Grotesque (2009)

FILMOVÁ VÝZVA / Najznepokojivejšie Filmy Všetkých Čias: Toto bolo naozaj slabé. Dej o ničom aj keď to mi nevadilo pretože o ten tu ani nešlo ale ani krvavé a brutálne scény neboli až také nechutné ako som čakal ale urobené sú dobre. Nesympatická dvojica ktorá čím ďalej tým viac ma srala každým ich rozhodnutí. Pred nedávnom som sa dozvedel že toto nie sú ani zďaleka tie najnechutnejšie filmy ale beriem ich tak ako legálne filmy. Ostatné sú už naozaj skoro celosvetovo zakázané alebo nelegálne. Ale čo sa týka tohto tak nudné a čo sa týka brutality tak slabé. HODNOTENIE: 4/10

F.U.B.A.R - The Banned Movie (2022)

Zrejme to nie je ten zakázaný "F.U.B.A.R" ktorý som hľadal ale na miesto toho som si pozrel túto náhodnú farebnú píč*vinu v ktorom sú ľudia, kačky, husi a muž s maskou. Nudné a obávam sa či som si nepozrel prekliaty film pretože toto bolo neuveriteľne o ničom. 4 minúty môjho života zahodené kôli farebnými kačkám. HODNOTENIE: 4/10

The Human Centipede III (Final Sequence) (2015)

FILMOVÁ VÝZVA / Najznepokojivejšie Filmy Všetkých Čias: Strašná nuda! Pri dvojke som sa nie raz skoro pozvracal no ale pri tomto som nie raz zaspal. Strašne málo krvavých a nechutný scén ale nemôžem zas povedať že tam neboli. Nápad celkom originálny no spracovanie hrozné. Ale aj tak sa nejedná až o taký prešľap no od jednotky a dvojky je toto doslova rozprávka. HODNOTENIE: 5/10

Poslední vymítání ďábla (2010)

Môžem aj povedať že mám po krk FF hororov ale myslel som si že spojenie exorcizmu a paranormal activity bude celkom dobrý nápad. No mýlil som sa pretože tu sa diala jedna chujovina sa druhou. Nápad nie je vôbec originálny a celé je to tak nudne spracované že som pri tom nie raz zaspal. Veľa blbostí sa tam deje, veľa primitívnych rozhodnutí sa tu koná ale stále sa nejedná o veľmi zlý horor. Atmosféra je niekedy dobrá a niekedy zas vtipná ale výsledok v pohode. Úprimne som čakal niečo lepšie ale toto ako oddychovka bohato stačilo. HODNOTENIE: 5,5/10

Americké psycho (2000)

Život sociopata a šialeného vraha sa naozaj podaril. Nielen že Christian Bale sa do role psychopata hodí ale aj pekne vykresľuje život biznismana a vychutnáva si rolu bohatého šialenca. Pár krvavých scénok bolo dobre urobených ale mohlo by ich tam byť viac aj keď to skoro všetko zachránila celkom dobrá atmosféra. Scénka s motorovou pílou bola úžasná a vraždenie bez dôvodu bolo tiež parádne vyobrazené. Neviem síce či sa mal v konečnom výsledku film prezentovať takto ale za mňa sa jedná o vydarený psycho-thriller. HODNOTENIE: 7/10

The Poughkeepsie Tapes (2007)

FILMOVÁ VÝZVA / Najznepokojivejšie Filmy Všetkých Čias: Atmosféricky dobre spracovaný mockumentary horor ktorý som si užíval od začiatku do konca. Mohli si odpustiť to prevedenie do televízneho dokumentu a mali to nechať iba na tie zábery z rôznych mučení a unesení ale čo už. Príbeh vrážd ktoré sa stali v priebehu pár rokov ktoré spôsobil "Říčný Řezník" má niečo do seba a určite niečím vyniká čo sa týka tohto žánru ale v celku je to len obyčajný ale za to podarený horor. A určite atmosféru pozdvihla kvalita kaziet ktoré sa prehrávali po celý film pretože to naozaj vyzeralo reálne. Podarené, strašidelné a nechutné. HODNOTENIE: 7/10

Karate Kid (1984)

Milujem filmy z osemdesiatych rokov a medzi ne patrí aj tento. Dobrá atmosféra, vývoj postavy a príbeh. Úplná klasika čo sa týka tej doby a vôbec sa nečudujem pretože tento film bol naozaj dobrý a príbeh ako sa šikanovaný chlapec naučí karate leštením auta, brúsením podlahy a natieraním plotu na férovku porazí svojho nepriateľa v podarenom boji ktorý sa zakončí fakt skvelým bocianím výskokom alebo ako sa to nazýva bol naozaj prekrásne spracovaný. Potlesk tomuto filmu. HODNOTENIE: 8/10

Lidská stonožka 2 (2011)

FILMOVÁ VÝZVA / Najznepokojivejšie Filmy Všetkých Čias: Tak toto bolo brutálne a to aj malo byť! Hlavná postava nechutná a brutálna. Atmosféra v tomto filme bola priam mrazivá a celkový film bol naozaj nechutný. Nie raz som film zastavil nad tým že mi doslova bolo treba zvracať. Pár scénok boli totálne hlúpe a uletené ale niektoré zas strašidelné a nechutné. Jednoducho brutálne... HODNOTENIE: 7/10

Ztracený svět (1925)

Na rok 1925 úžasné priam lahodné vizuálne efekty ktoré v súbojoch medzi dinosaurami vyzerajú naozaj dobre. Len o postavách je už iná reč. Cez celý film sa charakterovo vôbec nevyvíjajú čo je veľká škoda pretože v kniha je vlastne román a nie poviedka. Ako som hovoril, prekrásne spracovanie knižnej predlohy od Arthura. Vizuálne efekty na ten rok prekrásne a záverečná päť minútová chvíľa s Brontosaurom bola naozaj prekrásny pohľad pre oči. HODNOTENIE: 7/10

Gonjiam (2018)

Strašne nudný horor čo sa týka skoro všetkého. Väčšinu filmu sa postavy rozprávajú a snažia sa o niečo také aby sme si k nim vytvorili citový vzťah čo bohužiaľ tu nie je možné. Atmosféra zo začiatku dobrá ale čím sa blížime ku koncu tak tým atmosféra upadá a nahradí ju zdĺhavý a nudný kopec scénok ktoré ma už naozaj nebavilo pozerať. Ale celkovo priemerný Béčkový FF horor, keďže som jeden z mála ktorý má tento podžáner rád. HODNOTENIE: 5/10