Útok na Bílý dům (2013)

8,5/10 Absolutně nechápu tak nízké hodnocení, které si tehle film vůbec nezaslouží. Je to skvělý film s jednoduchou zápletkou, prostě odpálit atomovky a obsadit Bílý Dům, což ale vůbec nevadí, protože to je nabušená akčňárna, která má sice většinu jen akce, ale pokud nechcete nic náročného na mysl, tak tohle je perfektní. Obsazení Channinga Tatuma a Jamieho Foxxe je úplně skvělé a oba jsem si je v každý scéně hrozně užíval. CGI tu nebylo krom jedné scény vůbec poznat a na to, že to není až tak nový film je to dost dobrý. Řeší se tu i politika, ktera je tu taky logická. Hlavní hrdinka je tu malá holčička ktrou si tu všichni zamilují a ta tu dělá reálně věci, které dávají smysl a né jako všude v jinýh filmech. Vzhledem k situaci ve světě je představa z výhry zločinců ještě reálnější a člověk se víc bojí. Padouši jsou dokonale zlý, ale správným způsobem a i je jsem si tu oblíbil. Pořád se děje něco zajímavého a film vůbec nezastavuje a divák jen nabýrá víc a víc napětí. Skvělá byla scéna v obrněné limuzíně, kdesi jezdili po zahradě se spousty vtipnými hláškami. Celkově humor je tu podaný velmi dobře i během neustálý akce. Zvrat sice je dost předvídatelný, ale vlastně to nijak moc ani nevadí. Nenapadá mě noc důvodů, co by se na tomhle mohlo lidem nelíbit. Možná nezranitelnost hlevního hrdiny, která tu je sice dost vidět, když není skoro vůbec zraněný. Nebo občasná hloupost stráží, kteří nedokáží dělat svou práci a střílet, ale opravdu krom těchto detailů je film skvělý a už záleží jen na chuťi diváka, jestli ku tento druh filmu padne.

Uncharted (2018)

Obsazení, humor, sice malá jednohubka, ale možná i celkově lepší než nový film s Tomem Hollandem. Škoda, že tohle nezfilmovali.

Nejtemnější hodina (2017)

9,5/10 Historické události většinou nebývají moc napínavé, či až tak propacované, samozdřejmě jsou tu i snímky, ve kterých se to povedlo, ale tohle má takový jiný styl. Už od začátku si musíte zvyknout, že celý film bude mít takový temnější obraz a už ho nesundá. Celá událost ve filmu je celkem zvýrazněná a upřímně si nemyslím, že to bylo až takto dramatickř rozhodnutí. Film je především o Churchillovi, o kterým se člověk doví i minulost. Většina příběhu se neodehrává třeba na bojišti, ale skoro vždy v jeho domě, či plánovací místnosti, a je ještě pozoruhodnější, že i přes tenhle fakt je divák celou dobu zaujmutý a napjatý. Všechny prostory, a kostými jsou naprostá špička a samotný Gary Oldman je k nepoznání a za mě asi jedno z nejlepších nalíčení, které mohu přirovnat třeba k Ferrellovi jakožto Tučňákovi. Celý film je dost temný a je tu opravdu hodně emocí. Taky zapisovatelka v podaní Lily James je skvělé a takové nenucené. Když tohle člověk sleduje, tak z toho cítí velkou důležitost a monumentalitu a ví, že nesleduje jen nějakou průměrnou zábavu, ale vážný špičkový film, který mu v hlavě zůstane a něco si z něho odnese. Víkony snad všech herců jsou tu skvělé a hlavně tedy Gary Oldman by si zasloužil cenu. Tenhle film měl taky něco důležitého a to neustálé napětí a nucení diváka se soustředit a poslouchat každý moment, díky tomu se člověk nikdy nenudí. Líbila se mi jedna scéna v metru, kde Churchill navštíví občany, což je i velmi dojemný. Sledovat tento film v téhle době, kde doopravdy hrozí další válka dodává atmosféře velmi vážné téma.

