Vrána (1994)

bomba jako hovado..kult jako svine..film jako krava! bohuzel plnej smutnych udalosti...takhle se psala historie.. :(

Stranger Things (2016) (seriál)

zatim dobree. po 5dilech se to zkazilo...par veci nedavalo smysl..nevim vaham...jako novej serial bomba, jako celek prumer, hudba a atmosfera bomba..je to neco mezi 3-4hvezdama a jinak takovych 75-80%..velky + u me ma Harbour, nejlepsi role v serialu. zatim druha serie nevim takovy nic moc..nic se nedeje :( 2serie - hm feeling, atmoska muzika, nic zceho si uz nesednu na prdel..zbytecna serie, ale uplne..nic tu nebylo..vubec nic.. teda krom atmosky a muziky a dart byl fajn 2/5 hodne top serial, prvni serie me bavila jako svine, ta druha me prisla eeh a furt tomu tak je, jenze 3serie je snad jeste lepsi jak prvni, ten konec me rozsrackoval jako prase..a ted 4sezona je nextlevel dopici..nici me to dil za dilem..naprosto bozsky !

Živí mrtví (2010) (seriál)

v roce 2010 jsem videl prvni serii a byla to bomba.. v roce 2011 jsem rozkoukal druhou serii a znicilo mi to celej serial...po 5ti dilech sem skoncil a uz sem to nechtel ani videt..tedka v roce 2016 jsem se k serialu vratil..prvni serie byla proste bozska...druhou jsem radsi preskocil a pustil si posledni dil abych byl v obraze a zacal jsem 3ti serii, no uz to neni ono jak je to starsi a byl problem to sehnal, ale jediny co je na serialu zajimave a co me drzi ve sledovani je Andrew Lincoln, kterej to hraje jako svine..objevil se ve 3serii guverner a to je taky zajimava postavicka..budu pokracovat a dam report..takze 1season = 100% 2season = odpad! 3season = 80% 4sason = uz se na to nedalo divat a zase sem skoncil se sledovanim. update: 5.11.2016 - tak sem se rozhodl pokracovat... 4,5,6 serii sem vynechal nedalo se na to divat bylo to o hovne..pustil jsem si jen konec 6serie a zacal jsem 7, ktera vypada hned po 1serii zatim nejlip...skoda tech zbytecnych serii... :-( AHA koukam, ze 7 serii reziruje Darabont tak se nedivim, ze je to o nekolik levelu dal, nez ta vypln debilni...bohuzel od 2-6serie znicila serial, kterej mohl mit ultimatum.. :-(

Warcraft: První střet (2016)

naprosta dokonalost...skoro ukapla slza..zpracovani bezkonkurencni..asi to nejlepsi co sem videl tenhle rok...citim oskara za vizual a hudbu...naprosta pastva pro oci..a ty gagy a odkazy to proste musis chapat...chci znovu a chci dalsi dil a chci aby ho delal jones! naprosta bomba! nikdo po skonceni neodesel z kina a zaverecny potlesk byl jen tresnickou na dortu. Jako prvni warcraft film hodne dobry...tesim se na dalsi dily a doufam, ze budou...oskar za vizual je jasnej.. 2x kino.

Deadpool (2016)

Nevim co napsat..jeste to rozdejchavam...ale kurvaaa dlouhou dobu sem nic lepsiho nevidel...doprdele tohle je narez jako krava! nejlepsi film za poslednich par let...kam se serou ty ostatni marvelovky...deadpool snima mel sex pockej vlastne to by vzniknul jenom dalsi spider-man, znasilnil je...ne to taky kurva ne..znasilnoval je mesice v kuse v zasranym sklepe, ale hovno brutalne je znasilnoval mesic po smrti vis co tim chci rict..wham! kurva deadpool! malem sem se posral smichy - chybelo jenom to hovno!...nejlepsi vec! Porad pocit pretrva..dnes jdu znova se pobavit...fakt film jako krava..to hodnoceni to jen potvrzuje! kdo tomuhle da 3hvezdy a min tak je curak a kokot totalni! a deadpool by mu mel ukopnout drzku! nezapomnel sem vypnout sporak ? kurva! top class! top5 film...top film posledni doby...nemuzu jinak deadpool je sexy motherfucker! meli by jste sem dat 6hvezdu pro deadpoola bitches! PS: Je to asi nejlepsi film roku a poslednich mozna 20let ? pro me naprostej narez, kterej zatim nedostal na prdel od zadnyho filmu a to se blizi konec roku a tenhle kreten porad vladne a muzu se na nej divat furt...byl sem na tom asi jenom 6x v kine, koupil sem si itunes verzi a ted si objednavam CE edici, ktera bude vladnout moji vykladni skrini! neni nic lepsiho a doufam, ze ve 2ce zapracujou na tom, ze v comicsu trpel schizofrenii a bude to jeste vetsi prdel, nez ted...PS: vystrizeny sceny jsou celkem fajn a pobavi.. :D PSS: jestli nevyhraje oba globy tak je to saskarna!

Sinister (2012)

Ty vole..borec ze slipknotu kosi rodiny...super horor...vtahlo a nepustilo..horor jako vino...daleko vic me to bavilo nez conjuring (kterej je asi strasidelnejsi), ale mam rad tyhle temny, mystery krimi... nadseni jako bejk..videno 2x... 5/5 top hororovej film

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Narez jako hovado!! Nejlepsi film roku 2015! Naprosto perfektni film, kde znovu dokazuje Tom Hardy a DiCaprio, ze jsou to Paani herci.. Hardy to hral, ale lip.. :D Epicke finale na "cervenym" snehu nema chybu!

Zátah 2 (2014)

Naprostá bomba...neni slov...nejlepší close-combat film co existuje..