• Romantický

Bulšit (2001)

Ja len tomu nerozumiem, ako sa niektorí herci na takéto dačo dajú nahovoriť.

Zamilovaný profesor (1996) odpad!

Báječná komedie s neodolatelným Eddiem.??To snáď žartujete..

Svatby podle Mary (2001)

Jáááj typický film pre Jennnifer. Zasa, nebavila som sa, nenudilo ma to - neutrálne 3*.

Krásná pokojská (2002)

Nebola to ani romantika, ani komédia, bol to mix všetkého amerického. Avšak, nemám ani zlý pocit z filmu, ani dobrý, tak zostanem neutrálna - 3* tak akurát.

Charlieho andílci (2000)

Nechcem byť zlá a kritizovať Cameron, lebo ju mám skutocne frada(aj iné samozrejme;)), ale Sam Rockwell s jeho U-A tancom sa mi páčil asi najviac;)Priemerný film, bohužiaľ.

Svatba ve třech (2005)

Velmi zaujimavy film, s mojim oblubenym anglickym obsadenim, prijemnym soundtrackom, nezvycajnou (sice dnes uz az tak nie velmi nezvycajnou) tematikou, resp laskou, s inteligentnymi dialogmi, krasnymi kytickami a kvietkami, a s (na skodu celkoveho filmuu) s niektorymi americkymi scenami...Inak 75 per.

Něco na té Mary je (1998)

Od tohto filmu nemozem Dillona ani vystat, inak je to, nazvime, miestami vtipne, ale toť asi vše.

Eurotrip (2004)

Haha, na prvy pohlad hlupa, neskutocne hlupa teenage komedia, resp. parodia, ktora si robi srandu zo vsetkeho co existuje, so sprostym slovnikom, uchylnymi scenami a naprostym tupym dejom. Ale ono je to trosku inak. Maalokedy si Americania - patrioti ako svet, urobia srandu a dokonca sa aj zhodia takymto stylom. Pretoze pomimo toho, ako krasne vyobrazili nase europske staty a mesta, ukazali aj na svoje negativne stranky, sice mozno trosku menej okato ako napr.BA, ale predsa len ukazali, aki su niekedy stupidni. Samozrejme, su aj lepsie komedie, ale ja som si Eurotrip pozrela uz asi styrikrat, a su tam sceny, z kt. sa šuľam po zemi a slzy mi tecu potokom :) 70%

Protivný sprostý holky (2004)

Budem sa opakovať už po XY-týkrát, ale takmer všetko, čo Lindsay natočí, mi príde len ako obyčajný film. Obyčajný americký 3* film, ktorému toooooooooooooooooooľko chýba do dobrého filmu, a toooooooooooooľko chýba do podpriemerného filmu. Priemer.

Příběh rytíře (2001)

Neviem preco mi prisiel tento film velmi priemerny a americky, avsak musim dodat, ze bez Heatha Ledgera a Shannyn Sossamon by bol este priemernejsi. Film na dlhe bezsenne vecery :)