Babysitting (2014)

Philippe Lacheau a jeho kamaráti vracajú francúzsku komédiu tam kde patrí, teda na predné priečky na svete. Super jazda a teším sa na ich ďalšie projekty.

Nicky Larson: Agent amatér (2018)

Zo všetkých filmov tejto francúzskej partičky (už ich majú sedem) ma tento bavil najviac a smial som sa takmer nonstop. Škoda Elodie Fontan, taká krásna holka a takto ju do*ebať.

Marvel: 75 Years, From Pulp to Pop! (2014) (TV film)

Marvelovská onania ale keďže pozerám len filmy a nečítam komiksy a jediný koho poznám je Stan Lee tak som sa aspoň dozvedel nejaké nové veci.

Snídaně na Plutu (2005)

Cillian Murphy je frajer, o tom žádná, aj tu bol fantastický ale film samo o sebe bol vlastne o ničom. Asi tam bolo niečo čo ostatní videli a ja nie.

The Gray Man (2022)

Gosling a Praha jediné dva svetle momenty tohoto celého prehypovaného projektu. Kde minuli tých 200 mega fakt netuším.

Muž z Toronta (2022)

Hart je rovnaký ako vždy, škoda že tam nakoniec nebol Statham ako sa plánovalo, lebo hoci mám Woodyho rád, tváril sa celý film akoby mal v zadku vrazené dildo. Mohlo byť o 20 minút kratšie, ale aj tak by to viacej ako na 2,5* nemalo.

Princezna (2022)

Veľmi zábavné béčko, keď prijmete fakt, že tá hlavná hubinka by vôbec bola schopná zdvihnúť nejakú zbraň bez zlomeného zápästia. Ale to jej nasrané vydychavanie sa bolo super. Jednohubka jak vyšitá.

Připoutejte se, prosím! (1980)

Klasika ktorá bola v tej dobe na plný počet a teraz ledva priemer. Z nostalgie to mám za 4*.

Ztracené město (2022)

Sandre som tú chémiu nebaštil, veď by mohla byť Tatumovi mamou preboha. Jediné pozitívum Pitt a pekná príroda. Ale z oboch tu toho bolo sakra málo. Prvých 20 minút ešte relatívne vtipné, potom ubíjajúca nuda.

Voyagers - Vesmírná mise (2021)

Scifi rozprávka, ktorá sa žiaľ bála byť drsnejšia, nepredvídateľnejšia a išla dosť na istotu. Škoda, ale na jedno pozretie úplne v pohode.