Aberdeen (2000)

Opravdu velmi působivé.

Absolutní moc (1997)

Absolutní moc by nebyla špatná, kdyby ovšem neměla absolutně průměrnou režii, místy absolutně hloupý scénář, absolutně přehnané některé scény a absolutně nelogické některé pasáže. Clint Eastwood to prostě absolutně odflákl.

Amazing Spider-Man (2012)

Nebýt té nezáživné ještěrky, mohlo to být třeba o něco lepší.

Antikrist (2009)

Původně jsem chtěl dát odpad, ale nakonec dávám jednu hvězdu za věčně nahatou Charlotte Gainsbourg, což bylo jediné, na co se v tomhle filmu dalo dívat. A to se mi jiné Larsovi filmy opravdu líbili.

Apokalypsa (2006)

Jedna hvězda za Sarah Michelle Gellar, která byla vyloženě k zakousnutí :-)

Arnold (2023) (seriál)

Dokument to je divatelny, o tom zadna. Ale ze chybi zminka o Predatorovi a Total Recall je jedna vec. Druha vec je vsak naprosto nepochopitelny preklep a to Terminator 2: Judgement Day misto Judgment Day. To je jako by delali cesky dokument a misto Terminator 2: Den zuctovani by tam bylo Terminator 2: Soudny den. Nejvetsi paradox je, ze v cestine se T2 jmenuje Den zuctovani, pricemz spravne by se mel jmenovat Soudny den. Ale bud se tehdy prekladatel spletl, nebo to distributorovi prislo vic cool. Nicmene ze se tohle podarilo amikum, tak to je unikat, v podstate to prejmenovali po nas :-)

Ataque de Pánico! (2009)

Uruguayský mix Godzilly a Dne nezávislosti, shrnutý do 5ti minut.

Auta (2006)

Animáky moc nemusím, ale kvůli synovci jsem to viděl aspoň 10x.

Automata (2014)

Pravda, ke konci to místy trochu drhne, nicméně pro fanoušky sci-fi to ale určitě stojí za shlédnutí a navíc to za těch cca 7 milionů USD zatraceně dobře vypadá.

Avatar (2009)

Čekal jsem víc a tak trochu něco jiného, než "Tanec s vlky na planetě Pandora". Ale i tak to nebylo špatné.