Sestra II (2023)

Návrat Valaka mě evokuje k tomu, že opravdu natočit dobrý horor je asi už opravdu masterpiece, který jen tak někdo nezvládne. Na konci filmu jsem měl pocit, že jsem sledoval další trapnost formátu Marvel universe. Opravdu jestli někdo očekává děsivou duchařinu, tak místo toho dostane film o záporákovi, který lusknutí prstu zabije kohokoliv, ale pak není schopný konečně sejmnout neposkrvněnou superteenku v hábitu. Doufám, že v The Nun 3 se objeví Peter Parker, který bude pomocí ztraceného artefaktu Indiana Jonese bojovat s démony, pokémony a do toho se šermovat svým pavoučím pinďourem s exorcistou. Jednu hvězdu dávám za velkopopovického kozla, protože ten kostým byl fakt extrémně cool a druhou hvězdu dávám za relativně kvalitní soundtrack. Valaku jestli jsi nejděsivější přízrak 21.století, tak to si ještě neviděl mého syna jak se zesere po vařené brokolici!!! Jsi břídil Valaku.

Sledování (1998)

Režijí debut Nolana, který mi chyběl do sbírky jako poslední nezklamal! Černobíly (no racism please) formát dodává tomuto brilantnímu filmu šmrnc, film má luxusní spad a mnou neznámí herci jsou k zulíbání. Dávám palec hore. Po shlédnutí tohoto filmu jsem okamžitě měl chuť s někym pořádně vyjebat! Jebání teda sledování je opravdu skvost a jsem moc rád, že mezi námi jsou takoví režiséři jako je Zdeňek Tro ehm teda Kryšpín Nolanů.

Den díkůvzdání (2023)

Místo pečené krůty si pochutnáme na pipince z New Jersey. Eli Roth je břídil a točí pitmosti, ale u tohohle filmu mé násilnické já plesalo nadšením. Inženýři raketové vědy, specialisté na vegansoku výživu, vyznávači abstraktního umění, palcohoniči biografických dramat se vyhněte tomuto filmu obloukem. Vy ostatní super úžasní a normální cápci doporučuji! Myers by měl zůstat v kanalizaci a tiše sténat nad tím jak jednoduše jde natočit kill movie, který Vás od začátku do konce bude bavit. PS : Vrahovi se ani nedivím. Jeho dead list dával naprostý smysl a mám pro něj pochopení. Eli díky za to. Takhle se má točit správný drsňácký film.

Roztříštění (2019)

Tak to byl nájeb jak sviňa!!!!! Poslední měsíce jsem byl už doslova nasrán z filmových počinů, které jsem zkouknul a docházel jsem k závěru, že jsem kvalitní filmy asi už všechny viděl a nic mě nepřišpendlí. Omyl a jsem za tento omyl zatraceně šťastný. Absolutně nechápu jak tento film může mít jen 73 %, ale budiž! Každý má jiný názor, měl by se respektovat, ale já Vám všem uživatelům s ratingem 3 a níže vzkazuji : Naserte si!!!!Jediné mínus, které dávám tomuto nářezu je Sam Worthington, ale to je jen můj problém, že nemám rád Avatara a vše, co je s ním spojené. Už zatraceně dlouho jsem neměl na konci filmu takovou husinu a tak otevřenou hubu. Andersone jsi bůh a ihned se jdu podívat na tvé další počiny! Samozřejmě jen na červené počiny. Modráky moc vidět nechci.

Stranger Things (2016) (seriál)

