Tele Tele (2000) (pořad)

Tele Tele byl poměrně slušný republikový boom. Genzer se Suchošem a Žílou byli noví, neotřelí a plní elánu. Humor sice trochu morbidní, ale zato dobrý a hlavně masový. Všude bylo slyšet, "koukal jsi na Tele Tele, jak tam bylo......" Postupem času sláva trochu opadla, humor vyčpěl a nastaly změny personální i vysílací. S jakou pompou Tele Tele začalo, tak i zhaslo. Rozhodně většina z nás si někdy vzpomene na dva pitomce, kteří nás bavili každou neděli několik dlouhých let.

Hádej, kdo jsem! (2007) (pořad)

Pohoda, klídek a nenáročná podívaná. Bohužel bez vývoje, a proto pomalu začíná nudit.

Mr. GS (2008) (pořad)

Nedá mi to nesrovnat s "uvolněte se ...", a rozhodně jsou naši Tele Tele chlapci oproti Krausovi dosti podprůměrní.

Depeche Mode: Touring the Angel - Live in Milan (2006) (koncert)

Po ne příliš vydařeném záznamu z Exciter tour, je Touring the Angel zase návrat k DM jako takovým. DM ve skvělé formě, pódium od Corbijna, kamera není tak statická, spousta efektů, záběr na celou kapelu a ne jen na Goreho a Gahana z tohoto DVD dělá parádní kousek do sbírky každého Depešáka.

Depeche Mode: The Videos 86-98 (1999) (video kompilace)

DM je mé mládí, tak asi nebudu moc objektivní:-) Depeche Mode mají obrovskou výhodu a tou je Anton Corbijn. Vlastně se dá říct, že Videos jsou hlavně o něm, s muzikou Depeche Mode. Kompilace klipů je vyvážená, parádně zabalená ale s průměrnými bonusy. Kdo má rád Antonovu práci a hudbu DM, tak neváhejte je to pecka.

PNYC: Portishead - Roseland New York (1998) (koncert)

Famózní koncert, famózní kapelky. Beth má skoro celý koncert zavřené oči, a rozdává svým nádherným hlasem skvostně melancholické písně po hrstech. Koncert je jako krásný sen, ze kterého se už nikdy nebudete chtít probudit.

Skála (1996)

Perfektně natočené, slušný scénář (až na některý nepostradatelný americký vlastenecký kecy), slušná akce, dobrý hlášky, Connery, toto všechno jsou trumfy filmu Skála. Tohle se prostě líbí.

Hadí oči (1998)

Někdy až zbytečně zdouhavé a natahované dialogy, nebo spíš NICovy monology. Jinak průměrná krimi s průměrnou zápletkou.