Příliš dokonalá podoba (1988)

ja nevim vole..asi sem dement, ale kurva co ? herecky dobry, jinak divny a zase dobry a herecky divny..ale je to zazitek.. :D hodnoceni taky nevim.. 1-5.. :D

V pasti (2020)

TVari se to jako drsnej reallife survial, ale vole tolik nelogickych picovin tam ty vole ze bych se ztoho zesral a pripominalo to pak uz komedii...skoda prvnich 20-30min bylo skvelych, ale co se ztoho stalo pak za chcanky...to uz se neda vratit.. :(

Démon zatracení (2019)

hovadina..nebavilo me to vubec..laciny,trapny...ztrata casu :(

Pach krve 3 (2009) odpad!

uz je to k hovnu..hnusny lidi hnusny herci amaterska sracka..nic vole ani dobry kozy tu nebyly..vlastne jedny a to je to nejlepsi na tom filmu..proste strasne vprdeli co ztoho udelali..brecim :( ono jako uprimne jednicka byla nic moc, ale furt se to tak nejak dalo..ta dvojka uz byla strasnej odpad a totalni sracka na kterou sem se fakt dival jen kvuli tomu ze je tam henry rolins jinak bych se na to vyjebal..a tohle byl omyl a dalsi nechci ani videt.. _:D

Pach krve (2003)

jakoze nejlepsi spatna zatacka...na dvd to byl zazrak a cumel sem na to a bavil sem se jak to tam ty kryplove mordujou... :D no ted docenim quinna z dextera a obcas dobry kozy ale jinak bida...gore ujde, magori sou tu top..dal bych 2* ale nostalgie je svine takze 3*.

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

jen kvuli henry rollinsovi...je to typek! to ostatni je uplny hovno, ale zase sem si vzpomnel na kamarada, kdyz jsem videl na konci tu rodinu psychopatu jak vecerela, a koukala se na tv, takze za dva!

Dolores Claiborneová (1995)

ooooooooou cubka z american horor story v roli dolores z misery..ooooou

Vysvobození (1972)

dobrej pribeh o mestskych typkach co si vyjedou na kanoii...celkem prdel a par hlasek od tloustika, kterej dopadl ze vsech proste nejlip.. :D reynoldse a voighta bych nepoznal..dobrej pribeh kamaradu, kterej se zvrtne a ovlivni vsechny do konce zivota..staci si jit sjet reku a pruser je na svete :)

Old Guard: Nesmrtelní (2020)

dam slusny 3* - priznavam ze charlize theron je oblibena herecka, akce naslapana, akorat me srala ta nevhodne zvolena hudba do kazdy akce a celkove to provazelo celej film...akce,humor vpohode..to ostatni prumer ale silny 3* u me jsou !

Sputnik (2020)

indie ruska verze arrival - ale cest bratrum jak to natocili, kamera,hudba,strih,efekty..perfekto zase je mi smutno ze jsme takovy bridilove, snad ten zizka vyjde, ale jinak respekt bratrum - aspon za prvnich 40min top - pak se ztoho stane vole takova picovina ten pribeh a nelogicka sracka, ze to neni mozny..takhle to zahodit.. a ten konec dopici !!!!!! no bylo to nadejny ale bohuzel.. :(

Časové pásmo bylo změněno