Speed Racer (2008)

Pohádka o tom, že nulový příběh se dá předjet barevným autem.

Vzpomínky (2006)

"Když on je ty a ty si on a ty si ty, sem já furt já? Kdo jí tohle kuře, co?" Celkem roztomilý wtf film s cestováním v čase s tolika paradoxy, že by Einsteinovi vypadaly všechny jeho bílé vlasy. Ale už jen za to, že nám to stálo za námahu se o tom, jestli to je blbost nebo ne, hádat, si tento film zaslouží uznání.

Iron Man (2008)

Překvapivě velmi solidní popcorn, kde gagy fungují a akce také není k zahození (ono jí tedy moc není ale aspoň nenudíte jako u onanujícího Baye). Škoda že jen Starka - cynického hajzlíka vystřídá jakási sebezpytující karikaturka. Největší koule má tak film na začátku a v úplném závěru. Ale prostředek rychle uteče takže pohoda. Btw Transformers stejně stojej za hovno - prozřel jsem :)

Idioti (1998)

Lars je takovej rebel bez příčiny, že klidně poruší svoje vlastní Dogma 95 a dá do romantické scény hudbu.

Až na krev (2007)

Otázka zní, zda-li je hlavní hrdina vrcholným egoistou nebo altruistou.

Jumper (2008)

... takže ty jsi paladin a já jsem jumper? Wtf!?

Juno (2007)

V závěru jsem natahoval ale to já u všeho takže to zase taková deviza není. Reitman není nový Apatow, je to pořád celkem nevtipnej a zamyšlenej hovnař.

Hitman (2007)

Kdyby scénář nebyl tak hloupý a nehrálo se proti pravidlům žánru hry (Hitman se musí zamilovat - filmové klišé porušilo herní tradici) je Hitman docela dobrou herní adaptací se slušnou formou - líbily se mi barvy laděné do herních výrazných - červené, modré, zelené a žluté. Lahůdkou je pak prezidentův bratr střílející ze dvou lehkých kulometů zároveň (držíce je v rukou).

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Tři suché hlášky a pak už jen monotónní řež kulometem, barettem (s tlumičem? wtf), lukem, kulometem, nožem, kulometem, raketometem a taky kulometem. Není tam ani jeden kontaktní souboj a ani soubor techniky (jako tank vs. helikoptéra v trojce).