Batman navždy (1995)

sjizdel sem to na vhsce :D batman val kilmer tvle prkno.. :D strasna kktina tohle nemelo vzniknout.. :D dam hvezdu za jima :D

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Tezko se mi to dava dohromady...jakozto fanda dc comics, ale prevazne batman fan jsem se tesil hlavne na batmana...co jsem dostal bylo jak sem zjistil pokracovani MOS, coz beru tak, ze bylo vice supermana, nez batmana...ale kdyz se batman objevil byla to naprosta bomba...film jako takovej se snazi rozjet celej kolotoc hrdinu, ale proste je toho moc, az je ztoho hroznej bordel a zmatek co nedava smysl..meli se zamerit jen na hlavni trio hrdinu a bylo by to famozni...jinak supermana beru, ze vpohode Cavill se na nej proste hodi...Affleck byl velkou zahadou, ale asi je to fakt nejlepsi batman co kdy byl...jeho proporce na nej kurevsky sedi...takovyhle hovado obrovsky potkat tak bejt supermanem tak beru roha...zahral to skvele a jeho nasrana verze mi proste nejvic sedla...drzi se to spise comicsu, takze je to nasranej batman jak ma byt a z nicim a nikym se nesere (dokonce ani se supermanem), jejich prvni setkani nema chybu a mam znej porad erekci...masaz..musim to videt znova a rozepisu se vic.. - je to skvely..skoda jen, ze se film snazi odstartovat celou justice league a na samotnyho bvs neni tolik casu...skoda, ze batman jen prihlizi a prijde mi ze je odstrcenej, ale kdyz je na platne tak to stoji za to...tesim se na affleckovo solovku! 3x kino, dava to smysl, chci videt uz 30min co bylo vyhozeno..na youtube prvni vyseknuta scena, ty vole proc to dali pryc..vysvetli to konec filmu, kterej bez toho vypada proste divne...hrajeme si na jokera..update: nemuzu to hodnotit vic nez 3..proste ne..je to hroznej bordel jediny kvuli cemu bych dal max by byl batman a jeho nasrana podoba...nemuzu tomuhle dat stejne jako bozskymu deadpoolovi! update: tvle co stim ty idioti delaj..ten reziserskej cut s imaxem je naprosto dechberouci a pusobi to jako jinej film..tvle to byl narez

Batman začíná (2005)

Nevim jak začít...zkusím začít tim, že batman je pro mě víc než ostatní hrdinové z komiksu...batmana jsem hltal od malinka jako animák...poté verzi od Tima Burtona...hltám všechny komiksy,hry,filmy s "temným rytířem"... Každopádně, když jsem viděl dark knight begins - mám namyslim batman...tak jsem sral blahem netopýry...viděno v kině snad 5x...doma originální CE edice BR...teď, když jsem se na to znovu dívál tak si všímám všech detailů...tohle je tak propracovaný a vymyšlený už od samého začátku, až do konce trilogie...vybrat si 10filmů z celýho světa, tak beru celou trilogii... všechny se mi vejdou do TOP5 filmů světa... Nolane bravo,bravo...vytvořil jsi kultovní záležitost...která překopala veškeré žebříčky a hodnocení filmů...ještě jednou BRAVO...kdo neviděl jako-by nežil..

Batwoman - Pilot (2019) (epizoda)

hrozna kravina..nezazivne..nuda neni duvod pokracovat..ikdyz ruby je fajn cubka ale je to kokotina - negr ve skrini/jeskyni tomu dal korunu! :D

Bažináč - Pilot (2019) (epizoda)

tohle pico..nedivim se ze to zrusili..prvni dil celkem okej..pak je ztoho takova zkurvena porno novela ze to nema obdobu..hlavne jak ty pice vyndava pokazdy strepy z drzky kdyz se potkaj :D strasny..herci bez kouly a charakteru..strasny strasny! a pritom ten prvni dil vypadal nadejne!

Benga v záloze (2010)

Ježiši..co to tam dwayne vyváděl..tohle by se mu nikdy nestalo!! A i kdyby jo tak přežije na to vsadim svůj biceps! Pak nástup totálních lemplů na jejich místo neměl chybu...skvělá komedie.kdo se chce bavit ?!

Bestie (2022)

Prekvapko ty vole, lev byl hodne v topu a trhal zmrdy i auta..krasnej vizual, herecky fajn, ma to tempo a je to vlastne totalne v klidu -> to ze predator, prezije vsechno a je totalne badass uznavam, ale nevadilo, naopak budil respekt v kazde scene 🙏

Betaal (2020) (seriál)

nezajimava sracka..amaterskej brak na netflixu..hrozny..ty dialogy ty kravo to je jak telenovela...ta kamera jezisi to boli...hrozny strasny a to sem cekal narez jako prase! skoro odpad!

Beyond Skyline (2017)

Kolik ten film stal ?! vypada to kurva dobre..grillo je strasnej zabijak..bavi to celej film..hodne hoodne vpohode.. bavil sem se!

Bez soucitu (2010)

Chciju z travolty.. :D takovy strelce tady hraje..je to streleny..scena na letisti je absolutni spicka.. :D akce je strelena ale zabavna..jo tohle se povedlo..svihnu tam 4hvezdu za travoltu :D