• Krátkometrážní

Bratři (2009)

Viděl jsem dánský originál, takže nemůžu dát více než 4. Je to přitom remake velmi povedený. Kromě zasazení do amerického prostředí, podle věcného sněhu asi Aljašky, je Jake Gyllenhaal Tobey Maguireovi podobný jako bratr bratrovi (víc než herci v originálu) Natalia Portman je jako náhrada Connie Nielsen adekvatní. Film je to i dobře natočený a hlásí se, že je remake otevřeně. Na kouknutí vřele doporučuji.

Zombie Movie (2010) (studentský film)

Sice Střední škola aplikované kybernetiky ukázala, že má snaživé studenty kteří nemají rádi Podnikatelské gymnázium a dokáží konkurovat FAMU, ale nějak mne to nechytlo, možná do příště to bude lepší.

Kronika mutantů (2008)

Sice mne film až tak nezaujal, ale má zajimávé a originální zpracování budoucnosti, a samozřejně nesmím zapomenout na hodně kvalitní herecké obsazení.

Rodinka (2010)

Ajajajaj mám tu čest napsat první komentář. Ona Rodinka není špatný film, ale ani vysloveně dobrý. Pravda je tam mnoho kvalitních českých hvězd a nehrají nejhůř, i když ne vždy humor funguje. Ale na kino mi to příjde moc sitcomové.

Na doraz (2010)

Kdysi jsem stopoval, a jednou nebo dvakrát jsem narazil na hrozné exoty. Nedavno mne napadlo, že bych šel opět stopovat. Ale tento film mne upozornil, že jsem nenarazil na exoty dost velké.

Mikulášovy patálie (2009)

Moc hezký francouzský film, kupodivu vtipný a příjemný. Přístupnost na DVD od 12 let mne trochu překvapila(asi aby nedošlo k napodobování). Stejně jako výborný český dabing. Musel jsem se smát i když knižní předlohu neznám. Musím dát za 5 jinak to nejde. Nebudu to tady rozepisovat, koukněte se sami.

Darkman (1990)

Peyton Westlake alias Darkman patří mezi komiksové hrdiny. I když adaptace není nic extra ale Liam Neeson je dobrý herec a téma relativně také.

Vánoční koleda (2009)

Včera napadl první sníh a já viděl Vánoční koledu. Dojetí se dostavilo hned. Jim Carrey poznatelný i přes dabing. Myslím, že by Dickens měl z této verze radost.

Benga v záloze (2010)

Tak Benga v záloze byli mojí druhou premiérou s ČSFD.Příjemná parodická komedie, při které jsem se docela nasmál. Oba z humorné dvojice mne bavili. Je možné, že to dáno tím, že smích je pro mne nakažlivý. Pak příjemnou společností Rosany, Phetera a Stevena W. za což jim zde děkuji. Na závěr bych některým politikům, např. Ing. Kalouskovi doporučil pustit si párkrát pustit závěrečné titulky.