Frog.cz

prodavač dámských bot

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 19.3.2021  16:26
    Hovory Kalousek Soukup (TV pořad) (2021)

Blbý a blbější na pokračování.....

• 13.3.2021  22:22
    Konvoj (1978)

Jako kamioňák dávám 5* taky bych se někdy chtěl takhle vzeřít ale bohužel na to nemám ani sílu ani čas.......

• 12.11.2020  17:53

Klasika, zazobaný starý kozel a mladá žába která připálí i čaj. Jak se cpal tou svíčkovou u bývalky hovořilo za vše :-))

• 6.5.2020  15:52

Verbal to popsal přesně, akorát u mne bez hvězdy.

• 28.4.2020  19:37

Jako jo ale koho napadlo napadlo předabovat mladého Pavla Kříže - Romanem Skamene, Husáka - Zdeňkem Řehořem, Stanslava Třísku - Lipským a Pavlušu - Lábusem, tak to jsem jako opravdu nepochopil.....

• 8.2.2020  08:41

Ale jo,napětí,akce jak má být,stará garda řádila jako za mlada.S přehledem 4*

• 4.1.2020  12:07
    Horalové (TV seriál) (2012)

Zajímavý pořad,potvrzuje to že opravdu všude žijí lidi ať je tam život sebedrsnější a tady ten uživatel co se nad tím tak pohoršuje by tam nepřežil ani 5 minut :-)

• 12.10.2019  17:16
    V zámku a podzámčí (TV film) (1981)

Klasika no,vždycky zamáčknu slzu :-)

• 16.9.2019  14:05
    To se ví (TV pořad) (2019)

Agitka že by komanči za totáče tiše záviděli.

• 2.6.2019  11:24

Jako dítě jsem chtěl být taky takový skvělý rošťák jako Vašek,pak doba postoupila a já chtěl být takový skvělý táta jako Luboš a jelikož čas nezastavíš snažím se být takový super děda jako pan Karlík.To poslední mi jde asi nejlíp :-))

• 19.4.2019  10:53
    Děda (2016)

Navzdory některým hodnotitelům kteří zřejmě nebyli dál než na Malé Straně a nemají páru o životě na Valachoch jsem se pobavil, ačkoliv jsem už český film odepsal. 80%

• 15.3.2019  07:02
    Mezek (1985)

Pravda je že hlavních rolí Jiří Hálek moc neměl,vím o dvou a to v tomhle filmu a pak v povídkovém filmu "Motiv pro vraždu" v příběhu "Rukojmí".Myslím že obou se zhostil opravdu skvěle. https://www.csfd.cz/film/6518-motiv-pro-vrazdu/komentare/

• 12.3.2019  18:04
    Příběh Evropy (TV seriál) (2017)

Ten šestý díl se hodně povedl,samozřejmě myslím v tom špatném.

• 5.1.2019  20:19

Do Arnolda to má pravda daleko ale zase úplně k zahození to není,líbí se mi jak se pozemská kóča spřáhne s predátorem a vypráskají tu vetřeleckou bandu. 3*

• 5.1.2019  18:42

Teď na to čučím,nejvice se mi líbilo dyž cikáni stávkovali a přijel Labuda coby jejich baron nebo král a všichni šli.A tak to funguje dodnes.

• 5.1.2019  15:40
    Zákony pohybu (TV seriál) (1978)

Herci kvalitní ale opravdu jsem se musel smát jak soudruzi - ne všichni dtželi lajnu.Pamatoval jsem si to jen útržkovitě z dětsví kdy mne to samozřejmě nebralo,tak jsem se ze zvědavosti rozhodl kouknout na to jako že z dospělého pohledu.Jak říkám opravdu jsem se i zasmál.Na druhou stranu proti slavnému "Muži na radnici" je tohle klenot.

• 26.12.2018  20:33
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Tak nevím no,naše koncesní poplatky v akci? To nelze ani komentovat a ještě se panáček pohoršoval že není hetero..............

• 21.12.2018  07:48

Ta by neřekla hovno ani kdyby jí teklo z huby :-))

• 15.12.2018  08:39

Po ohromném začátku filmu jsem teda čekal lepší akci.

• 13.11.2018  19:10
    Pamětnice (2009)

Ač to je zde popliváno ze všech stran,viděl jsem spostu daleko,dááleko horších českých rádoby filmů.3* si to určitě zaslouží.

• 11.11.2018  08:14
    168 hodin (TV pořad) (2005)

Nejulhanější pořad čt který všichni sponzorujeme.

• 7.11.2018  19:06
    Události (TV pořad) (1993)

Kdysi dávno...to měl snad ještě Žižka obě oči to byla opravdu nezávislá zpravodajská relace,ovšem pomalu a plíživě čt začala ovládat dnes už naštěstí pidi strana na hraně propasti a celý tento gigant i s jeho událostmi došel taky na hranu propasti a přeji mu aby mu koncesionářské poplatky byli po zásluze odebrány.Už jenom třeba proto že jednostranou propagandu i cenzuru už jsem tady v tomto státě zažil.Ale musím říci že komanči za totáče by žasli nad tím,jak to dnešní čt umí.

• 7.11.2018  18:55
    StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)

A na tohle mám přispívat jo? Hnus fialový.

• 12.9.2018  17:30
    Jan Palach (2018)

No myslím,nebo jsem si spíše jistý že Palach plní úplně stejnou úlohu jak kdysi Fučík komančům,jenom režim který ho zneužívá se změnil..............

• 5.9.2018  17:05

Nejméně podařená verze,Monte Christa mám rád a nejvíce asi tohoto : https://www.csfd.cz/film/69844-hrabe-monte-cristo/komentare/

• 6.7.2018  20:11
    Julek (1979)

Hodnotit film jako odpad jenom kvůli tomu že to byl Julius Fučík aniž by se na něj podíval dokáže jenom dement.Já říkám že je to normálně dívatelné a né úplně špatné.Howg.

• 6.7.2018  19:53
    Tetička (1941)

Miluji tento film,Ferenc Futurista jako vlídný i velmi tajemný služebník zde opravdu exceluje a myslím že to je jedna z jeho nejvýznamnějších rolí v životě.Jinak skvělá Růžena Nasková,standartně hodný František Smolík a ostatní herci kteří se velmi dobře zhostili role hrabivé rodiny i Lída Chválová se svým "já se bojím" dělají z tohoto filmu jednu z neljepších komedií svého času.

• 16.5.2018  17:33

I když jsem dopředu o filmu neslyšel,tak nějak jsem tušil co ČT vypotí za shit když jsem ho uviděl v programu a nemýlil jsem se,opravdu mne čím dál víc štve že musím přispívat na něco co nechci a co sleduji jen v krajním případě anebo jako v tomto případě,abych si potvrdil že bezedná žumpa jménem česká televize zahnívá čím dál víc.Za mne odpad jak sviňa.

• 13.4.2018  17:27
    Prezident Blaník (2018)

Trapnost,nestojí za to komentovat.

• 18.3.2018  08:11

Ti co tady kritizují Stargate by si asi měli raději pustit třeba komisaře Rexe,třeba je to uspokojí,pro mne to je prostě FENOMÉN HVĚZDNÁ BRÁNA. 5*

<< předchozí 1 2 3 4 5