Off the Black (2006)

Dobrej, uvěřitelnej příběh se skvělým Nolteem. 80%

Nařčení (2012)

Slušný psycho. Nakonec to zachrání starej sympaťák, kterýmu to nějak smrdí...aspoň že tak. Vážně dobrej film. 75%

Konečná (2013)

Vítejte v Sommertonu! Dobrý hlášky a akce. A v případě Johnnyho Knoxvilla tvůrci ušetřili i za kaskadéry :) 70%

Mutant (2006)

Mě se to teda líbilo. Kombinace hororu, komedie, politiky... Na korejský snímek něco skvělýho. 80%

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Kdyby to Willis nezabil poslední hláškou, co řekne "Brendě", tak dávám ještě slabší 3 hvězdy. 49%

REC 3: Počátek (2012)

Sice odklonění od prvních dvou filmů, ale je to odklonění velice zajímavé. Docela slušnej krvák. A myslim si, že Ash nejspíš našel družku :) 60%

Rec 2 (2009)

Pouze o fousek slabší než jednička, ale i tak budu mírnej a těch slabších 5 hvězd dám.

REC (2007)

Slabších 5 hvězd si to zaslouží. I když mi teda někdy ta hysterická reportérka lezla na nervy :)

Texaský masakr motorovou pilou 3D (2013)

Bavilo mě to asi úvodní 2 minuty, a to když v úvodních titulkách byly záběry z původního starého, dosud nepřekonaného originálu. Ale musím říci, že mě zase překvapila volba přímého pokračování. Ale jinak to je sajrajt na entou. Debilní postavy a jejich debilní chování. Ach jo.

Já, padouch 2 (2013)

Jednička byla o fous lepší. Ale vážně o fous.