Konzultant (2013)

Kartel veri v nahody, len ziadnu este nevidel. O tom ked nahodou nase*ete kartel. Cameronina scena na aute nechutna, kovova slucka na krku nechutna.

Sázka na nejistotu (2015)

Napriek tomu ze sa ich film snazi vysvetlit, som sa v odbornych terminoch uplne stratila. Doslo mi len ze tu deje svinstvo.

Ad Astra (2019)

Pomale sci fi, riesi sa tu vztah otca a syna. Vizual je fajn, rovnako ako nahanacka na mesiaci.

Pan Verdoux (1947)

Vrazdenie, vztah s prostitutkou, Chaplin mal na svoju dobu gule. Pacilo sa mi ako utekal zo svadby a to ze jedinu zensku, ktoru nevedel zabit bola ta najotravnejsia v celom filme.

Sedm statečných (2016)

Je to priemerny western, ktory sa vozi na slave povodneho filmu. Denzel to sam neutiahne, Chris sa snazi byt vtipny a k ziadnej postave som si nevytvorila vztah, ze by ma trapilo ked umre. Finalna prestrelka je skvela.

Moneyball (2011)

O baseballe nemam ani sajnu, ani ma nezaujima ale film si moju pozornost udrzal.

Kočka na rozpálené plechové střeše (1958)

Postavene na dialogoch, ktore ani chvilu nenudia, drzia vas v napati kam to cele povedie. Pacila sa mi scena ked povedia big daddymu pravdu a zmierenie v pivnici.

Tohle je válka! (2012)

Co ma Reese take uzasne, ze sa o nu biju dvaja muzi od nej mladsi ? Tomovi to tu velmi slusi. Je to komedia, ale bolo mi to aj trapne.

Sněhulák (2017)

Pacila sa mi zimna zasnezena atmosfera. Michael toho moc nepredvadza. A co islo tomu vrahovi?