• Fantasy

Jumper (2008)

myslim ze to zas tak nebyla takova hruza jak nekteri pisi, ale je fakt ze potencialu je tu mraky ale zdaleka neni vyuzity. Film docela hezky plyne a tim padem je to fajn oddechovka, nicmene jsem cekal vic. O hodne vic. Nejde o to ze tu nejsou skoro zadne akční sceny ale zase se v celem filmu zas tak moc nedeje...Efekty jsou sice hezke ale casem se hodne okoukaji protoze jsou porad na jedno brdo. A neco mi rika ze bude i druhy dil(pokud teda uz nebyl oznamen - to fakt nevim) a po zkusenostech kdy jsou dalsi dily vetsinou o hodne slabsi nez ten prvni...hmm tezko rict jestli je na co se tesit

Oko (2008)

V podstatě film, která jen sazí na určité momenty kdy se člověk lekne případně má leknout.Určitě nic co bych jeste neviděl...

Sirotčinec (2007)

nemuzu si pomoci, ale tento film me nevzal tolik jak vetsinu lidi. Prislo mi, ze namet jsem uz nekde videl. 3 hvezdy jsou za atmosferu a hlavni herecku, ktera byla opravdu skvela jinak celkove film tak 55%.

Mlha (2007)

Tak ja si nemuzu pomoci ale tento film me hodne prekvapil a hodne potesil.Sice to nekomu prijde zdlouhave a nudne ale me ty dve hodiny ubehly jak voda a ano stejne jak vsichni...ten zaver...no proste bomba...nemuzu si pomoci, ale za dlouhou dobu jsem nevidel film ktery by me tak zaujal a budu na nej dlouho vzpominat. P.S. Pani Carmodyová ma u me cenu za nejvice nenavidenou filmovou postavu

Resident Evil: Zánik (2007)

oproti předchozímu dílu opravdu velká změna...nečekal jsem že mě tento třetí díl tak pobaví,kvalit puvodního filmu sice nedosahuje ale alespon snaha o zlepšení je tu zjevná. Uveřitelný svět, konečně už hlavní herečka hraje v podstatě člověka kdy dává najevo city a i jiste herecké umění...určitě změna k lepšímu.

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Tak pro me naprostý propadák, po celkem povede jedničce se projevil typický jev kdy dvojka je o dost slabší, nevím pořádně proč,ale tento film mě vábec nebavil, asi jsem měl moc velká očekávání, ale vidina obřího téměř nesmrtelného monstra me neláká, stejně tak jak zvláštní schopnosti hlavní hrdinky. oproti jednicce hodne slaby odvar

Resident Evil (2002)

Snad jediny film se zombiemy s několika hektolitry krve který mě zaujal...perfektní atmosféra,super hudba a proste film má tempo, není to nuda, proste i když je to vícemene slatanina tak ma svoje kouzlo.

Hooligans (2005)

Film, který mě potěšil svým námětem. Je sice pravda, že filmů osazených do prostředí fotbalových fandů jsme tu už pár měli,ale žádný mě natolik nezaujal jak tento. Skvělý výběr herců, perfektní atmosféra Londýna a více méně se film nesnaží nic řešit...prostě jen vypráví příběh a tak si myslím že to má být.

Pláž (2000)

jedna hvezda je za hudbu...nic vic me totiz na filmu nezaujalo. DiCaprio vypada jak kdyby mu bylo 16 a o ostatních hercích se nejak mluvit ani nevyplácí. Naprosto me dostala situace kdy beha po lese ala Rambo a netusím jestli ty radoby scény s počítačové hry mely být vtipné nebo myšleny vážně ale do filmu se to naprsoto nehodilo. Film mi take přišel neobyčejně dlouho a zbytečně natahovaný. Není jediná věc proč bych ho měl vidět znovu

Kalhoty v pozoru (2000) odpad!

jednoduse-jedna z nejvetsich kravin co jsem kdy videl, nejen ze heci vubec neumeji hrat, na komedii by se slusilo alespon spetka humoru a to zde opravdu neni. Je mi jasne ze je to tocene pro nactilete do kterych poslednim rokem jeste patrim ale tento film by me neoslovil snad ani v 15 natoz ted. Nelibi se mi tento "humor".