The Road Runner Show (1966) (seriál)

Tohle je legenda a vždy mě to bude bavit víc, než třebas Shrek...

Bastardi (2010)

Zajímavý příběh, zajímavé charaktery. Co se týče celku, tak ale nefunguje... Hrozné herecké výkony, hrozná hudba, hrozné obsazení. Jde vidět, že je to český film. Ale jako UPOZORNĚNÍ na dění v ČR a na naše "spoluobčany" je to výborné.

Requiem za sen (2000)

Dost brutální film. Líbil se mi, ale moc mě to k němu netáhne znova. Dramata o drogách bývají kvalitním podkladem. O drogách samotných teď můžu říct, že si myslím, že nejde jen o kokain, heroin, extázi a co já vím co ještě... ale každopádně i o alkohol, video hry, televizi, dietu, zdravou výživu, lásku atp. To mě přvádí k jádru problému. Co je na počátku? Co může za tolik zmařených životů? Droga? Ne. Dotyčný člověk sám.

Gangy New Yorku (2002)

Asi nejhorší Scorseseho film co jsem zatím viděl. Jsem od něj zvyklý na trošku jinou tématiku. Tohle mě úplně minulo.

Disturbia (2007)

Velmi příjemné překvapení, mělo to spád a hlavně poslední pasáž byla strhující...

Zeitgeist: The Movie (2007)

3 diametrálně odlišné části - Považuju za kvalitní a opravdu odbornou jen první, která se týká náboženství. WTC je nejvíce skloňovaným tématem u konspiračních teorií a taky tam je nejvíce debilních hovadin a hlavně to píšou lidi co se postupně zbláznili do konspirací a hledají je úplně všude. Poslední část o ekonomice jsme probírali i ve škole na cviku z Mikroekonomie, spíš by se to hodilo do Makra, ale jde o to, že je tam hodně nepřesných a neprofesionálních informací a doslova PLKŮ. Ovšem pár informací tam bylo přesných a trefných. U mě 1. část 10/10 2. část odpad 3. část 3/10... celkově něco kolem 40% ->dvě hvězdy.

Carlitova cesta (1993)

Sean Penn mě příjemně překvapil. Skvělý filmový kousek.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Něco na tom je, ale i to něco jde mimo mou osobu.

Počátek (2010)

Mistrovské dílo. Jeden ze tří nejoriginálnějších filmů určitě. Člověka vtáhne a nepustí. Rozhodně není tak tupý jako Avatar. Je to Počátek a jsem zvědavý co předvede Nolan v roce 2012. Hudba a zvukové efekty 11/10. Film 95%. Mírně mi vadila Marion Cotillard.

Mafiáni (1990)

Půl filmu jsem postrádal pointu... pak sice přišla, ale opravdu později než jsem čekal. Herecké výkony jsou tradičně na vysoké úrovni, ale dějově se mi film až tak moc jako třebas Casino nelíbil. Byl to taokvý tradiční příběh mafiánského kluka průřezem amerických dějin. Krádeže - větší krádeže - vraždy - drogy - a všechno se posralo. Vysoká úroveň, ale podobný děj už tady byl několikkrát a v lepším provedení. 75-80%.