Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Drama
  • Dokumentární

plakát

Rána jistoty (1977) (TV film)

Solidní. Je jasné, proč tento snímek putoval rovnou do trezoru. Slova jako převrat, únor, majetek. Komouši se určitě cítili dotčení. Trávníček v hlavní roli obstál. Skvělý Růžek jako doktor, Pešek byl jen taková ozdoba. Každopádně děj slušný, první část je taková pomalejší, ale postupně zjišťujeme, že starý Záruba je zkaženější než rok zapomenutá svačina ve školním batohu. Všechno, ale dobře dopadá a drama tak splnilo veškeré parametry.

plakát

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Neviděl jsem předešlý snímek, nevěděl jsem o čem to bude, ani co čekat. Děj mě vtáhl přibližně po půl hodině. Nemám to s čím porovnávat, proto se bude do budoucna mé hodnocení pravděpodobně měnit, ale v tuto chvíli jsem nadšený. Wow. Daniel Craig jako vyšetřovatel je prostě skvělý, o čemž se můžeme přesvědčit v těch posledních dvou detektivních filmech. Dokonce jsem si tipl na to, kdo to udělal a měl jsem pravdu, takže spokojenost :D. Závěr bych dechberoucí a samotný konec vlastně trochu smutný, ale co čekat no, slečna s pěkným poprsím není úplně reprezentativní kousek na třídní schůzky do klášterní školy. A s Robin Wright se prostě srovnávat nemůže. Film mě opravdu bavil a dokonce jsem kvůli němu šel pozdě na košt gořalek, protože jsem to zkrátka musel dodívat.

Válka Roseových (1989)

Ta ženská mi pila krev, jak dlouho nikdo. Manželství je "pain in the ass" .D občas. Tento film mě nutí trochu nenávidět ženy. Protože občas je to fakt síla a herečka je mi nesympatická, ale on taky nebyl asi úplně ten nejlepší muž, ale stejně... potvora.

plakát

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Byť je to natočené takovým divným vibem, je to jedna z mých oblíbených gangsterek. Obsazení je nadupané a film s dvěma hodinkama krásně utíká a je plný akčních scén. Sean Penn jako badass záporák, co víc chcete lidi.

Hra (1997)

Nevím no. První půlka byla super, ale jak to gradovalo začalo to být čím dál tím víc absurdní a samotný konec mě zklamal nejvíc. Mohl skočit na kteroukoliv stranu z té budovy... Fakt mám smíšené pocity, asi jsem čekal lehce něco víc. Na jednu stranu jsem mu Derorah přál, ale je tam tolik děr, že bych byl spokojenější, kdyby oddělal šéfa organizace a peníze si převedl zpátky, who knows.

plakát

Bakaláři - Autobus (1973) (epizoda)

Dětský herec příšerný, jinak super. Menšík na konci famózní.

plakát

Bakaláři - Zeměměřič (1986) (epizoda)

Jedna hvězda za Sovák\, který nechápu, že si v tak debilním díle zahrál. Zatím nejhorší díl, co jsem viděl. Jednoznačně

Profesionálové (1966)

Vemte partu úžasných herců a udělejte skvělý western. Jak prosté. Claudia Cardinale v nejlepších letech (zatraceně ta byla hot...) úžasní 4 hlavní hrdinové, hudba v pohodě, nádherné prérie. Jsem zpokojen. Sice jsou westerny s propracovanějšími zápletkami, ale na rok 1966, kdy vyšel Hodný, zlý a ošklivý to na krásné 4 hvězdy ujde. Navíc je to americký western a ne italský.

Znovu 17 (2009)

Matthew Perry. Když vidím, jaké hrozné role bral, pořád, když ho vidím, říkám si, jaká škoda talentu a potenciálu. Kdyby se vysral na přášky a chlast mohl tu být s námi a točit parádní filmy. Jinak celkem blitka no, co se ale dalo čekat v těchto teen komediích se Zackem.

plakát

Srbský film (2010) odpad!

Divné. Čekal bych, že se bude jednat o experimentální film, ale nikde tuto kategorii nevidím a jelikož si nemyslím, že se jedná o horor, thriller možná, mysteriózní sotva a erotický asi jo. Znepokojilo mě to? Maximálně mě znepokojila velikost údu hlavního hrdiny, jinak celkem hovínko no. Dějově prádné a samotný nápad nechápu, kde se vzal. Jde vidět, že v srbsku mají taky svého řezníka, ale ten se drží fekálního humoru, toto už bylo "lehce za hranou".