Naivně jsem si myslel že dokument je o opravdové osobnosti,Muhammadu Alim,ale toto je opravdu moc i na mne.A samozřejmě kdo nám to cpe do hlaviček? Že by ČéTé.........

• 10.6.2017  21:15
    Voják (2006)

Nejlepší záběr tohoto filmu bezesporu byl když se Robert Patrick podíval do zpětného zrcátka pohledem T-1000.

• 10.6.2017  20:56

Klasika nejvyššího kalibru,když jsem ji viděl poprvé s pirátským dabingem nebyl jsem ještě týden schopen myslet na nic jiného.A teď 3Déčko,tak to si teda nenechám ujít i když do kina teda moc nechodím.A doufám že to bude prodloužená verze kterou mám dyvku,nejvic se mi líbilo když John učil Arnolda zasmát se,ten jeho koňský úsměv stál opravdu za to :-) Jenom mám obavy že příští váka v roce 2029 nebude proti strojům ale proti islamistům a v tom případě nás opravdu bůh ochraňuj.A vstala z místa bejby :-)

• 10.6.2017  20:50

Klasický Colombo opět zdárně vyřešil zapeklitý případ.Člověk by nevěřil jak často Hollywodské celebrity vraždí.Ale to se teda nejdříve měli podívat právě na Colomba :-p

• 10.6.2017  20:40
    Hitlerův poslední rok (TV film) (2015)

Toto by se mělo dávat častěji aby lidi viděli čeho jsou "lidi" anebo "nadlidi" jak si němci říkali schopni.Rusové páchali na německých civilistech taky strašné zvěrstva ale poupravím pořekadlo "jak se do Ruska volá,tak se z Ruska ozývá".Je neuvěřitelné kolik obětí má na svědomí jediný,(nechce se mi ani napsat člověk)parchant.Doufám že jestli existuje nějaké peklo tak se smaží na tom největším rožni co tam mají.

• 21.5.2017  19:39
    Noc mrtvol (2004)

Z nouze jsem se na toto snažil dívat,námět možná dobrej,zbytek stojí za starou blažkovou.Kvalitní horor aby člověk pohledal.

• 21.5.2017  19:11

Z donucení zhlédnuto,na chalupě,(pršelo)jinak bych o tento film ani nezavadil.Asi tak.

<< předchozí 1 2 3 4 5