• Krátkometrážní

Soudce Dredd (1995)

Sylvesterovi se nepodařilo zopakovat úspěch Demolition mana. Na druhou stranu to až tak špatné není. Rob Schneider pobaví. Max von Sydow a Jürgen Prochorow hraji dobře. Sylvester Stallone je rovněž v dobré kondici. Je pravda, že jsem film viděl až v roce 2010.

Demolition Man (1993)

Ještě, že nežiji v San Angeles 2032 to by za sledovaní tohoto filmu bych dostal pokutu minimálně 200 morálních kreditů. Zase bych se možná kouknul do Schwarzeneggerový knihovny. Možná bych toho i tak litoval po zbytek svého života žit v takové společnosti.I když taková Sandra Bullock vůbec nevypadala špatně.

Replay (2009)

Zajímavé je azbuka a ruština na nápisech, pěkná francouzština na rtech. Hezké post apokalyptické.

Piraňa 3D (2010)

,,Ajo zlobíš", sice to tento rok spíše říkam nejmladší neteři, ale asi by se to hodilo i Alexandru Aju. Hory mají oči se mi libilo, ale Piraňa 3D se podoba smouže na diamantů. Nadruhou stranu potěšilo obsazení Dreyfuss, Christopher Lloyd jako trochu šilený vědec, Jerry O´Connell, plno hezkých žen jako třeba Kelly Broke, dokonce jsem nepoznal svoji relativně oblíbenou herečku Dinu Meyer. Jen kdyby nebylo tolik i na letní horor u vody tolik nahoty a klasických hororových chyb nesmyslů. Někdy jen sůdy krve a naplno bublajicí kyslíkové bomby pod vodou nestačí. Přemyšle jsem dokonce o dvou hvězdách, nakonec zůstalo slabých tří.

Legenda o sovích strážcích (2010)

Hezká bajka odehrávající se v Tasmánii a okolí. Skrývá mnoho jinotajů. Pohádka jak má být. Sovy byly jako mystické ptactvo vybrány dobře.

Sintel: Příběh draka (2010)

Kdo bojuje s draky stává se drakem. Nádherná animace a smutný příběh.

Quigley u protinožců (1990)

Western z Austrálie, co je westernovější než americký. Když se přidá trochu humoru, kterého je tam dostatečně, přidá hrdina s dobrou puškou a muškou, tak tu máme výborný film. Přiznám se asi jeden z mých nejoblíbenějších westernů.