Uncharted (2022)

7,5/10 Tohle vůbec nebylo tak špatný, jak všichni říkají. Čekal jsem velké zklamání, ale vlastně šlo o celkem fajn zábavu, která mi sice nezůstane v hlavě a zítra si na ni už ani nevzpomenu, ale neobsahuje nějaké hrůzy, kvůli kterým bych to měl odsoudit tak hrozně. Ano, opravdu to taky není nijak velký úspěch a má to své problémy. Myslím, že ten hlavní problém je kýčovitost a neoriginalita. Je to vlastně slabší opáčko filmů jako Indiana Jones, James Bond atd... téma je jasné: Najít ztracený poklad s nějakými tajemnými místy a předměty s hromadou akce. Není tu nic navíc, co by to dělalo vyjímečným. Jsou tu klasické blbosti ve stylu, že se padouch snaží samopalem zastřelit hrdinu metr před sebou, ale stejně mine. Ale jedna věc, kterou tu musím i celkem pochválit je CGI, které tu většinou nebylo poznat a i přes velký počet takových scén to graficky bylo supr. Ale pak je tu zase hromada nelogičností, z nichž se spoustu dá přehlédnout a neřešit, ale něco je dost velké a bolí to, třeba když se velkou část filmu snaží získat starodávné zlaté klíče a složitě najít skrytou komnatu, která je vlastně hned pod kanálem a nejenže by ji už stavitelé dávno našli, ale i každý kolemjdoucí, co se koukne do toho kanálu, tak najde tu místnost, ke které oni potřebovali klíče v hodnotě miliónů dolarů. Tohle už byl celkem velký přešlap. Příběh má vlastně dva padouchy Antonia a Tati. Upřímě ani nejen z nich ve mně nezanechával nijak velký strach či větší respekt, ale Antonio aspoň ušel se svým menším příběhem, zatímco Tati jsem naprosto nenáviděl ze všech směrů. Opět mi tu přišla jak další otravná silná feministická černoška, co prostě musí ukázat, že je lepší jak muži. Jako padouch zklamala a vůbec bych ji tam nedával. Na konci tato Tati chce aby při boji neponíčili lodě a přesně to taky její muži a ona dělají ve velkém. Film je občas i celkem vtipný hlavně díky Hollandovi, který tu je super. Na začátku tu máme příběh s bratrem, který tu sice má svoje chvilky, ale není podle mě využit tak dobře. Hlavní věc, která se mi tu líbila jsou akční scény, které tu jsou kvalitně provedené a občas i zajímavé.

Peacemaker (2022) (seriál)

8,5/10 Kdo by čekal že DC nám dokáže dát konečně "normální" superhrdinský seriál, který není natáhlý na milion sérií a kvalitově i příběhově stojí za to. Možná je to právě Jamesem Gunnem, který, jak jsme viděli v obou dílech Strážců Galaxy, dokáže skvělé věci. V hlavní roli všemi známý John Cena, který se nám se svou postavou představil už v Sebevražedném oddíle a i tady se na to občas poukáže. Příběh je vlastně celkem podobný tomu Sebevražednýmu oddílu, což je tu taky zmíněno trochu jako vtip. Jsou tu blázniví superhrdinové ve špiónském týmu, co je na všechno sám. Celý seriál je braný dost komediálně a pořád se tu prolínají právě vtipy s velmi smutnými momenty. Všechny postavy tu dělají přesně co od nich člověk čeká. Zápletka sice není nijak složitá, ale člověk stejně přemýšlí zda jsou ti tvorové hodní či zlí. Je tu pohled i na otce Peacemakera, který tu má tajemnou nevysvětlenou místnost mimo naši dimemzi, což je super věc do další série. Některé postavy (Vigilante a Vousáč) tu jsou vrámci vtipů seriálu dost vyobrazeni jako hlupáci a člověk pořád čeká kdy příběh objasní, že nejsou k ničemu. U Vigilanteho sme se toho nedočkali, a když Vousáčovi dali kus smutného příběhu tak v další scéně byl zas jen hlupák, což je celkem škoda, doufám že to třeba spraví v druhé sérii. Seriál má skvělé efekty grafiku CGI a hlavně se nebojí odvázat a krom pár sexuálních scén, sprostých slov je tu i sekání končetin a totální masakr, což dělá seriál mnohem reálnějším. Důležitá věc, která mě osobně nejvíce vadí na DC jsou příšerné nepropracované obleky superhrdinů, které jsou plastové a barvy z nich září. Tady jsme konečně dostali pěkný výstižný oblek, který je jak kdyby ho dělal Marvel. Moc příjemná zábava těším se na druhou sérku.

