Klan Gucci (2021)

Tento film mi nečekaně sednul, smál jsem se spolu z herci to beru jako skvělé herecké výkony,hudba byla též skvělá, příběh sice trochu zrychlený ale to chápu. Takže skvělý film měly by jste se na něj podívat

Nezvratný osud 3 (2006)

Sice to doopravdy byl nezvratný osud ale zatím nejslabší díl

Neporazitelný (2021) (seriál)

Tenhle seriál si zaslouží vaši největší pozornost brutální krvavý překvapivý seriál a asi jeden z nejlepších super hrdinských seriálu/filmů hned konec prvního dílu vás úplně převálcuje. skvělé 👌🏾

Old Boy (2003)

Sakra dobrý film, Chan-wook Park je jeden z nejlepších režisérů ze všech, Korejské filmy jsou prostě zlato, prostě se podívejte na tenhle super film

Zhoubné zlo (2021)

Nedoceněný klenot dnešní doby skvělý a hlavně překvapivý, což dneska moc filmu není skvěle natočený super horor co na to říct.

Stůj při mně (1986)

Úžasný vtipný film o pár kamarádech kteří jdou po kolejích

Nezvratný osud 2 (2003)

Dvojka podle mě nezaostává jako většina druhých dílů je to napínavé, překvapivé krvavé všechno co dělá dobrý film

Síla psa (2021) odpad!

Ty vole s lasem v prdeli tak takovou sračku s marmeládou jsem dlouho neviděl. Ješte jsem nevyděl film který byl o ničem tak moc jako tahle věc nebo co to vlastně bylo, úplně se mi hnusí všechny jiné pohlaví než ty dvě originální nechápu proč o tom někdo točí film, a ještě žena. Nechapu co to za černé geye v oscarové porotě bylo ale tohle si nezaslouží ani vyhrát zlatou malinu nebo černý lilek. Nedoporučuji silně tuhle strašnou věc která mi akorát zhnusila celý den, noc a další den