Americký gangster (2007)

Na tomhle filmu je nejzajímavější to, že hlavní hrdina je skutečná postava a doopravdy zabíjel lidi a doopravdy kvůli němu umíralo mnoho (MNOHO) dalších na předávkování jeho drogami, o zničených životech nemluvě. Představa, že zabijete pár lidí, vyděláte stovky milionu dolarů a pak vám za to, že se spolupodílíte na realistické rekonstrukci vašeho příběhu dají peníze - dají vám peníze i za to, že jste zabil lidi, protože to umocnilo jeho prodejnost. To mi přijde zvrhlejší než to že mám občas chuť souložit své šestnáctileté spolupracovnice.

Východní přísliby (2007)

Někteří Rusové jsou zženštilé buzny. Někteří jsou drsní. Pokud chcete vidět Aragorna jak je potetovaný a houpá se mu pytlík tak tohle je správná (jediná) volba.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Nejhorší film, co jsem měl kdy tu čest vidět v kině. Je to naprosto příšerné po všech stránkách. Casting nejspíš probíhal v supermarketu a scénář bych napsal i po osmi pivech lepší. Střihač byl asi na tripu protože se zásadně stříhá když někdo/něco někoho/něco zabíjí a v záběru to pak není (rating je R - proč robůh?), navíc některé scény naprosto postrádají smysl (např. hrdinové jedou k vrtulníku aniž by nám kdokoli řekl, že ho někdo umí pilotovat po těchto pěti minutách hrdina řekne: "Kelly nesmí zemřít" (divák neví kdo je Kelly)... a pak - ona jediná umí pilotovat vrtulník (divák - aha)... A to je jen jeden příklad z mnoha. A predátor koukající na televizi. Lolz. Ale aspoň jedno poučení z tohoto filmu plyne - basák a americká vláda nikdy nelžou

Halloween (2007)

Druhá půlka wtf?

Zredigováno (2007)

De Palma je posera. Na jednu stranu nám chce prezentovat dnešní mediální prostor v celé jeho obří komplexnosti, kdy malí bratři sledují velkého (ale ten se stejně stále chová jako nezbeda), ale není schopen zachovat syrovost obrazu ani zvuku reality (mnohonásobné použití hlasitého zvuku - skřípání při použití optického zoomu, které by napovídalo že se natáčí na digitální foťák, přitom ale obrazová kvalita je minimálně jako z tříčipovky...; stejně jako malá kamerka na helmě vojáka by musela za a) mít zdroj infra světla, a za b) toho by si všimli jeho kolegové a nenechali ho natáčet). Horší je, že De Palma je totálně klišoidní i po stránce příběhu, kdy se setkáváme s jakousi syntézou všech těch story - od nudu po výčitky z neschopnosti zabránit tomu co se stalo a následným traumatům. Minor Threat rozhodně rulez ale

Interview (2007)

Alkohol s prášky jsou na hovno, koks a cigárka rulez. Bz bz bz

Absolvent (1967)

Revolta, zoufalství, naděje.