Smrt na Nilu (2022)

7,5/10 Opravdu jsem se na tento film těšil, nejenže mám detektivky rád, ale to že je to podle skvělé předlohy a hlavně má neskutečně skvělý minulý díl Vražda v Orient expresu, který je pro mě asi nejlepší detektivní film, který jsem viděl. A právě tento druhý díl má naprosto stejné lidi v produkci, režiji, a skoro všem ostatním. Proto jsem očakával podobný, né-li lepší film. Bohužel to se často stává, že díky slávě minulýh dílů divák očekává až moc a nakonec jako tady nedostane tolik. Už takhle ze začátku můžu říct, že to rozhodně není špatný film, ale je tu spoustu věcí, které z toho dělají pouze trochu nadprůměrněší. Do hlavní role se nám tu vrací stejný herec Poirota a to Kenneth Branagh, který minulý díl extrémně tahal a jeho vzhled byl opravdu skvělý. Tady dostáváme pár scén na jeho minulost hned na začátku a to se jim opravdu podařilo a jde mozná o nejlepší část filmu. Nevím čím to je ale Poirot se mi tu zdá mnohem menší, starší, né moc pohyblivý a bohužel to okouzlení, co bylo v minulém díle tu rozhodně nebylo, což najednou mění celou atmosféru filmu. Detektivovi tu nehrozí nikdy žádné nebezpečí a člověk se o něj ani moc vlastně nestará a najednou z hlavní postavy se stává postava, která tu není až tak zajímavá a vlastně kromě pěkně zahraných výslechů a závěru není moc o co u Poirota stát. Ostatní obsazení sem čekal mnohem plnější známějšími herci, což tu právě moc není. Všichni svou roli zahráli celkem dobře, až na Letitiu Wright, která tu podle mě byla naprosto špatná a asi bych ji i radši vyměnil. Příběh se tedy odehrává na Nilu v Egyptě, je tu více světlejších scén, narozdíl od V.V.O.E. a celý styl se mi zdá docela odlišný. Člověk tu ale dokáže zapojit i svou mysl a taky hádat kdo je vrah. Celková zápletka bohužel nebyla nic extra, ale konec dost povedený. Spoilery: (To že některé celkem důležité věci házeli na postavy, které nebyli vrazi se mi úplně nelíbilo, také to, že vlastně ti vrazi byli ti nejznámější herci tu trochu kazí tu detektivku, protože je jasné, že je příběh bude chtít dobře využít, a proto mají vždy větší šanci být vrahy. Konec byl jako některé další části dost napínavý a dokázal člověka napnout, ale vysvětlení celé zápletky mi přišlo celkem né až tak promyšlené a husté, jak by člověk čekal.) I když to vypadá, že jsem to zhejtil, tak vlastně všechno ostatní, co jsem neřekl bylo dobré a bez problému. Za mě dobrá detektivka, ale od této značky jsem čekal více. Doufám v pokračování.

Červená Karkulka (2011)

7,5/10 Další filmová adaptace Červené Karkulky s milým obsazením a v produkci s Leonardem DiCapriem. Co jsem viděl, tak reakce nejsou příznivé a já vlastně ani nechápu proč. Čekal jsem nudnou, nezajímavou pohádku, co se bude doslova držet originálu, ale v horším podání. A dostal jsem moc pěkný vylepšený film s udrženým základem pohádky, ale se spousty věcí navíc. Kostými byly moc dobré a grafika vlka taky v pohodě. Narozdíl od pohádky tu byly jiné dvě věci a to, že Karkulka nijak moc nešla lesem za babčou, nýbrž se děj odehrával uprostřed vesnice. A do vesnice přijel nájemný vrah vlkodlaků. Obě novinky potřebují ale správný příběh a spracování a to tu taky bylo. Nevynechali ani důležitý lid, který tu hrál svou roli a Gary Oldman tu měl odůvodněný správný příběh. Akční scény fungovali moc pěkně a člověk z toho cítí i tíhu doby ve které žijí tzn. čarodejnictví, chudoba, atd... zahraný všemi celkem dobře až na Petříčka, který se mi tu moc nelíbil, možná to je jeho obličejem, který diváka vyzívá k tomu mu vrazit. Dokonce i vložení rodiny do příběhu bylo super. Lidi tu dokonce nebyli naprosto hloupí. Vlkodlak dával smysl a choval se jak by všichni čekali. Možná škoda, že s ním nebylo tolik scén. Celkem dost prostých vesničanů tu dostalo velký prostor a díky tomu vesnice působila mnohem zajímavěji a živěji. Od začátku člověk teda hledá někoho podezřelého, kdo by teda mohl být vlkodlak a tady sem moc rád, že neudělali chybu a nedali to nejviditelnějšímu člověku. Spoiler: To že vlkodlak byl nakonec otec u kterého by to člověk vůbec nečekal bylo hezky překvapující. Kdyby to dali Petříčkovi, tak by to zkazilo tu detektivku. Super atmosféra na večer. Ale nečekejte žádnou dětskou pohádku.

Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)

6/10 Řekněme, že potenciál příběhu je obrovský, ale to jak to nakonec dopadlo není nic moc. Další film se skvělým Jimem Carryem, jehož styl herectví tu opravdu je jasně vidět a možná že to v tomto případě není úplně správně, jelikož i přes jeho masku je dost poznat Jim a vypadá to dost nedopracovaně a trochu uměle. Ale musím taky vzít v potaz dobu natáčení. No když se díváte na tuto zápornou postavu, tak nakonec si nedokáže představovat nic jiného než prostě Jima Carryeho a tím vám trochu kazí atmosféru filmu. Oproti tomu je tu zbytek postav, které jsou nalíčeny a převlečeny velmi dobře. Hned na začátku se dozvídáme o tajemném spisovateli, o kterým se jen můžem dohadovat, kdo to je. Přijde mi celkem škoda, že po tak skvělém dodatečném vyprávění a tajemstvích, které tomuto filmu dává a dělá ho o kus lepším, nezjistíme kdo to nakonec je. Většina postav je tu naprosto hloupých a nevím jestli je to tím, že je to spíš pro děti, nebo prostě hloupý scénář. V každém případě vedlejší postavy nebyli nijak moc zajímavé a většina z nich ani nedostala správný prostor. Hlavní trojice hrdinů tu ale funguje až teda na Sanny, která he tu dost navíc, velmi dobře, což je velmi důležité. A na to, že to hrají celkem mladé děti, tak moc super. A teď hlavní mrhání potenciálu a to skoro u všeho. Film se nám už jen díky starýmu domu, vypravěči, temným událostem a odporným strýcem snaží naznačit hororovou atmosféru, která kdyby tu opravdu byla, tak by neskutečně potahala film. Ale nakonec ve všech chvílích, kdy je atmosféra nejvíš to ukončí a zas z toho dělají pakárnu. Do celého příběhu se prolíná další žánr a to detektivka, která opravdu často vypadá napínavě, ale nakonec jak se zbytkem, zkazí i to a z tajemné záhady, kterou i celkem zklamaný divák pořád chce vidět udělají debilní nejjednodušší hloupou věc a ani to pořádně nevysvětlí. Do toho celého tu jsou krásná zajímavá místa a události, které mají šanci být opravdu skvělé, ale nakonec se taky ukáže, že nedokáží nic dotáhnout a všechno zkazí. Být tohle lépe namaskovaný trochu hororoví trochu fantasy detektivka na 3 hodiny, která opravdu bude mít pořádný cíl záhady a né tak výrazného herce v padouchovi a větší respekt, tak by to mohl být jeden z nejlepších filmů tohoto druhu, bohužel se nestalo.

Boba Fett: Zákon podsvětí (2021) (seriál)

