American Horror Story - Coven (2013) (série)

tvle jak mela ta baba ty cerny ve sklepe 😂😂 instantni laska dpc..driv jsem to skipnul, ted to dohanim --> vypada to dost dobre, za me bylo AHS vzdy jen Vrazdici dum a Asylum.. tohle jsem podcenil byl jsem kokot. 🤌 pice nebyl to sklep ale puda - okej tak finis, celkem se to rozsypalo a stala se ztoho takova teen kravina...dahmer nevyuzitej coz me mrzi, ale sarah si to uzivala, tak jsem to pretrpel sni, ale tahle season je tak na 3/5 max --> propad o polovinu oproti 1 a 2 sezone 😞

Mokřina (2014)

Hodne silna krimi, takovej temny pripad ve filmu...spanele ty svine upoceny umi..hlavni duo bavi a je to presne co cekate - brutalni vrazdy, jeden nekompromisni detektiv a druhej klasickej trouba dobrak..to prostredi je totalni sracka, fuj. 4/5

Potichu (2019)

Potichu je takovej lidl birdbox nebo Quiet Place..je tu lidl Emma Watson a krasnej rotvajler..a zkurveny netopyri..vic si clovek nezapamatuje...skoda, vypadalo to nadejne, ale fakt se to na ty dva zminene filmy nechyta ani hovno.. 😞

Nikdo (2021)

Dost dobrej klon wicka...Saul Goodman je skvelej nouma a dostava od zivota naprdel az se nasere v autobuse 😂 takova variace na volny pad ten zacatek, fakt to miluju..dedek je taky skvelej kreten..ten konec je totalni prehnanej ulet az je to wtf - lepsi nez wick to neni - je to uroven equalizera coz jsou fakt top akcnaky.. 🙂

Mortal Kombat (2021)

Herni Mortal vic nez kdy byl..fatality primo z gamesy tvle, scorpion skvelej a nejlepsi scorpio ever, ten fight se subem je cista radost..miluju novou theme..nejlepsi MK film a chci dalsi! 🙂

God Is a Bullet (2023)

Vubec jsem netusil, ze tu hraje bozska Maika, ja to proste bral kvuli Nicolajovi a byl jsem prekvapenej jako svina, tolik brutality a hlavne "brutality na zenach" (Chudak Majkaa 😞) ten borec jak to tam rubal na kopici doprdele nemelo chybu 😂 je to delsi trosku tahlejsi a misty slabsi a weird sceny, ale jako temna krimi to funguje skvela, ta sekta byla fakt brutalni, maika a nicolaj skvele duo a jamie potesil 🙂

Expend4bles: Postr4datelní (2023)

Po 9letech konecne dalsi expendables..no jako stallone to vychytal a hlavni roli prebira podle me skvelej statham, spickovani se slyem je porad top, s ostatnima to slabne, ale furt dobry, sestava nejslabsi co kdy byla, naslapany to je hodne, ale zelene platno je citit skoro vsude..bozska megan je tu taky skvela, hele me to bavilo..ja takovejhle vyplach fakt potreboval 🙂 pro me zabavny a silny 3/5 🤌

Saw X (2023)

saw iz bek biceeees! 😍

Smrt jí sluší (1992)

mam to rad, za me dobra komedie a willis je legendarni 😀🙂

Časové pásmo bylo změněno