Studna (2009)

Nasazuji standardní hodnocení pro "festivalový" film, ze kterého jsem po hodině odešel a před tím půl hoďky prospal

Vejdi do prázdna (2009)

U některých filmů si přejete, aby skončily nějakým konkrétním způsobem - třeba aby záporný hrdina umřel. U filmů, jako je tento máte skromnější cíl - aby prostě UŽ skončil. Útěchou je, že se máte celkem slušnou šanci dočkat. hirnlego: já teda až u závěrečnejch

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Xmanovská série končí jako parádní mejdan. Po třech super party dílech přichází kocovina a chuť zvratků v ústech. Wolverinův příběh je jako jeho hlavní záporák. Nedomrdlý, zdegenerovaný hnus, který by chtěl něco říct ale bohužel mu zašili hubu. Jeho mix superschopností, které všechny musí být trapně využity v závěrečné komické bitce (proč zrovna tam?), asociuje vulgárně lineární děj, který je lepencem scének. Jackman je Šibal a já jsem debil.

Baader Meinhof Komplex (2008)

O tom, že pít kolu, kouřit camelky, jezdit v porsche a zabíjet bývalé esesmany (a občas i nějaké ty civily, americké vojáky, osobní strážce ... ) bylo cool možná tak před 30 lety.

Babička (2008)

Plaz se, plaz se! Po zhlédnutí filmu jsem vynalezl nové slovo/akronym - GILF (které ale evidentně vynalezl už někdo přede mnou :( ).