Setkání v Praze, s vraždou (2008) (TV film)

No, nebylo to tak strašné, ale znám teda i mnohem lepší filmy s horšími herci, ale budiž. Tady bylo velké množství skvělých herců (hlavně chci vyzdvihnout Pavla Lišku, ten je v každé roli na pravém místě), bohužel byl ale jejich herecký potenciál nevyužit. A ta intermezza se saxofonistkami? To mělo být co? Šíleně mě to otravovalo.

Václav (2007)

Od Účastníků zájezdu velmi značný Vejdělkův posun. Tohle aspoň mělo zajímavý děj, humorné i tragické scény a hlavně se film hemžil skvělou směsicí herců (od Trojana, přes Vašáryovou, Budaře, Lábuse, Norisovou až po Kronerovou). Rozhodně se bylo na co dívat...a na dnešní poměry výborně zpracovaný film.

Jako kníže Rohan (1983) (TV film)

Fenomenálně zpracovaný příběh zbohatlého dědice, kterému život v přepychu uštědří pěknou lekci. K tomu nezapomenutelný výkon Vladimíra Menšíka a dalších hereckých hvězd minulého století. Smekám...

Elixír a Halíbela (2001) (TV film)

Jednu hvězdu srážím pouze za trapné písničky, jinak velmi příjemná pohádka s výborným hereckým obsazením.

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

Na dnešní americké komediálně-romantické sračky tohle aspoň mělo něco do sebe. I když všechno šlapalo ve stejně zajetých kolejích a závěr byl až příliš předvídatelný, já se dost bavila a na zvednutí nálady fakt dobrá věc. Dala bych 3*, ale za okouzlující úsměv Heatha Ledgera zvyšuji ještě o jednu.

Lara Croft - Tomb Raider (2001)

No, docela jsem se nudila, ale nebylo to nejhorší. Nejlepší scéna: Daniel Craig ve sprše:) Pro chlapy nejspíš Angelina Jolie ve sprše:)

Sahara (2005)

Matthew McConaugheyho mám ráda a i tady mi dokázal, že umí. Ale jinak byl tenhle film tak velká blbost, jak je velká sama Sahara. Ty 2* za hudbu, celkem pěkné prostředí a za Matthewa.

Zkrocená hora (2005)

Ehm...došla mi slova, snad po několikadenním utříbení nějaký komentář vymyslím, ale jedno vím už teď...tohle bylo šílené.

Sedm statečných (1960)

Na to, až budou tenhle film dávat v televizi, jsem se těšila od té doby, co zde na stránkách čsfd "působím". A dočkala jsem se. Dokonce musím uznat, že to čekání stálo vážně za to. Nikdy jsem nebyla příznivcem westernů, ani jsem je nevyhledávala (snad jen s výjimkou Vinnetouovek, které mi doma pouštěli odmalička), dokud jsem neviděla Tenkrát na západě. Od té doby jsem naprosto změnila pohled dá se říct skoro na všechny filmy. A teď už k věci: Sedm statečných je věřte, nebo ne, famózní film. Herecké obsazení možná ani nemá obdoby a kdybych se měla vykecávat, podobně bych chválila i všechno ostatní. To, že si zde tento western drží stále své místo mezi 30 nejlepšími filmy tomu jen dost napovídá. Jen mohu ještě podotknout - jeden z nejlepších filmů, který jsem viděla. Sedm samurajů, ze kterých čerpá inspiraci, jsem nikdy neviděla a jak tak čtu komentáře ostatních, asi je vážně trochu troufalé vypůjčit si odtud celý námět, ovšem nic to nemění na mém hodnocení.

Princové jsou na draka (1980) (TV film)

Další nestárnoucí klasika a tehdy ještě Adamcova dobře odvedená práce. Čenského sice zrovna dvakrát nemusím, ale tady mi ani nevadí a navíc jej doplňují taková jména, jako je Menšík, nebo Bohdalová, což už mluví za vše. A Roman Skamene je kouzelný:)