Příběhy včelích medvídků (1984) (seriál)

Úžasné vzpomínky na dětství. Rozhodně je to večerda s nejlepším soundtrackem vůbec. Ještě dnes se občas přistihnu jak si pobrukuju "slunce už vysouší looooužičky....", nebo "chvátám, chvátám, nemám chvíli klid.....".

Srdečné pozdravy z Ruska (1963)

Zatímco Dr. No je spíše filmem o Bondovi, tak Srdečné pozdravy z Ruska jsou Bondovkou se vším všudy. Je to film, jehož styl se kopíruje vpodstatě dodnes. Výběr bondgirl opět parádní.

Útěk do divočiny (2007)

Musím říct, že příběh a jeho ztvárnění je velice zajímavé. Hlavní hrdina je takovej ten kluk, který je schovaný v každém z nás někde v koutku. Trochu rebel, trochu samotář, ale hodně moc toužící po svobodě. U Christophera možná až přespříliš převládá hlas tohoto skrytého já. Krásná příroda, výborný herecký výkon, skutečný příběh - 80%.

Comeback (2008) (seriál)

Po čtvrtém díle se mi zdá, že se líhne první počin Novy na který se dá koukat. Na české poměry je to rozhodně slušná dávka dobrého sitcomu.

Návštěvníci (1983) (seriál)

Rozhodně jeden z nejlepších seriálů vůbec. Je to promyšlená, perfektně obsazená a skvěle natočená sci-fi komedie pro děti. Zdá se to neslučitelné tolik odlišných témat spojit do sebe, ale výsledek je naprosto fantastický. V době kdy seriál vznikl musel být absolutně úchvatný, a trochu mě mrzí že jsem tu dobu nezažil. Nezbývá než dát 5 hvezdiček.

3-iron (2004)

Parádní film. Moc se toho v něm nenamluví, ostatně jako ve většině filmů Ki-duk Kima, ale příběh do sebe zapadá jako ozubená kola na orloji. Láska a romantika, tak jak nám ji servíruje Ki-duk je něco nového a neotřelého. Gratuluji a díky za krásný zážitek.

Samotáři (2000)

Rozhodně nejlepší Ondříček.