Provedu recenzi jednotlivých sérii, které se diametrálně liší a opravdu mají i v mém zákeřném srdíčku úplně jiné pocity. 1.série  Začínáme pozvolna, kdy se seznamujeme s jednotlivými postavami, prostředím a tak nějak to na mě působí velice hezky a hlavně mě to baví. Ztratí se nejhorší postava seriálu buz teda Will (nebudu ještě spoilerovat, že Will je bukvice, která tě sere od začátku do konce) a toto zmizení rozjede sérii zvláštních situací, které jako puzzle hezky do sebe zapadají. Hooper je frajer a naší malí hrdinové jsou zkrátka děti, které se vypořádávají s děsy, které utekly z laboratoře. EL je asi zajímavá postava, ale že bych z ní byl vycákaný jako 90 % populace včetně krav v Indii a upíru z Jižní Ameriky se říct nedá. Nebudu to natahovat. Bratři Dufferovi si za první sérii vyvařili 4 nemastné, neslané hvězdy. 2.série Aktéři prvního dějství se vzpamatovávají z událostí z první série a zase má Will krámy a zase nastávají potíže. Tentokrát, ale není tato série tak natažena jako první a ihned jdeme do akce a tak nějak to k sobě ladí. Zapomněl jsem zmínit, že Nancy je taky pěkná pič teda hlupačka, která svým chováním dokáže lidi pěkně srát. Hooper je stále frajer a Dustík je sice hříčka přírody, ale je to sympaťák a máte ho rádi. Přibývají i zajímavé postavy jako je Mex a její vidlácky bratr, volič SPD, Bill. Opět to nebudu nějak dále komentovat a dávám druhé sérii taky 4 hvězdy s domněním, že opravdu se bude vše dále zlepšovat. 3 série Výborně, výborně. Po zhlédnutí třetí (nebudu tajemný jako pšouk v Karpatech), nejlepší série jsem chrochtal blahem. Všichni nám nějak vyrostli, sympatické postavy zůstali sympatické a dementi zůstali dále dementi. Ústřední postavou je jebnutý bratr Mex, Bill, který místo řádění s náruživou matkou Nancy (jaká dcera, taková matka) si dá rande s věcí od Johna Carpentera a začne peklo. Opravdu třetí série je za mě opěrný sloupem celého seriálu a fakt jsem se dobře bavil. A abych nezapomněl, tak Nancy je furt totální kráva a Bill má stále krámy. Hooper už není takový frajer, ale furt ho mám v lásce. Dávám 5 hvězd a těším se na dle recenzí nejnašlapanější season všech dob. 4.série Jako děláte si prdel? Co to mělo do psí pochvy utrousený být????!! Natahovaná žumpa, kterou zachraňoval velice sympatický xenomorph aka Freddy Krueger, kterého všudy všeho bylo 15 minut v této nesmyslně natahované stopáži. Ruská část totální hovno jako celé Rusko! Nancy je prostě děvka od první série, Will se nám konečně vybarvil, že opravdu má menzes a miluje chlapce (NETFLIX kvóta splněná), ten černej (na jméno si nevzpomenu) je opravdu debil a....fuuu uklidni se a nebuď tak toxický. Jenže ono to nejde. Celá série byla mučení a vlastně mě nebavilo krom Vecny nic! Linka s EL nuda, zmiňované Rusko shit. Fakt takovou slátaninu jsem fakt nečekal a celkově mě vše zklamalo. Chválím vizuál, který byl opravdu znamenitý, ale to nestačí. Odpad nedávám, ale opravdu 1 slabá hvězda tomuto balastu přistává. Fajn postavy : Hooper, Mex, Billy, Steve, Dustin, Eddie. Černá listina : Nancy, Will, Mike, Robin, ten tmavej, vyhulený apač, Murray a Rusáci. Suma sumárum : Seriál je takový balast, který téměř funguje dobře a skvěle odkazuje na osmdesátky a jejich hity, ale celkově dávám po zhlédnutí 3,5 hvězdy, což by měly být celkově 4 hvězdy, ale poslední série mě tak nasrala, že to srážím na 3 hvězdy. 5 sérii si zapnu s domněním, že dostanu náplast za způsobenou bolístku, ale tentokrát mě bratři Dufferovi nenachytají a pokud během prvních dílů se budu tak neuvěřitelně nudit, tak to vypínám a vůbec mě nezajímá jestli Robin si najde nějakou mušli a jestli EL zachrání celý svět. Bude mi to fakt u prdele!! Tak čau!

Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

Vzhůru na jazdy s groupie kurvami!! Po odchodu z kina jsem v hlavě měl jedinou myšlenku : Dám tomu 4 hvězdy nebo 5 hvězd? Ale jo! Dám tomu pět, protože ses kurevsky bavil a tento film byla jedna velká jízda zpoceného, tvrdého motorkáře, který si zapomněl vytáhnout pořádně zkrvavený tampón!! Film prostě má koule a ať si každý říká to svoje, tak opravdu tu máme zatím horor roku. Tempíčko na začátku je na můj vkus relativně pomalé, ale v momentě, kdy přes kinosál zaduní první verše Heleny Vondráčkové, tak začne kurevsky hustá, dlouhá noc! Co musím ocenit a v čem jde tento film mimo veškerý, známý proud je to, že se opravdu s dětským castingem nesere a to je věc, kterou kvituji už strašně dlouho. Ano, má holka celý život před sebou, spustily se jí první měsíčky, ale holt takový je život a i tebe může démon pořádně rozparádit. Herecké obsazení je eňo ňuňo a chrochtal jsem blahem, efekty jsou na výbornou, zvuk v jednom topu a bla bla bla, střik, chrocht, katu, baraka, nikto, tak je to fakt krásný film. Jo a málem bych zapomněl. Děkuji za film v roce 2023, kde není ani jeden černej, teda snědej (jo soused Gabriel byl snědý), takže zase černej a hlavně žádná homosebranka, která by filmu přidala šmrnc pachutě, které mi už téměř v každém filmu pěkně smrdí. To jen takový vůbec ne homofobní a vůbec ne rasistický názor. Děkuji za jazdy s groupie kurvami!

M3GAN (2022)

Hodnocení tohoto filmu moc nechápu, ale rozumím, že zdejší hororhoniči očekávali tvrdé jatka v podání roztomile děsivé panenky. Jatka neočekávejte, ale i tak dostanete velmi rozumný, edukativní film, který nás varuje před tím, že bychom se měli vrátit do doby kamenné, lovit bizony, množit se v jeskyních a umělou inteligenci do naších životů radši nezvat. Bohužel jedná šikovná AJTÝ slečna vyvine Megan, která má plně nahradit výchovu a zabavení rozmazlené neteře, která sere diváka od první chvíle. Film má velice pomalé tempo, ovšem já se od první chvíle bavil. Megan potrestá a zprovodí ze světa přesně ty blbečky, které jsem chtěl vidět na onom světě. Díky Megan za tuto službu. Příště bych očekával více gore, více killcountu, ale jako celek si mě velice překvapila. V dalším díle prosím přitáhni strunu a bude to za pět hvězdiček. Sexy taneček byl geniální!!!!

Nevyzpytatelné cesty Boží (2022)

Oreo, to ti moc tentokrát nevyšlo. Španělský prokletý ostrov, který se přesouvá do psychiatrické léčebny pod taktovkou skvělého nimánda z pyrenejí ve mně vzbudil velké očekávání a dopadlo to zklamáním. Určitě bych tomuto můvičku nevpálil méně jak tři hvězdy, protože na to mám moc Paula rád, ale bohužel jak už to bývá, tak poslední roky stojí za hovno. Covid, Babiš, Ruské denacifikování, cena eidamu 49 kč za 100 gramů a teď i ty filmy. Šahám po červené tvorbě a vždy se spálím. Asi jsem už moc náročný a rozežraný divák, který ale zas nechce toho moc ne? Chci na konci filmu si utřít slinu a zařvat z plných plic WOW! Bohužel poslední dobou si utřu smuteční slzičku a zařvu : WOW, to zas byla, ale překombinovaná číčovina.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Žralokus vagínus! Stifler a zbytek v nejlepší formě a vůbec v nejlepší formě ze všech 4 dílů (výblitky, které se vezou na slávě zmíněné čtveřice nepočítám). Film je od začátku do konce jedna velká jízda našich tradičních hrdinů, kteří již zasunuli, ale stáli mají v oblasti Radim Uzla (RIP IN PEACE OF PEACES IN HEAVEN AND RELAX IN LIVING ROOM) co nabídnout! Krásná jízda párci a děkuji za super zábavu.

Blade 2 (2002)

Předtím než byl daňovým podvodníkem, černochem vyhublým na kost, tak býval mimořádným lovcem upírů a byl svalnatým černochem. Barevný film v temném světe, kdy rukopis Del Tora jde jasně rozpoznat a kde plejáda různých masek nechává Vaše oči šťastnými. Ze série o rasistickém upírovi, který nemá rád upíry je tento díl za mě určitě nejakčnější, obohacen nejvíce cool hláškami a příběhově mi nejvíce dráždí žílky (myšleno v příjemném kontextu). Perlman se mi jako svinský upír velice zamlouvá, záporák Nomac je kvalitní žraso a Marek Vašut završuje tento herecký ansábl jedinou hláškou : Kurva, piča!!!!Jdu si dát víno z Lidlu a na tebe Marku! Ty vulgární upíre!