• Pohádka

Heavy Trip (2018)

Skoro před 30 lety jsem sám založil skupinu, říkali jsme si Form Of Life po prvním demu jsme se přejmenovali na Skoričmass a naše cesta těžkým kovem a Hard Rockem i s koncerty a fůrou desek trvala přes 15 let takže tolik o mně a ted hlavně k filmu který mne opravdu nadchnul jak svou rychlou upřímnou jízdou tak i docela černým humorem který není určitě pro slabší povahy ale jelikož já zvrácený humor a to doslova mám moc rád tak se vlastně strašně moc těším až ty skvělé kované srdečné kluky co jdou za svým snem zas uvidím a moc rád se zas zasměju jako už dlouho nikdy. Díky

Nebe a dudy (1941)

To je prostě herecký koncert pana Marvana a životní role pana Plachty no vlastně všichni jsou tady úžasní. Desítkykrát jsem tenhle nestárnoucí film viděl a jediné slovo co se k němu nejvíce hodí tak je ta LASKAVOST.

Dreamgirls (2006)

Miluji hudební filmy a taky hodně žeru sexy Beyonce jako by z oka vypadla legendě Dianě Ross byl to snad možná záměr tvůrců kdoví, tak jaké hodnocení bych mohl asi dát že. Dreamgirls = suprová hudba, dobré herecké výkony všech takže jen samé radosti.

Mamka a taťka (2017)

Připadá mi že někdy je zlo v některých pár kriticích kteří by si přáli aby rodiče svým dětem ubližovali. Opravdu odpad, dno nemyslím tím samotný film ale některé psychicky narušené inteligentní uživatele co tady psali.

Komando (1985)

Přátelé film už jsem viděl několikrát a mám ho nejraděj s českým dabingem Arnolda panem hercem Pavlem Soukupem. KOMANDO je jedna velká zábavná akční jízda od začátku do konce, skvělá hudba, režie, obsazení  všech protagonistů snímku. Film trvá nějakých 90 minut ale mi připadá jako by trval bohužel jen půlhodinku a to dávám na závěr jako lichotku geniálního bijáku zlatých 80ek.

Dáma na kolejích (1966)

Zlatá hodně stylová šedesátá léta v tom nejlepším světle. Naše světová stár Jiřinka Bohdalová v tomhle snímku exceluje a krásně jí sekundují herci pan Brzobohatý s panem Peterkou. Pro mně dokonalý snímek který je jako balzám na duši proto nechápu kritiky s lidu že Dámě na kolejích dali někteří z nás tak málo hvězdiček.

Po čem muži touží (2018)

Na české poměry komediálních filmů todle je hodně velké překvapení oproti jiným průměrným současným. Nejvíce jsem si užíval půvabnou Aničku Polívkovou a těch grimas v obličeji co předvádí tak jako bych viděl jejího skvělého otce Bolka z dob Kalamity a jiných. Je až neuvěřitelné jak se potatila protože právě ta komičnost jí moc sluší. Tři a půl hvězdičky tady nemůžu dát tak zaokrouhlím směrem nahoru protože si to tenhle obyčejný pohodový film co si na nic nehraje určitě zaslouží.

U pokladny stál... (1939)

Předem musím napsat Vlasta Burian = Král Komiků stále platí. U pokladny stál společně Ducháček to zařídí a Lelíček ve službách .... neb Přednosta stanice Atakdále ve jménu pana Krále patří k tomu nejlepšímu co jsem shlédl. Prostě geniální, nadčasové ve všech směrech. Na tendle film je 100 % málo.

S kuchařem kolem světa (2007) (seriál)

Neumím Francouzsky, neumím čarovat, neumím vařit ale dokážu GOOGLIT hy. Je to vše kam vkročí skvělé, nabité energii, pozitivní, zábavné, určitě chutné a celé je to hlavně tout simplement fantastique.

Predátor: Kořist (2022)

Po INDIÁNSKU stručně, je to hodně dobré ve všech směrech a čtyři hvězdy by byly určitě plným právem bez žádného srovnání záměrně s jedničkou ale jelikož představitelka hlavní role herečka Amber Midthunder je až neuvěřitelně podobná mé další nejoblíbenější hrdince Alitě Rose Salazar tak musím samozřejmě tu jednu na plný počet hvězd přidat pro ten půvab a její velké krásné oči.