• Pohádka

Karel Gott: Úterý (1964) (hudební videoklip)

Pro mě úplně neznámá píseň Karla Gotta. Slyšel jsem ji teď poprvé a nijak se mi nelíbila. O to víc se mi ještě nelíbil ten klip. Ten je skutečně katastrofální. Gott se tam schovává za obrovským kalendářem s typickým zemědělským motivem 50. let (pole s traktorem a ženy sbírající brambory), pak z něj vyleze, zpívá a na místě kroutí rukou. [35. hodnocení, 1. komentář, 55%]

Karel Gott: Trezor (1965) (hudební videoklip)

Melodická písnička, jedna z nejhezčích písniček Karla Gotta. Poslouchat se dá i po více jak 50 letech. O to víc mrzí ten klip, který je hodně slabý. Gott tam hopsá jak nějakej Hurvínek na krátkém malém mole a zpívá. Ještě mi trošku připomíná českého Honzu bez rance buchet. Ten klip je prostě katastrofa! [196. hodnocení, 9. komentář, 68%]

Katapult: Půlnoční závodní dráha (1979) (hudební videoklip)

Půlnoční závodní dráha je pro mě druhou nejoblíbenější písničkou od Katapultů, hned po AŽ. Je překrásnou i po více jak 40 letech a o to mě ještě více zklamal... S klasickou scénou hudebníků 70. let, kdy jen stojí před kamerou a hrají, se dalo počítat. Ale když už se pustili do toho, že ten klip chtěli okořenit auty, tak aspoň opravdovými. Angličáci na koberci jsou naivně přízemní. [23. hodnocení, 2. komentář, 62%]

Bitva o Británii (1969)

Nádherná válečná podívaná prošpikovaná desítkami leteckých soubojů od začátku do konce. [3913. hodnocení, 191. komentář, 81%]

Honey (2003)

Chvílemi krásný a chvílemi drsný film ze života. Víc než Jessicu Albu jsem sledoval ty malé černošské děti, co tančí. A že jim to fakt jde. Je to vlastně na celém filmu to nejhezčí. Stejně tak dobré jsou hlášky toho malého černouška a tanečního agenta Davida Moscowa. Na rozdíl od Jessicy Alby, kterou zřejmě všichni zbožňují, ale mě se opravdu nelíbí. [8338. hodnocení, 169. komentář, 58%]

Mládí v trapu (2003)

Příjemně laděná odpočinková komedie se spoustou známých herců a především se super hláškami a nezapomenutelnými scénami. Luke Wilson a Vince Vaugh jsou skvělí. Ovšem Will Ferrell je fantastický! [9486. hodnocení, 304. komentář, 66%]

Mirai - Když nemůžeš, tak přidej (2017) (hudební videoklip)

Chytlavám, melodická, možná až vlezlá písnička, ale rozhodně nádherná. K tomu je natočen pěknej klip, který se k tomu textu akorát hodí. Malou roli si tu i zahráli skifař Synek a fotbalista Švancara jako zmrzlinář. V závěru parta překrásných čubek v minišatičkách. [93. hodnocení, 9. komentář, 61%]

Pitbull feat. Marc Anthony - Rain Over Me (2011) (hudební videoklip)

Chytlavá píseň s velice povedeným roztančeným videoklipem. A na tom všem je nejkrásnější Natalie Martinez v šedých přiléhavých šatech. [78. hodnocení, 2. komentář, 67%]

Madonna: Music (2000) (hudební videoklip)

Music od Madonny je melodická písnička. Podle mě jedna z jejich nejlepších písniček, co kdy nazpívala. Ten klip je také parádní. Madonna je v něm pořádná sexy milfka na zadním sedadle obří limuzíny a řidiče jí dělá Borat. :D [321. hodnocení, 9. komentář, 65%]