3,5/10 Nový Star Wars na který se každdý fanoušek určitě musel těšit. Už jen to, že je to navázání na úžasného Mandaloriana, který je záchrana pro Star Wars universe. Do toho tu jsou také stejní režiséři, což už musí být něco OPRAVDU špatně, aby stejní lidé dokázali navázat na skvělý seriál něčím, co se kvalitově i logicky dá přirovnat k zkaženým filmovým sequelům. Je to tak, pokud čekáte, že už Star Wars přijde s něčím co totálně nedo******, tak tohle ono rozhodně není. 90% času budete trpět z toho, jak vám zničili postavy, které jste měli rádi a jak vlastně nic nedává smysl a byli byste radši, kdybyste se na to ani nekoukli. Aby bylo jasné, tak já jsem Star Wars fanoušek, takže vím o čem mluvím. Příběh má tedy být hlavně o vládě Boba Fetta na Tatooine se svou assasinkou Fenec. Dlouhou dobu tu trávíme čas jen ve vzpomínkách Boby, jak trávil čas s Tuskeny a bojoval o přežití po událostech 6. dílu. Tady bych zmínil pár věcí. Ze začátku můžu všechny milovníky Boby ujistit, že je tu skoro nejhorší postavou. Jeho charakter je naprosto jiný, nic nedokáže, je tu vyobrazen jako slaboch, co nemá ráď zabijení a už skoro ani nedokáže bojovat. Jeho sláva je nadobro pryč jak už uvnitř příběhu, tak i pro diváka, není už o co stát. V těchto pouštních scénách se spřátelí s Tuskeny jako by to byla jeho rodina a následuje hromádna velmi špatných scén, kde jejich smrt je pro něj opravdu jak stráta rodiny, což je logicky hodně přehnané. V celým seriálu se vyskytuje celkem dost bytostí, které jsou celkem graficky dobře zpracované a to je velkým kladem. Naopak jakákoli jiná práce s grafikou je naprosto hrozná např. překrývané obrazovky, či zelený filtr kolem obrazovky. V těch scénách je skoro až bolestivé koukat na to. Přichází první větší akční scéna na vlaku a tohle je jeden z největších hrůz tohohle seriálu. Akční boje jakýkoli válčení je totální srajda² opravdu jsem zklamaný, že se na tohle někdo podíval a řekl si, že je to v pohodě dávat ven. Řekl bych, že téměř všechny scény ve vzpomínkách nestojí za nic. Na druhé straně jsou teda scény jeho vládnutí, které jsou bohužel taky strašné, mají své světlé momenty, ale je jich až smutně málo. Člověku ani nepřipadá, že něčemu vládne, nemá od nikoho žádný respekt a vlastně je tam skoro sám. Spoiler: (Jeden z pár dobrých momentů tu je snad jen příchod Huttů), ale pak už jsou tu zas jen NESKUTEČNĚ odporní kyborg teenageři, kteří totální ničí každou scénu ve který se objeví tím jak vůbec nepatří do Star Wars. Je tu i pan asistent starosty, který je naprosto trapný a nechápu, proč ho nenechali zabít v prvním jeho díle. Boba se tu chová, jak kdyby lid ve městě bylo něco o co se chce nutně starat, jak o svoje děti, přitom většina lidí jsou lupiči a vrazi, co ho zrazují a nerespektují ho, celkem mi to nedává smysl. Přestkočím tu teď 2 díly o kterých řeknu názor potom a přesunu se k poslednímu dílu, který byl jednou z největších katastrof seriálu. Je to tedy ten díl, ke kterýmu celou dobu směřovalo, má tu tedy být ta válka mezi Bobou a Pyky. Člověk i přes to, jak všechny předchozí události, které tomu předcházeli stáli za prd, napjatě těší jak to tedy dopadne a čeká nějakou "válku". Tady ale opět narazí, protože sice válka proběhne, ale takovým způsobem, který špatností nedokážu přirovnat snad ničemu. Tenhle souboj je urážka Star Wars a celkově akčních scén. Boba tu na chvilku začne konečně sice trochu zabijet, ale jelikož Pykové jsou naprosto strašní jak v logice, tak i ve střílení, tak vám celý ten boj připadá jak děci co si hrajou na hřišti. Opakuje se tu pár klišé, jako třeba, že nepřátelé střílí 5 metrů do země od cíle a hrdinové střílí přesně. Nebo že nepřátelé prozměnu nestřílí vůbec a čekají až se na ně hrdina bude soustředit. Nebo třeba posílání svých jednotek v naprosto nesmyslném pořadí, kde jdou po skupinkách jak prasata na porážku. Do toho se tu objeví naprosto trapný vtípeček na účet Fetta, kterýmu nestačí jeho ponižování. Spoiler: ( Máme tu na pomoc i jeho kamaráda Din Djarina, který bohužel tu jako ostatní strácí na logice a bohužel takhle postava se tu taky chová celkem hloupě. Naštěstí je ale nejmíň hloupá mezi hlupáky. Mluví se tu dost o důležité ponoci Freetownu, bez které sami říkali, že by to nezvládli. Freetown i přes problémy přijde ale jelikož jich je asi 20, tak je tahle "důležitá" pomoc naprosto, ale naprosto trapná.) Všechny scény s hodnými lidmi jsou naprosto špatné a opravdu se mi až dělá zle, když to vidím. Do boje se připojí velmi silní velcí droidi, se štíty, kteří vás opradu překvapí tím jak i robot dokáže být hloupý, samozdrejmě stříli mimo do země místo do lidí. Je to tak moc zřejmé a opakujicí se, že si myslím, že to režiséři ani nechtěli skrývat. Ani do obrovského cíle se nedokáží trefit. Ani na okamžik nenastane napětí a opravdu si skoro až přejete aby ti hloupý droidi s pyky vyhráli a zabili toho zkaženého bobu s těmi nechutnými teenagery s barevnými motorkami. Celou dobu všichni stříli dokola na ty Naprosto trapný nudný nelogický, tragický, boj. Akční scény tu stojí za hovno. Fenec tu celkem jako jediná ujde. Teď budou jenou velký SPOILERY, takže jen pro toho kdo už viděl: (V tomto posledním díle se objeví často i Cad Bane, který má celkem fajn vzhled, není dokonalý, ale stačí to. Důležitá informace je, že jeho charakter a drsňáctví tu pořád je. Ale jestli jste byli na chvilku šťastní, že vám tenhle seriál přinesl i něco dobrého, tak se pletete, protože v tomto dílu Cada Bana Boba zabije. Naprosto promrhaná šance. Víc snad fanoušky ani zklamat nemohli. A hlavně zemře naprosto trapně a debilně. Nechápu, jak tohle někdo vůbec může připustit. Člověk čeká na konci v potit. scéně něco, co aspoň potěší, ale dostaneme jen blonďatýho čenocha, co naší oblíbenou postavu přemění v kyborga. Naprosto odporný, děkuju, že mi ničíte postavy. Teď přejdu k dvoum dílům, které jsou naprosto úžasné a nemají skoro žádné chyby dal jsem je takto nakonec, protože vůbec nesouvisí s Bobem Fettem. Jsou totiž o Mandalorianovi. Je opravdu, ale opravdu velmi smutné, že jakmile se děj přesune na úplně jinou postavu a není to o Fettovi, tak je to jediná chvíle, kdy je člověk šťastný. Oba díli, jak ten s Dark saberem, tak s Lukem Skywalkerem byly skvělé a nic bych tomu nevytkl, bylo hezké vidét krátký záblesk na zničení Mandaloru, či Ahsoku, nádherně upraveného Luka, jeho školu, R2D2, Yodův meč, či Klony na Corussantu. Na konci samozdřejmě Cad Bane. Nechápu, jak je to vůbec možné precházet ze skvělých dílů na úplnou srajdu. Pokud mám hodnotit díly s Bobem Fettem tak dávám jednu hvězdu, ale pokud bych měl hodnotit ty 2 díly bez Boby, tak 5 hvězd.) Star Wars začíná být horší a horší, dávám ale naději Obi-Wanovi.

