Annie Hallová (1977)

"Moje matka spolikala všechny šachové figurky ... předávkovala se."

Armageddon (1998)

Naprosto chybné vyústění ... přežít měl Bruce Willis, ne Ben Affleck!

Bathory (2008)

Uměle a dosti zmatečně splácaný epos s hrstkou dobrých hereckých výkonů (Karel Roden, Anna Friel) a spoustou zbytečných epizodních rolí (Vondráčková). Z ostrovtipu dvojice mnichů (Mádl, Polívka) a jejich schopnosti být ve správný čas na správném místě mě v průběhu filmu polévala pravidelná dávka trapnosti. Rád bych věděl, kam se podělo těch 300 miliónů ... davové scény by realističtěji natočil snad i Zdeněk Troška. Obskurnější pomník si Jakubisko postavit nemohl.

Batman a Robin (1997)

Batmanovy bradavky pomohly filmu přejít hranici nevkusu. Negativa nemá smysl vypisovat ...

Batman navždy (1995)

Příšerné dialogy, ještě horší efekty, přeplácaná výprava. Nevím, jak moc se na filmu svojí produkcí podepsal Tim Burton – znaky jeho výtvarného rukopisu aby tu člověk hledal s lucernou ... a přece marně. Je až pozoruhodné, jak špatně zde hraje Nicole Kidman. Obstojně si vede snad jenom Jim Carrey.

Batman se vrací (1992)

Burtonovštější atmosféra, než v prvním díle ... Tučňáčí (a tím myslím všechny tučňáky) choreografie je zkrátka geniální!

Český mír (2010)

Klusák s Remundou se inspirovali metodami Michaela Moora, za což mu bude drtivá většina z vás tleskat. Já ne. 50%

Dnes neumírej (2002)

Některé efekty byly vážně k popukákní (třeba ty při vypadávání z letadla). Brosnanovo obočí je ale pořád stejně uhrančivé.

Doktor z hor (1992) (seriál) odpad!

Dr. Zhor. Upřímně ... nikdy jsem neviděl celý díl v celku. Je to dílo ryze německé, v tom nejhorším smyslu slova.

Domek z karet (2013) (seriál)

Nechybí tomu vůbec nic.