• Thriller

Wreckage (2010)

Nenechal som sa rozptýliť, tým ako to hodnotili ostatní a aj tak som si to pozrel. Hneď na začiatku filmu som sa čudoval, že prečo to má 27%. Nejdem ani komentovať tých, čo na tento film dali odpad! Našťastie som to zdvihol na 31% a film je v modrej farbe :) Atmosféra a pocity sú naozaj hororové.  Výborný dej, herci (hlavne Aaron Paul) a všetko...

El Camino: Film podle seriálu Perníkový táta (2019)

Dobrý dej, hlavný hrdina, prostredie a prekvapil ma aj dobre natočený koniec filmu... Názov môže znieť hocijako, ale je to dobrý thriller a skvelá dráma. Má to aj akčné scény, napríklad, keď Aaron Paul dával všetkým hlavy XD. Do tohto filmu by sa hodil nejaký dobrý herec ako záporák, napr. James Franco alebo Tyrese Gibson.

Ztracené okamžiky (2019)

Odkladal som to už dlho a nakoniec... Mám len jednu vetu: "Film s Aaronom Paulom, je pre nás veľkým darom."

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Povedal som si, že keď tu nehrá Diesel alebo Walker, že to bude trochu iné ako ostatné diely. Pravda, bolo to niečo iné, ale v dobrom slova zmysle! Lucas Black ma bavil. Potešil ma aj príchod Domica Toretta na konci filmu. Tokyo Drift je akčák z nádychom komédie. Veľmi dobré!

New Kids Turbo (2010)

Skutočne "čierna" komédia. Vôbec som sa neprestal smiať. Je to ako paródia na Pařba ve Vegas (2009) . Ale paródia na komédiu? Tak to čo musí byť za sranda?

Ochránce (2012)

Jason Statham VS Rusi. Poznal som jednu scénu z vlaku už dlhšie, ale nevedel som aký je to film. Nakoniec som si to pozrel, aj keď som riskoval, že zaspím do školy, ale oplatilo sa to! Kto má rád akčáky, filmy odohrávajúce sa v noci, alebo filmy z gangami, tak toto je to!!!

Elitní zabijáci (2011)

Jason Statham sa ani náhodou neminul povolaniu. Dobrý dej, prostredie a všetko... Toto je všetko, čo k tomu môžem povedať :)