Jeho dům (2020)

imigranti vole utecou a spoustu jich cestou zarve..dobry vole imigrantum priradej dum a plat a ze musi bejt vpohode..imigranti v dome ji ze zeme a demolujou dum a vidi utopeny imigranty a nakonec tam snima stastne zijou...dopici to je mrdanec .byl sem nahajpovanej .prvnich 30min mozna fajn..pak ty kretene cos to natocil...

Kolskaja sverchglubokaja (2020)

je to spis na dve, ale za dead space,alien,thing a pekny kozy herecky dam 3* - na rusa dobrej film, docela slapou do tehle monster/alien/thing filmu - viz zminovany sputnk,ale tohle me bavilo vic, ten konec byl dobrej vlastne zacatek filmu :)

Lov (2020)

dobra prdel..chcipal sem od zacatku do konce a buchta mela odstaty kozy jako svine a kosila to na kopici :D je to proste komedie na nudnej vecer :) ps: hilary je docela kost here!

Mistrovská úroveň (2020)

uziul sem si to..frank je typek jako svine..gibson dobrej zaporak..zapletka dobra..prvnich 30min je to neskutecna sypacka..pak to zdechne a ke konci se to zase rozjizdi a skonci to tak ze to vlastne neskonci...ale jo..dvojku bych si dal s chuti :)

Můj kámoš špión (2020)

Hodne dobra komedie...top na vecer s rodinkou..zabavi, david je fakt rizek, mam ho rad je vtipnej :D

Mythic Quest (2020) (seriál)

nerdi serial o vyvojarich..je to fakt prdel ty hlasky atd - spise pro hrace :D je to tak 3-4hvezdy fakt sem se zasmal a tesim se na dalsi radu, herci sou supee

Nadějná mladá žena (2020)

hmhmhmmmm...asi nejlepsi film co sem za dlouhou dobu videl...je to temny jak prdel a rafinovane,vymyslene a ten konec je vypinak jako prase...

Neviditelný (2020)

Libilo se mi to..dobrej teror a deptanicko..mam rad.. :)

Old Guard: Nesmrtelní (2020)

dam slusny 3* - priznavam ze charlize theron je oblibena herecka, akce naslapana, akorat me srala ta nevhodne zvolena hudba do kazdy akce a celkove to provazelo celej film...akce,humor vpohode..to ostatni prumer ale silny 3* u me jsou !

Pod vodou (2020)

ty vole..moje rakoska zase mela pravdu..je tam picu videt a je to natoceny tak ze tam je picu videt..jediny co je tam videt jsou hlavy ve sklenici (chapej skafandru) a pak nahaty cubky na konci kdy tam behaj ke dverim od dverim...jinak ty monstra picu sem videl, pak ten mega kraken ci co to bylo byli videt jen zuby jinak picu videt, kdyz chodili po zakladne tak bylo picu videt pac strih byl napicu...jedina scena ktera byla vpohode byl ten zacatek kdyz si cubka cisti zuby a konec kdyz tam nahata stoji a cumi...+ slow mo zabery kdy ji to vybouchne jinak je picu videt..takze sem se tesil jako svine a picu sem videl no..priste prispeju radsi na kozy nez tohle !