Dej mi své jméno (2017)

3/10 Film podle knihy, na kterou to opravdu velmi odkazuje a dějí se tu ruku v ruce stejné věci a to je vážně fajn. Do toho tu máme dva hlavní skvělé herce, hlavně Timothéa Chalameta, na jehož opěvovaný výkon jsem nemohl déle čekat. Pro lidi dopředu shrnu, že je to velmi nudná homo romantika. Ano, sice jsou tu zajímavé příjemné postavy jako rodiče, či holky z okolí atd..., ale to zbytek prostě nespraví. Oliver mi od začátku přijde naprosto strašný a úplně ho skoro až nenávidím, k němu tu je Elio, který není nic víc než sexuální maniak, co by ojel snad cokoli a jeho lásku, ve které nejde jen o sex mu už skoro nejde pořádně věřit. Některé scény tu byly celkem pohoršující a můžem se jen dohadovat, jestli masturbace s broskví byla nutná do filmu vůbec dávat. Elio tu měl tedy holku, kterou vlastně celý film podváděl s Oliverem a Olivera podváděl s ní. Nijak to úplně neřešil, že by na tom záleželo, že je se dvěma lidmi najednou, ale hlavně, že má co ojet. Jeho holka totiž 90% filmu byla využívaná jen na líbačky a sex. Celá komunikace, která se rozvíjela mezi postavami byla strašlivě nepříjemná na sledování a vůbec se mi nezdálo, že to takhle má vypadat. Většina filmu se velmi, ale velmi táhne na stejném místě, od kuď se příběh prostě nikam neposouvá. Do toho je to doprovázeno naprosto vymívací dokola hrající nudnou hudbou. Po půlce filmu se k nenávisti Olivera přesouvám k nenávisti obou dvou postav a tím mi naděje umírá. Divím se, že je tento film hodnocen tak dobře, možná mi uniká něco většího, ale jelikož mám rád romantiku a ani táhlejší filmy mi až tak nevadí, tak nevím kde je problém. Na konci se dostáváme do části, kde si otec promluví se synem a panečku, snad jediná pořádná scéna, která stála za to. Následně pokračuje nesmyslně dlouhé brečení do kamery.