• Thriller

Pomsta (2017)

Toto je francúzsky film? COOL! Veľmi dobre spracovaný v podaní Francúzov. Lepšie ako niektoré Hollywood filmy. Jeden z najlepších thrillerov (nie francúzska, ale celého sveta).

Smrt ve tmě (2016)

Napätie 100 %, dej 100%, výborný herci, výborný thriller, ktorý pripomína Survival filmy... Dom je strašidelný, Ten, čo ho chcú vykradnúť je vycvičený a nič im nedaruje!

Crawlspace (1986)

Zaujímavý nápad použiť ventiláciu ako námet na horor. Mohli riskovať, že film nebude úspešný, lebo do vtedy ešte nebol horor o ventilácií. Ale výborné vymyslené, hudba (veľké prekvapenie, strašne dobrá), a aj sledovanie Klausa Kinskiho bola veľká sranda :). Tento film uzavrel mojich 500 ohodnotených filmov a som rád, že to bol práve tento originálny film. Ďalší dobrý film z roku 1986, podobne ako Čata, Top Gun. Určite odporúčam!

Need for Speed (2014)

TOP 1!!! Výborný film, super herci (Rami Malek, Imogen Poots, Aaron Paul), dej je originálny... Trochu pripomína Rýchlo a Zbesilo, ale toto je aj thriller. Videl som veľa filmov, ale tento je výnimočný! Kto má rád akčné filmy a Aarona Paula, tak by si to mal pozrieť. Na tomto filme mi vôbec nič nevadí, ani jedna malá chybička. Proste úžas.

The Scribbler (2014)

Originálny dej, sranda, horror, sci fi a hodnotím to na 100%

Interview (2014)

Toto je jeden s tých filmov, pri ktorých sa neprestanem smiať. James Franco dával hefty a ten druhý vyzeral slušne (ani nie), ale tiež podobne...

127 hodin (2010)

Tak toto bolo čo?! Najlepší „survival“ film aký kedy bol! Dokonca som mu dal aj miesto v top 10, hneď potom, ako som to videl. James Franco je výborný herec a nehovorím to preto, že ho mám v top 10, ale preto, ako to zahral. Lebo tak ako to James Franco zahral, tak by to už nikto nezahral. Normálne som mu uveril. Film je výborný a veľmi reálny.

Nelítostný Parker (2013)

Potom, čo Jason Statham prepadol banku so svojimi komplicmi, tak komplici ho zradili, zobrali jeho podiel a zastrelili ho (aspoň si mysleli, že ho zastrelili). Jason Statham je späť, prežil to a bývalí komplici hovoria, že je nezničiteľný (úplne ako Jason Voorhees). Prichádza si vyzdvihnúť svoj podiel a pomstiť sa komplicom. Radšej mali odísť!!!

Rychle a zběsile 5 (2011)

Jeden z mojich najobľúbenejších akčných filmov. Nemyslel som si, že hneď po Rýchlo a Zbesilo 4, bude ešte akčnejší a napínavejší film. Bonus - "Dwayne The Rock Johnson"

Rychlí a zběsilí (2009)

Super akčný film v podaní Vina Diesla a Paula Walkera, v ktorom sa stále niečo deje...