Colombiana (2011) odpad!

Bessona vykastrovat, jako ztracenou kočičku. Odměna!

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Až napíšu knihu o sitcomech tak tenhle dostane plnej počet bodů. Pět a půl pračky Whirpool značka vítězů! Aneb, kdo neviděl, ten nepochopí.

Čistá duše (2001)

Tohle byla ta nejhorší ubulená limonáda, kterou jsem musel kdy shlédnout (přezíravě). Urazila i moji zadnici, jež se oprudila, když jsem sledoval tuhle bezduchou slátaninu. - tento geniální citát jsem mohl použít jen na jeden jediný film. Není náhoda že jsem ho použil zrovna na tento film. Ron Howard sucks ass

Čtyři lvi (2010)

Nejnevtipnější na tom je, když se zamyslíte kolik z toho může odpovídat realitě. Ostatní je ale legrace (teda - vizuální gagy nejsou moc dobrý nebo je až moc vidět jak slouží vývoji "děje") - geniální skloubení humoru britské wtf školy ala Kancl a Velkovlak a prostředí mcdonaldizovaného islámu.

Čtyři pokoje (1995)

Až na Tarantinovu povídku dost slabé. Mno alespoň že Tim Roth kouří Red Applesky...

Další rok (2010)

Filmy podobného typu jsou v zásadě dost otravnou záležitostí (srov. Invaze barbarů). Ačkoliv na něj musím myslet a mám z něj dojem, že se mi autor snažil cosi říct, nemám tuchy co. Být šťastným není samozřejmé a možná je to dědičné (láska hory přenáší)? V posledku stejně nicneříkající jako otázka na nejlepší životní vzpomínku. Nepříjemně jemně nepříjemný film. PS pro odlehceni: mam za to, ze si uzivatel Iguaner koupil cervenou corsu 1.4