Hrozba smrti (2024)

Kvalitná žánrovka, výborný Jake ale prekvapivo ešte lepší Conor McGregor, ten si svoju úlohu skvele užíva a my diváci s ním

Poslední noc v Soho (2021)

Vydarená žánrovka, ktorá prechádza plynulo medzi drámou, thrillerom a hororom. Hlavným tromfom sú ale herecké výkony oboch hlavných herečiek, ktoré tu len dokazujú svoj talent. Režisér Edgar Wright opäť nesklamal. 80%

Jedeme na teambuilding (2023)

Ďalší výplach mozgu a rádoby vtipná komédia. Pár krát som sa zasmial ale celkovo je tento firemný teambuilding dopozerať skôr utrpením ako potešením.  Hlavne herecká poloha u niektorých hercov mi prišla dosť cez čiaru. 30%

Vocasy na tripu (2023)

Hulvátska komédia o psích problémoch. Je to zábavné, s trefnými hláškami, ale určite to nie je pre každého (vôbec nie pre deti). Aj mne tu vadilo až prílišné nadávanie takmer v každej vete. Treba však uznať odvahu tvorcov natočiť takýto druh filmu. Odporúčam pozrieť v originálnom znení. 70%

Bod obnovy (2023)

Na naše pomery výborná sci-fi. Skvelý vizuál, výprava, herci. Ak by tvorcovia lepšie doladili scenár, bolo by to ešte lepšie. 70%

Šampióni (2023)

Španielsky originál bol určite lepší ale aj táto verzia má srdce, perfektného Woodyho v hlavnej úlohe a ten správny feel good pocit. 60%

Harry Haft: Boxer z Osvětimi (2021)

The Survivor je typickým životopisným snímkom, kde sa prelína súčastnosť z udalosťami z minulosti. Plusom je téma koncentračných táborov, boxerské zápasy a výborný Ben Foster v hlavnej úlohe. Do priemeru film ťahá ale nevýrazná réžia a predvídateľný scenár. 60%

Rychle a zběsile 10 (2023)

Séria vraj ide do finále…a začiatok je celkom obstojný. Je to oveľa lepšie ako F9 ale zároveň je to stále len priemerný akčňák s množstvom digi efektov a akcie, ktorá popiera všetky možné zákony. Našťastie je to ale stále dosť zábavne. Cameo všetkých možných postáv zo sérii tiež plus. 60%

Griselda (2024) (seriál)

Vydarený návrat do sveta narkotík. Aj Griselda Blanco si zasúžila svoj samostatný seriál, Podobne ako pri Narcos tvorcovia využívajú známe skutočnosti k divácky atraktívnemu spracovaniu, Sofia Vergara v hlavnej úlohe perfektná, taktiež dobová výprava. Celkovo spokojnosť. 80%

Přízraky v Benátkách (2023)

Kennethova tretia adaptácia Agathy a za mňa najslabšia. Prostredie Benátok zaujímavé ale pribehovo to bolo dosť slabšie. Taktiež zamrzí menej hereckých hviezd v obsadení. 50%