• Fantasy

Atlantida: Tajemná říše (2001)

Jako malý jsem tento film zbožňoval a když jsem se na to i po letech podíval tak to bylo jako bych to viděl poprvé, Tento film je jeden s těch co by každý milovník pohádek a animáků měl vidět.

Trollové: Světové turné (2020)

Velmi příjemné překvapení oproti prvnímu dílu. Mě i dětem se to líbilo víc jak první díl, sice jsem nesdílel stejný úžas jak děti ale byl jsem příjemně překvapen.

Trollové (2016)

Zajímavá myšlenka bohužel s nic moc provedením. Příliš mnoho věcí je nesmyslných až moc. Hlavní dějová linka také pokulhávala a klišé konec mě zklamal.

Alenka v říši divů (2010)

Velmi povedené provedení Alenky. Film jsem si od začátku do konce užil, skvělý děj, herci, prostředí.

TRON: Legacy 3D (2010)

Skvěle udělané, přesně to co od toho člověk čeká. Hlavní hrdina je asi jediné co mi trochu vadilo na celém filmu, uměl bych si představit jiné herce ale i tak Gerrett Hedlund podal skvělý výkon.

Encanto (2021)

Velmi povedený animák, trošku předvídatelný děj ale jinak velmi zábavné. Dle mého by film mohl být o dvacet minut delší a trochu více rozvést některé postavy ale i tak to byl skvělý film.

Spy Kids: Špioni v akci (2001)

Tento snímek bych popsal jako takový ten víkendový odpočinkový film. Pro děti skvělá podívaná a rodiče se také pobaví.

Vánoční Kameňák (2015) odpad!

Čtvrtý díl byl už špatný ale tohle pohřbilo celý Kameňák. Nevtipné vtipy dělané na sílu, špatný příběh a postavy co se chovají, jakoby by ztratili polovinu inteligence v předchozím díle. Kameňák 1-3 jsem měl rád, ale toto mi úplně zkazilo předchozí díly.