Armáda démonů: Matka slz (2007)

Slabota slabota, ak ma film nedokáže zaujať, je tu niečo zlé. A tento ma teda nezaujal.

Ninja Cheerleaders (2008) odpad!

Ach jaj;] celý film nestojí ani za pomyslenie, keby tie herečky aspoň vyzerali lepšie alebo keby aspoň namiesto go-go dokončili strip, dal by som možno hviezdičku.

Cesta do středu Země (2008)

Slabší odvar adventúry. Efekty neboli nič moc na to, že to bol film určený pre 3D kiná.

Venkovský učitel (2008)

Ďalší český film 'zo života', ktoré tak nemusím. Gay, dedinský život, každý niekoho potrebuje.

Hairspray (2007)

Jednoduchý príbeh, dobrá hudba, príjemné tanečné kreácie, príjemné herecké obsadenie a Travolta v hrošej koži.

Trade (2007)

Priemerná dráma, príbeh sa vlečie pomaličky k záveru, bez zvratov a akýchkoľvek dalších zaujímavých prvkov. Jediná zaujímavosť je náhľad do sveta obchodu s bielym mäsom.

Rallye smrti (2008)

Keď som sa pred pár rokmi hrával deštrukčné závody Death Race na PC, ani vo sne by ma nenapadlo, že by chcel niekto podľa toho natočiť film ;] A film sa teda podaril.

Poloprofesionál (2008)

Willa Ferrella moc nemusím, komédie s ním mi väčšinou pripadajú trápne, ale tu ma celkom prekvapil. Ide tu o veľmi jednoduchú komédiu.

VALL-I (2008)

Pekná vtipná rozprávka s dobrou dávkou nenúteného humoru a milých sequencií.