Andor - Ulice Rix (2022) (epizoda)

Neměl jsem od tohoto seriálu žádná očekávání. Čekal jsem průměrný seriál o ne moc výrazné postavě z Rogue One. Ale tohle...Rozhodně nejlepší Star Wars od Disney. A finále? Neskutečná jízda. A jako nádherná třešnička na dortu byla post-credit scéna. Nemůžu se dočkat na 2. řadu.

Andor - Teď jdem ven (2022) (epizoda)

Nevím kdy jsem naposledy cítil takovou hrdost že jsem fanoušek Star Wars. Nikdy jsem si nemyslel, že by něco překonalo Mandaloriana, ale...Tohle je skvost.

Jason X (2001)

Hrozná béčková hovadina, která ale dokáže celých 90 minut zabavit. Kinematograficky 0/10, příběhově 2/10 ale za zábavu solidních 8/10 (:

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička - Čí je tenhle seroš? (2022) (epizoda)

Nevím co k tomu mám říct...Celou epizodu jsem se bavil, to ano, ale epizoda mě donutila se zamyslet kam MCU spěje? Fajn epizoda, která ale jen potvrdila že Marvel je jen továrna na zábavu, bez nějaké hlubší myšlenky.

Andor - Oko (2022) (epizoda)

Nádherné vizuální záběry, i skvělé vyvrcholení příběhové archy. Za mě pecka :)

Grimcutty (2022)

Při tomto hororu se asi zabavíte, ale po nějaké ,,kinematografické" stránce, tady není o co stát. Hloupé chování postav, nepravděpodobné situace (úplně prázdné chodby v nemocnici? Vážně?) a spousta dalších faktorů. Co ale musím vyzvednout, je vcelku cool desing samotného monstra. Bavilo mě se na něj dívat pokaždé když bylo na scéně. Hudba a práce s kamerou taky solidní. Takže shrnutí? Vezměte trendy moderní doby, přidejte teenagery, to vše smíchejte s hororem a voilà...Máte tento film :) 5/10

Vlkodlak: Noční lovec (2022) (TV film)

Filmek shrnu jen jedním slovem (jménem, chcete-li)...Man-Thing! Absolutně Teda žeru, a doufám že ho ještě uvidíme.

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička - Kváknu a fláknu (2022) (epizoda)

Člověk se u seriálu určitě zabaví, ale z příběhového hlediska je to tragédie. She-Hulk hází z auty jen proto že to scénář chce a aby vůbec mohla mít s Daredevilem nějakou konfrontaci. Průměrné 3 *